Poskarżyjki 41

14 stycznia 2020 15:56 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Gusiu, toż ja nic innego nie robię tylko ciągle "próbuję" bo pod ręką je mam :ona placze: a doopa rośnie !!

To się ciesz, ja  też tylko  próbuję ciągle różne Milki, a doopa chuda 
14 stycznia 2020 16:19 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

To się ciesz, ja  też tylko  próbuję ciągle różne Milki, a doopa chuda :-(

No ja bym wolała zdecydowanie Twoją opcję 
14 stycznia 2020 16:22 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

No ja bym wolała zdecydowanie Twoją opcję :-)

Taa ,tak tylko mówisz, jakbyś mnie zobaczyła, to chciałabyś przy swojej opcji zostać 
14 stycznia 2020 16:27 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Taa ,tak tylko mówisz, jakbyś mnie zobaczyła, to chciałabyś przy swojej opcji zostać :-)

Stara prawda ciągle aktualna, każdy chce tego, czego nie ma  albo jakoś tak.
14 stycznia 2020 16:41 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Skarżę się :strach na wroble: Byłam w Rewe i wpadły mi w łapy trufle, nasze rodzime oczywiście. I teraz mam problem  :mniam: :je babeczke:  Silnejj woli mi z wiekiem ubywa, strasznie ubywa !! AAAAAAA !!!:ona placze:

Całkowicie Cię rozumiem...moje silna wola nawet się nie wychyla kiedy w szafce mam misie Haribo 
14 stycznia 2020 16:43 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Stara prawda ciągle aktualna, każdy chce tego, czego nie ma :-) albo jakoś tak.

Moja babcia mówiła, że, Nikt nie jest w formę lany "i ja tego się trzymam. Szczególnie teraz :
14 stycznia 2020 19:18 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Całkowicie Cię rozumiem...moje silna wola nawet się nie wychyla kiedy w szafce mam misie Haribo :lol1:

A moja przy ptasim mleczku- najchętniej Wedlowskim- jak pudełko 2 dni przetrzyma, to dobrze. Nieważne, ile ich tego jest- leżeć nie może
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.