Jak minął dzień 6

20 grudnia 2019 20:20 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

U mnie wszystkie wykupił ktos:chaplin: haha

Nie wiem gdzie jesteś ale jak ja kupowałam to jeszcze były 
20 grudnia 2019 20:52 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Teraz to jeszcze bardziej wszyscy są zazdrosni bo nawet wirtualnie nie znają cynamonowego mana :-)

No i niech tak zostanie 
Niech się motają w pomysłach, zajzdrośnice jedne 
20 grudnia 2019 20:52 / 6 osobom podoba się ten post
Zakupki zrobione, małe. Kupiłem Likorkirschen, 165 g, po 99c. Jedna do domu, druga w zapasie... Jakby tak np dali na święta jakąś czekoladę, to w ramach rewanżu też coś będę miał... Ale jeśli nawet by nic nie dali, to ja dam dziadkowi. Nie je słodyczy, bo i ona nie lubi... Pisałem już, a szkoda mi dziadka. Ale...tak sobie myślę, że jeśli tak pozwolił sobie na takie traktowanie, to trudno... Dziś np na obiad zrobiła musli na mleku. To co w większości niemieckich domów je się na śniadanie... Żona pdp zawsze się go pyta , czy Ci smakuje... A dziadek, jak dziadek... Sehr gut... Co ma powiedzieć, echhh...Raz podebrałem łyżeczkę Grunkohlu.. do spróbowania.... tragedia, zero doprawienia, bez smaku... 
 
Rozpadało się lekko, ale jest ciepło
Czas powolutku zająć się sobą
20 grudnia 2019 20:55 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Nie ma czego:slodki krolik: kolega bardzo miły a owszem owszem:-) Każdy ma rodzinę i swoją ukochaną polowke:-) więc nie ma czego zazdroscic:-)

Nie bądź taka pewna, na pewno znajdą się takie, co i tak będą Tobie zazdrościły, tym bardziej, że fajny i miły 
20 grudnia 2019 21:01 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

U mnie wszystkie wykupił ktos:chaplin: haha

No nie patrz się na mnie 
20 grudnia 2019 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Zakupki zrobione, małe. Kupiłem Likorkirschen, 165 g, po 99c. Jedna do domu, druga w zapasie... Jakby tak np dali na święta jakąś czekoladę, to w ramach rewanżu też coś będę miał... Ale jeśli nawet by nic nie dali, to ja dam dziadkowi. Nie je słodyczy, bo i ona nie lubi... Pisałem już, a szkoda mi dziadka. Ale...tak sobie myślę, że jeśli tak pozwolił sobie na takie traktowanie, to trudno... Dziś np na obiad zrobiła musli na mleku. To co w większości niemieckich domów je się na śniadanie... Żona pdp zawsze się go pyta , czy Ci smakuje... A dziadek, jak dziadek... Sehr gut... Co ma powiedzieć, echhh...Raz podebrałem łyżeczkę Grunkohlu.. do spróbowania.... tragedia, zero doprawienia, bez smaku... 
 
Rozpadało się lekko, ale jest ciepło:pada_deszcz:
Czas powolutku zająć się sobą:-)

Oj niedobra ta Twoja babcia, niedobra bardzo 
Biedny dziadek, a może i nie 
My jego żałujemy, a on pewnie przyzwyczajony do takiego traktowania 
20 grudnia 2019 21:17 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj niedobra ta Twoja babcia, niedobra bardzo :-)
Biedny dziadek, a może i nie 
My jego żałujemy, a on pewnie przyzwyczajony do takiego traktowania 

Widocznie ona dominowała w związku. Z jednej strony cmoka go często,, z drugiej nie spyta się.. głodny jesteś itd.... Dziś po pauzie zabrała się za jakąś papierową robotę, pierdołki.. Drugi dzień z rzędu kawy mu nie zrobiła. Brak słów. A to, że nawet im nie gotuję i nie przyrządzam posiłków, to mi na rękę. Mam 70kę co tydzień, a jakbym ja gotował, to z pewnością kupowałaby nam.... wurszty co drugi dzień na obiad.... 
20 grudnia 2019 23:34 / 6 osobom podoba się ten post
Kolejny dzień minął, po  cichutku tutaj zajrzałam, a i tak niektórych chyba obudziłam, z czego bardzo się cieszę 
U mnie jedni wyjechali ,a drudzy już w drodze z lotniska . Szybka zmiana ręczników i pościeli i zmiana turnusu 
Ale miałam  kilka godzin tylko dla siebie. 
We wtorek znów wszyscy się spotkamy, dopiero wtedy zrobi się naprawdę tłok. 
Po świętach powiem, czy warto świętować w tak licznym gronie, jak dam radę jeszcze cokolwiek napisać 
21 grudnia 2019 10:19 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Szkoda, że go nie ma :smiech3:

No nie! Mój men Nie zrozumiałby tego zaraz i że z kim i że po co? I takie tam różne
21 grudnia 2019 10:20 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

E tam,szkoda. Bardzo dobrze, niech się Ania nim cieszy. Jeszcze okazałby się bardzo fajny i zajzdrość forumowa by powstała :-)

Tu na forum też mamy fajnych kolegów przecież
21 grudnia 2019 10:21 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Teraz to jeszcze bardziej wszyscy są zazdrosni bo nawet wirtualnie nie znają cynamonowego mana :-)

Ale za to cynamon wszyscy znamy
21 grudnia 2019 10:22 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

:ogladam tv:  ... iść, albo nie iść.. parafrazując Szekspira... do tego Lidla :smiech3:
Chyba nie spotkam tam Konwalijki i nie oberwę. :bije2: za te wiśnie w likierze :-(
:smiech2:

Oj Ty guuuuptasie  Szekspira w Lidlu chcesz spotkać??
21 grudnia 2019 10:42 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Ale za to cynamon wszyscy znamy:smiech3:

Wyobraźnię uruchomiłam i cynamon chyba najbardziej kojarzy mi się z jablecznikiem 
21 grudnia 2019 10:46 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

No nie! Mój men Nie zrozumiałby tego:-( zaraz i że z kim i że po co? I takie tam różne:-)

A Twój Man jest na tym forum 
21 grudnia 2019 10:59 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

Tu na forum też mamy fajnych kolegów przecież:-)

Mało!!! Zdecydowanie za mało 
Luke się przecież nie rozerwie, a jedynie On regularnie nam towarzyszy