Poskarżyjki 41

03 lutego 2020 15:54 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Przyloz sobie liście z kapusty na czolo albo obwiaz głowę chustkav skorpiona octem ewentualnie zrób sobie masaż dwa rękami od środka czoła zacznij potem za uszami i na karku zakończ. 
Może pomoże :-)Serio to wypróbowane sposoby mojej babci. Ja innego oprócz tabletki przeciwbólowe  nie znam innego skutecznego sposobu żeby się pozbyć uciążliwego bólu głowy. Sama bardzo niechętnie go stosuje  :-)
 

Już od samego czytania pomogło troche , teraz jeszcze liść kapusty a jak nie , to masaż jeszcze zrobie ,
bardzo dziękuje i osobiście pozdrawiam 
03 lutego 2020 17:08 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Już od samego czytania pomogło troche , teraz jeszcze liść kapusty a jak nie , to masaż jeszcze zrobie ,
bardzo dziękuje i osobiście pozdrawiam :kwiatek dla ciebie:

Babcia by się ucieszyła 
Napisz czy ten ból przeszedł bo jak nie to mogą to być zatoki więc wtedy wizyta u lekarza wskazana.
Dziękuję i pozdrawiam 
04 lutego 2020 06:56 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Babcia by się ucieszyła :-)
Napisz czy ten ból przeszedł bo jak nie to mogą to być zatoki więc wtedy wizyta u lekarza wskazana.
Dziękuję i pozdrawiam :-)

Cześć Kika 
Dziękuje , najbardziej skutecznym okazał sie masaż , głowa już Ok.
Miłego dnia , śerdeczne pozdrowiania dla babci 
 
04 lutego 2020 07:11 / 4 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Cześć Kika 
Dziękuje , najbardziej skutecznym okazał sie masaż , głowa już Ok.
Miłego dnia , śerdeczne pozdrowiania dla babci :serce::kwiatek dla ciebie::buziaki1:
 


Napisze skąd moja babcia znała ten patent chociaż to mało ważne bo najważniejsze  że już lepiej się czujesz 
Otóż babcia w czasie wojny razem z moim dziadkiem i ciocia byli na robotach w Niemczech. Babcia pracowala u rodziny, która miała sklep i 7 pociech. W sklepie pracowała jej szefowa ale ona musiała ogarniać cały dom plus 7 jej dzieci i 1 swoje. Szef mojej babci był niedoszłym lekarzem ale miał zaczete studia medyczne. Nie wiem czy rok czy 2 lata studiował i miał tak jak u nas kiedyś   felczer. On babci pokazał ten masaż i podobno sam jej ten masaż robił jak ja głową bolała. Jakieś nerwy ważne w tych miejscach przechodzą i pewnie dlatego czasami taki masaż pamaga 
PS 
Studiów ten Niemiec nie skończył bo się żenić musiał 
04 lutego 2020 07:14 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

:radosc1:
Napisze skąd moja babcia znała ten patent chociaż to mało ważne bo najważniejsze  że już lepiej się czujesz :-)
Otóż babcia w czasie wojny razem z moim dziadkiem i ciocia byli na robotach w Niemczech. Babcia pracowala u rodziny, która miała sklep i 7 pociech. W sklepie pracowała jej szefowa ale ona musiała ogarniać cały dom plus 7 jej dzieci i 1 swoje. Szef mojej babci był niedoszłym lekarzem ale miał zaczete studia medyczne. Nie wiem czy rok czy 2 lata studiował i miał tak jak u nas kiedyś   felczer. On babci pokazał ten masaż i podobno sam jej ten masaż robił jak ja głową bolała. Jakieś nerwy ważne w tych miejscach przechodzą i pewnie dlatego czasami taki masaż pamaga :-)
PS 
Studiów ten Niemiec nie skończył bo się żenić musiał :smiech3:

05 lutego 2020 14:50 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Przyloz sobie liście z kapusty na czolo albo obwiaz głowę chustkav skorpiona octem ewentualnie zrób sobie masaż dwa rękami od środka czoła zacznij potem za uszami i na karku zakończ. 
Może pomoże :-)Serio to wypróbowane sposoby mojej babci. Ja innego oprócz tabletki przeciwbólowe  nie znam innego skutecznego sposobu żeby się pozbyć uciążliwego bólu głowy. Sama bardzo niechętnie go stosuje  :-)
 

