Poskarżyjki 41

14 stycznia 2020 15:56 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Gusiu, toż ja nic innego nie robię tylko ciągle "próbuję" bo pod ręką je mam :ona placze: a doopa rośnie !!

To się ciesz, ja  też tylko  próbuję ciągle różne Milki, a doopa chuda 
14 stycznia 2020 16:19 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

To się ciesz, ja  też tylko  próbuję ciągle różne Milki, a doopa chuda :-(

No ja bym wolała zdecydowanie Twoją opcję 
14 stycznia 2020 16:22 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

No ja bym wolała zdecydowanie Twoją opcję :-)

Taa ,tak tylko mówisz, jakbyś mnie zobaczyła, to chciałabyś przy swojej opcji zostać 
14 stycznia 2020 16:27 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Taa ,tak tylko mówisz, jakbyś mnie zobaczyła, to chciałabyś przy swojej opcji zostać :-)

Stara prawda ciągle aktualna, każdy chce tego, czego nie ma  albo jakoś tak.
14 stycznia 2020 16:41 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Skarżę się :strach na wroble: Byłam w Rewe i wpadły mi w łapy trufle, nasze rodzime oczywiście. I teraz mam problem  :mniam: :je babeczke:  Silnejj woli mi z wiekiem ubywa, strasznie ubywa !! AAAAAAA !!!:ona placze:

Całkowicie Cię rozumiem...moje silna wola nawet się nie wychyla kiedy w szafce mam misie Haribo 
14 stycznia 2020 16:43 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Stara prawda ciągle aktualna, każdy chce tego, czego nie ma :-) albo jakoś tak.

Moja babcia mówiła, że, Nikt nie jest w formę lany "i ja tego się trzymam. Szczególnie teraz :
14 stycznia 2020 19:18 / 4 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Całkowicie Cię rozumiem...moje silna wola nawet się nie wychyla kiedy w szafce mam misie Haribo :lol1:

A moja przy ptasim mleczku- najchętniej Wedlowskim- jak pudełko 2 dni przetrzyma, to dobrze. Nieważne, ile ich tego jest- leżeć nie może
23 stycznia 2020 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
Skarżę się  Załatwiłam pochłaniacz. No ciężkie paluchy mam i teraz świeci sie cały czas na czerwono "F" - chyba chodzi gadzinie o Fehler. No i nie wiem jak go zresetować 
 
23 stycznia 2020 16:49 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Skarżę się :-( Załatwiłam pochłaniacz. No ciężkie paluchy mam i teraz świeci sie cały czas na czerwono "F" - chyba chodzi gadzinie o Fehler. No i nie wiem jak go zresetować :strach na wroble:
 

23 stycznia 2020 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
No wyjaśniło się. Dziadkowi idzie lepiej macanie nic mnie 
23 stycznia 2020 17:17 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Skarżę się :-( Załatwiłam pochłaniacz. No ciężkie paluchy mam i teraz świeci sie cały czas na czerwono "F" - chyba chodzi gadzinie o Fehler. No i nie wiem jak go zresetować :strach na wroble:
 

Mysia , odłącz od zasilania czy jak to się mówi odłacz prąd, czy energie elektryczna . Czy jak tam . Wyciągnij kabel z gniazdka . Może po powtórnym poddaniu pod działanie prądu, będzie latał jak ta lala  Zaraz Tina poprawi i bedzie git 
23 stycznia 2020 17:32 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mysia , odłącz od zasilania czy jak to się mówi odłacz prąd, czy energie elektryczna . Czy jak tam . Wyciągnij kabel z gniazdka . Może po powtórnym poddaniu pod działanie prądu, będzie latał jak ta lala :-):lol3: Zaraz Tina poprawi i bedzie git :-)

Nie mogliśmy znaleźć wyłącznika, poza tym guziczkiem na przednim panelu. Nawet wyjęłam filtry bo myślałam że coś w środku jest. Ale dziadek po dłuższej walce z macaniem dał radę. Ja omijałam przerwę między przyciskami bo myślałam, że to część panelu  a to taki fikuśny przycisk był. A że mam talent wszelaki do psucia ( cholera jasna !!!  ) to byłam ostrożna 
No załamka kurde. Teraz działa. 
23 stycznia 2020 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Nie mogliśmy znaleźć wyłącznika, poza tym guziczkiem na przednim panelu. Nawet wyjęłam filtry bo myślałam że coś w środku jest. Ale dziadek po dłuższej walce z macaniem dał radę. Ja omijałam przerwę między przyciskami bo myślałam, że to część panelu :lol2: a to taki fikuśny przycisk był. A że mam talent wszelaki do psucia ( cholera jasna !!!  ) to byłam ostrożna :lol2:
No załamka kurde. Teraz działa. 

To Ci doradziłam . Ja też - tylko 1 wyłącznik, który słuzy za włacznik . Jak sa dwa juz mam problem .
03 lutego 2020 14:12 / 2 osobom podoba się ten post
A może tu co pomoże , głowa mnie boli juz trzeci dzień , nie mocno ale muli mnieeeee!  
03 lutego 2020 14:40 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

A może tu co pomoże , głowa mnie boli juz trzeci dzień , nie mocno ale muli mnieeeee!   :bezradny::smutny::nerwowy:

Przyloz sobie liście z kapusty na czolo albo obwiaz głowę chustkav skorpiona octem ewentualnie zrób sobie masaż dwa rękami od środka czoła zacznij potem za uszami i na karku zakończ. 
Może pomoże Serio to wypróbowane sposoby mojej babci. Ja innego oprócz tabletki przeciwbólowe  nie znam innego skutecznego sposobu żeby się pozbyć uciążliwego bólu głowy. Sama bardzo niechętnie go stosuje