Jak minął dzień 6

20 grudnia 2019 17:58 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Łukasz ,Łukasz czego szukasz???A wiśni w likierze....:smiech3:Zlituj się:smiech3:Tyś jest po stokroć gorszy niż ja :smiech2:

Że też musisz śistko czytać
20 grudnia 2019 18:00 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Że też musisz śistko czytać:smiech3:

No jak tu jestem to czytam A Ciebie to pilnować trzeba bo w nałóg wpadniesz
20 grudnia 2019 18:08 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Powiem Wam że chyba coś że mną nie ten tego:hihi: jestem na zleceniu to chce natychmiast do domu:bezradny: jestem w domu chce na zlecenie i natychmiast szukam coś nowego:bezradny: oj nie mogę nigdzie zagrzać miejsca:stres:

Nie Ty jedna 
20 grudnia 2019 18:09 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Jutro ostatnia kawa że Cynamonowym Menem:smiech3: ufff nie ma go na tym forum:smiech2: i dobrze:-)
Miłego wieczoru Wam życzę:-)

Szkoda, że go nie ma 
20 grudnia 2019 18:22 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Szkoda, że go nie ma :smiech3:

E tam,szkoda. Bardzo dobrze, niech się Ania nim cieszy. Jeszcze okazałby się bardzo fajny i zajzdrość forumowa by powstała 
20 grudnia 2019 18:25 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Szkoda, że go nie ma :smiech3:

20 grudnia 2019 18:27 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

E tam,szkoda. Bardzo dobrze, niech się Ania nim cieszy. Jeszcze okazałby się bardzo fajny i zajzdrość forumowa by powstała :-)

Nie ma czego kolega bardzo miły a owszem owszem Każdy ma rodzinę i swoją ukochaną polowke więc nie ma czego zazdroscic
20 grudnia 2019 18:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień minął spokojnie ale pod znakiem deszczu. Paskudny pogodowe był ten dzień. Teraz czekam na kolacje a co ustawiam sztelę sobie fajnie 
Jutro rano tylko zadzwonię do przewoźnika i potwierdzę, że się nie rozmyslilam i wracam do domu 
20 grudnia 2019 19:04 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

E tam,szkoda. Bardzo dobrze, niech się Ania nim cieszy. Jeszcze okazałby się bardzo fajny i zajzdrość forumowa by powstała :-)

Teraz to jeszcze bardziej wszyscy są zazdrosni bo nawet wirtualnie nie znają cynamonowego mana 
20 grudnia 2019 19:29 / 4 osobom podoba się ten post
  ... iść, albo nie iść.. parafrazując Szekspira... do tego Lidla 
Chyba nie spotkam tam Konwalijki i nie oberwę.  za te wiśnie w likierze 
20 grudnia 2019 19:30 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Powiem Wam że chyba coś że mną nie ten tego:hihi: jestem na zleceniu to chce natychmiast do domu:bezradny: jestem w domu chce na zlecenie i natychmiast szukam coś nowego:bezradny: oj nie mogę nigdzie zagrzać miejsca:stres:

Ja mam podobnie myślę sobie czy mi już wali na łeb nawet nazwałam siebie ,,powsinoga"Nosi mnie to tu to tam . Ciągnie mnie do domu do swoich a tak po dwóch tygodniach to bym już gdzieś ruszyła.Nigdy nie siedziałam dłużej niż ok 9 tyg .w De.Wyjazdy  na kilka miesięcy w jednym ciągu to nie dla mnie . 
20 grudnia 2019 19:35 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

:ogladam tv:  ... iść, albo nie iść.. parafrazując Szekspira... do tego Lidla :smiech3:
Chyba nie spotkam tam Konwalijki i nie oberwę. :bije2: za te wiśnie w likierze :-(
:smiech2:

Obserwuje Anfang Lidla mam noktowizor nie prześlizgniesz się
20 grudnia 2019 19:41 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Obserwuje Anfang Lidla :-)mam noktowizor nie prześlizgniesz się:smiech3:

Po wisniach w likierze to można się  poslizgnac a nawet przejechac 
W Edece też są w promocji po 1,88 euro 2 opakowania kupiłam czerwone i czarne i teraz mam dylemat, które pierwsze zjeść 
20 grudnia 2019 19:54 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Po wisniach w likierze to można się  poslizgnac a nawet przejechac :smiech3:
W Edece też są w promocji po 1,88 euro :-)2 opakowania kupiłam czerwone i czarne i teraz mam dylemat, które pierwsze zjeść :zawstydzony:

Też mam czerwone i czarne i nie ruszę i inne słodycze mijam szerokim łukiem, nie poddam  się Jem jabłka nie lubię ale jem ,zrobiła mi się oponka, straszna jest przecież muszę widzieć moj pępeknie tylko w lustrze
20 grudnia 2019 20:18 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Po wisniach w likierze to można się  poslizgnac a nawet przejechac :smiech3:
W Edece też są w promocji po 1,88 euro :-)2 opakowania kupiłam czerwone i czarne i teraz mam dylemat, które pierwsze zjeść :zawstydzony:

U mnie wszystkie wykupił ktos haha