To chyba jakiś indianski  sposób  . Tylko skąd tego skorpiona wziąć 
05 lutego 2020 15:01 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

To chyba jakiś indianski :-) sposób :-) . Tylko skąd tego skorpiona wziąć :smiech2:

A bo to mało skorpionów na świecie 
Taki jakby się do czoła przyssal to gorzej jak pijawka dopiero bólu głowy by narobił 
Najważniejsze, że kolega już zdrów jak ryba 
05 lutego 2020 15:03 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

A bo to mało skorpionów na świecie :smiech3:
Taki jakby się do czoła przyssal to gorzej jak pijawka dopiero bólu głowy by narobił :oczko2:
Najważniejsze, że kolega już zdrów jak ryba :radosc1:

No widzisz . Farciarzowi to i skorpion pomoże 
05 lutego 2020 15:04 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

No widzisz . Farciarzowi to i skorpion pomoże :oklaski:

Nie wiem czy pomoże ale na pewno nie przeszkodzi 
28 lutego 2020 09:24

(Usunięte). Proszę o zapoznanie się  z regulaminem portalu: https://www.opiekunki24.pl/help/rules


Zabronione jest pomawianie, czy personalne ataki pod adresem innego użytkownika portalu.

28 lutego 2020 09:55 / 6 osobom podoba się ten post
Ja też uważam że każdy niech robi co lubi. Generalnie nie wykonuje prac porządkowych w domu PDp ale...kiedyś mi się to zdarzyło bo...bo tak i już.Dlatego nie pouczam i nie mówię opiekunkom ,zmienniczkom że nie rób bo ja nie. Czasem trafi się taki dom ,taka rodzina że ten obiad dla wszystkich robię bo taka mam ochotę. Ale to tylko czasem. Jeśli nie mogę dogadać się ze zmienniczka to odpuszczam i nie traktuje tego w kategorii wygryzienia mnie Jest tyle fajnych miejsc że można znaleźć coś dla siebie,. 
A co do ataku na tym forum? Nie zauważyłam. Czy Oskar to kobieta? Nie wiem , nie znam. A może Punia to mężczyzna? Też nie wiem ,nie znam. Może
28 lutego 2020 10:13 / 5 osobom podoba się ten post
Jesteś w przeogromnym, a to w przeogromnym błędzie
Oskar jest sympatycznym facetem
Miałem przyjemność go poznać osobiście na początku marca 2019 w czasie pauzy w Berlinie.
Ech.... 
28 lutego 2020 10:24 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jesteś w przeogromnym, a to w przeogromnym błędzie:-(
Oskar jest sympatycznym facetem:-)
Miałem przyjemność go poznać osobiście na początku marca 2019 w czasie pauzy w Berlinie.
Ech.... 

Aż się boje jak tu Oskar wparuje
28 lutego 2020 10:26 / 5 osobom podoba się ten post
Dokładnie , niech każdy robi tak jak uważa że słuszne. W naszych umowach (przynajmniej w większości jesteśmy określane jako pomoc domowa) , stoi również utrzymanie czystości. Więc wiadomo że trza raz na jakiś czas odkurzaczem czy szmatą ruszyć. Jeżeli mam ochotę to ugotuje raz na jakiś czas obiad dla rodzinki pdp, czemu nie? Pdp będzie zadowolony, a mnie się bedzie łatwiej pracować. Chociażby własnie z tak egoistycznych pobudek to zrobie, żeby to JA miała łatwiej i lepiej. Oczywiście nie mówię tu o jakiejś nadgorliwości. Mam ochote podlać kwiaty w ogrodzie, zrobię to, bo będzie mi się przyjemniej w tym ogrodzie siedzieć. Trzeba być w jakimś stopniu elastycznym, pomysłowym i analizować co jest lepsze dla mnie w danym miejscu. Gdzie mogę sobie naco pozwolić, bo każde miejsce jest inne i każda z nas jest inna. I nie można na kimś psów wieszać że w danym miejscu dał od siebie ciut więcej niż musiał. Może ja też bym tam dało od siebie więcej , a może nie. Nie wiem , nie mnie oceniac
28 lutego 2020 10:39 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Aż się boje jak tu Oskar wparuje:hihi:

No ciężko mu będzie udowodnić, że jest mężczyzna chyba  że selfi sobie cyknie i tu wrzuci