Jak minął dzień 6

21 grudnia 2019 11:46 / 7 osobom podoba się ten post
Ja dzis kofani bardziej w krzakach siedzę :rozmowy(whatsaap) z rodzina kto gdzie z kim na święta, co słychać i jakie plany na sylwestra, rozmowy z przyjaciółką, która za mna zawsze tęskni, dodatkowo prasa krajowa ptt. Co nowego w nowym roku w kraju:podwyzki kredytów,bony zamiast kasy w 500+,itd itd.A w de  wyrzucaja tony ciuchow na smieci.Zebym nie wypadla z obiegu lubię wiedzieć co sie dzieje ot tak takie tam poczytajki dzis.Porzadki porobione w tyg  a dzis Wochenende to laba. I doskoku zagladam do was oczywiście  
21 grudnia 2019 11:55 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mało!!! Zdecydowanie za mało 
Luke się przecież nie rozerwie, a jedynie On regularnie nam towarzyszy :smiech3:

jestem

Dziś też z doskoku
 
21 grudnia 2019 12:59 / 5 osobom podoba się ten post
Na sąsiedniej ulicy jest lokal... Żaden kebab,, żadna pizza... Donia... Tak się nazywa ta kamienica... Małe okienka, zawsze ładnie oświetlone te pokoiki... 
Jak sądzicie, pasuje opiekunowi  tam... doskoczyć? Ale chyba powiecie.... Nie w adwencie... 


 
21 grudnia 2019 13:31 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Na sąsiedniej ulicy jest lokal... Żaden kebab,, żadna pizza... Donia... Tak się nazywa ta kamienica... Małe okienka, zawsze ładnie oświetlone te pokoiki... 
Jak sądzicie, pasuje opiekunowi  tam... doskoczyć? Ale chyba powiecie.... Nie w adwencie... :do bani:
:skacze:
:smiech3:
 

No nie w adwencie nie
21 grudnia 2019 13:33 / 5 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj sprawuje opiekę  oprócz pdp nad dwójką psowprzerwę mi zabrały bestie
21 grudnia 2019 14:52 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Na sąsiedniej ulicy jest lokal... Żaden kebab,, żadna pizza... Donia... Tak się nazywa ta kamienica... Małe okienka, zawsze ładnie oświetlone te pokoiki... 
Jak sądzicie, pasuje opiekunowi  tam... doskoczyć? Ale chyba powiecie.... Nie w adwencie... :do bani:
:skacze:
:smiech3:
 

Powstrzymaj swoje rządzę o człowieku puchu marny ..walcz jak na mężczyznę przystało z pociągiem do słodyczy wszelakich panuj nad emocjami wszak w takich pokoikach rozwiązłość po kątach czycha, na kasę Twoja ciężko zarobioną by oskubać Cię do szpiku gnata I jako ten nędznik do kraju wrócisz bez butów ...ba nawet bez skarpet..... Ende
21 grudnia 2019 15:37 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Powstrzymaj swoje rządzę o człowieku puchu marny ..walcz jak na mężczyznę przystało z pociągiem do słodyczy wszelakich :smiech3:panuj nad emocjami wszak w takich pokoikach rozwiązłość po kątach czycha, na kasę Twoja ciężko zarobioną :smiech3:by oskubać Cię do szpiku gnata :yahoo:I jako ten nędznik do kraju wrócisz bez butów ...ba nawet bez skarpet.....:hihi: Ende



 
21 grudnia 2019 15:49 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:zawstydzony::placz3:
:smiech3:
 

No ja widzę że my Cię tu musimy ostro pilnować
21 grudnia 2019 16:27 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

A Twój Man jest na tym forum :zaskoczenie1:

A wezzzz wszelki duch tylko nie to..tylko nie to
21 grudnia 2019 16:30 / 6 osobom podoba się ten post
Spakowana już jestem chwilę siądę i poczytam Was za 1.5 godz będzie koordynator .Już się nie mogę doczekać
21 grudnia 2019 16:58 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Spakowana już jestem :-)chwilę siądę i poczytam Was za 1.5 godz będzie koordynator .Już się nie mogę doczekać:-)

jedz szczesliwie
21 grudnia 2019 17:07 / 6 osobom podoba się ten post
Wszyscy tacy zapracowani? Czy cóś?A ja pojechałam do Edeki filety z karpia kupiłam i dla siebie bo babka nie lubi zielone oliwki ohne Kerne w oliwie z bazylią i czosnkiem matko jak ja je lubię...a że się z nikim tu nie cmokam to se mogę czosnkiem walićZastąpią nie czekoladki
21 grudnia 2019 17:40 / 4 osobom podoba się ten post
Stoch pierwszy
21 grudnia 2019 17:48 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Na sąsiedniej ulicy jest lokal... Żaden kebab,, żadna pizza... Donia... Tak się nazywa ta kamienica... Małe okienka, zawsze ładnie oświetlone te pokoiki... 
Jak sądzicie, pasuje opiekunowi  tam... doskoczyć? Ale chyba powiecie.... Nie w adwencie... :do bani:
:skacze:
:smiech3:
 

Ja juz dawno bym tam zajrzala 
21 grudnia 2019 18:05 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Na sąsiedniej ulicy jest lokal... Żaden kebab,, żadna pizza... Donia... Tak się nazywa ta kamienica... Małe okienka, zawsze ładnie oświetlone te pokoiki... 
Jak sądzicie, pasuje opiekunowi  tam... doskoczyć? Ale chyba powiecie.... Nie w adwencie... :do bani:
:skacze:
:smiech3:
 

To zależy jak ta Donia wygląda