Powitajki przy kawie 54

01 grudnia 2019 06:56 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Ha pierwsza jestem śpiochy jedne ni ma tak dobrze wstawacNo to jesteśmy w grudniu Miłej niedzieli milusińscy 
01 grudnia 2019 07:09 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w pierwszy dzień grudnia 
Chłodno na dworze, ale nie ma mrozu. 
Ciekawe, co dziś dzień przyniesie ciekawego. 
Życzę Wszystkim miłej niedzieli 
01 grudnia 2019 07:32 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Grudzień przywitał mnie śniegiem 
Miłego leniuchowania w jesienna niedzielę w zimowej scenerii
się poczestowalam 
Jechać do pracy mi się nie chce. 
01 grudnia 2019 07:44 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Grudzień przywitał mnie szarzyzna za oknem. Jest minus 6 stopni ale słoneczko powoli się wychyla.  Nic to teraz przygotuje śniadanko ale kawki się napije po śniadaniu. Zrobiłam więcej może ktoś ma ochotę.  pięknego dnia opiekunkowo.  i w podskokach do pracy uciekajmy.  
01 grudnia 2019 07:54 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzień dobry :-)Ha pierwsza jestem śpiochy jedne ni ma tak dobrze wstawac:-)No to jesteśmy w grudniu :buziaki2:Miłej niedzieli milusińscy 

Krowy grającej na trąbce to ja jeszcze nie widziałam. Dobrze, że nie na tej z napisem" chcesz seksu-zatrab?" A ponadto krówka jest a gdzie czekolada Milka. ?  Ale adwent się czaczyba i od dziś do świąt powiedziałam sobie żadnych słodyczy. CzY dotrzymam słowa? Bo znowu sukienkę na sylwestra będę musiała kupować. 
01 grudnia 2019 08:09 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Krowy grającej na trąbce to ja jeszcze nie widziałam. Dobrze, że nie na tej z napisem" chcesz seksu-zatrab?":hihi: A ponadto krówka jest a gdzie czekolada Milka. ? :glodny: Ale adwent się czaczyba i od dziś do świąt powiedziałam sobie żadnych słodyczy. CzY dotrzymam słowa? Bo znowu sukienkę na sylwestra będę musiała kupować. :-)

To dlatego konwalia ustnika od ust oderwać nie może 

01 grudnia 2019 08:10 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry  u mnie nie ma snieguśale jest przymrozek.Zaraz zrobię dziadkom śniadanie a potem trochę wolnego.Obiad mam z wczoraj więc dziś szykuje mi się wielki odpoczynek.
Ponieważ wczoraj nie spotkałam mojego znajomego ducha w Zamku więc dziś poczytam coś w spokoju i nadrobię książkowe zaległości.
A Wam życzę miłej niedzieli
01 grudnia 2019 08:27 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry niedzielnie. Powinnam być jeszcze w łóżku, ale ok. piątej obudziła mnie czkawka i już zasnąć nie mogłam. No i chyba wstałam przed młodszym synem- skowronkiem, który wstaje przed godziną szóstą- w wakacje też. Poprzewracałam się trochę i poprosiłam go o kawę do łóżka.
Niedziela niech się powoli rozkręca..
01 grudnia 2019 09:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo słonecznej niedzieli adwentowej . U mnie bez świeczek , ale mogłoby to zrodzić problemy . Wieczorem u siebie zapale .  .
01 grudnia 2019 09:35 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) słonecznej niedzieli adwentowej . U mnie bez świeczek , ale mogłoby to zrodzić problemy . Wieczorem u siebie zapale .  .

Mamy świeczuszki  robiłyśmy wczoraj jeszcze dekoracje i dlatego padłam jak ,,sznita" a o 4 już spać nie mogłam 
01 grudnia 2019 09:36 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Dzień dobry niedzielnie. Powinnam być jeszcze w łóżku, ale ok. piątej obudziła mnie czkawka i już zasnąć nie mogłam. No i chyba wstałam przed młodszym synem- skowronkiem, który wstaje przed godziną szóstą- w wakacje też. Poprzewracałam się trochę i poprosiłam go o kawę do łóżka.
Niedziela niech się powoli rozkręca..

Ktoś Cię ostro wspominał 
01 grudnia 2019 09:41 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

To dlatego konwalia ustnika od ust oderwać nie może :smiech3:

......od ust twoich swoich oderwać nie potrafię ....
życiem mi pachną....
miłością mi pachną...
tobą mi pachną z rana......taka mnie wena naszła 
01 grudnia 2019 09:46 / 7 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w pierwszy dzień grudnia :chaplin::kawa1:
Chłodno na dworze, ale nie ma mrozu. 
Ciekawe, co dziś dzień przyniesie ciekawego. 
Życzę Wszystkim miłej niedzieli :kwiatek dla ciebie:

A mnie babcia bombonierke dała w pierwszy dzień adwentu Mon Chèri  czarne opakowanie takiej jeszcze nie wchłaniałam ,czerwone i owszem nie zjem przeczekam w okopie
01 grudnia 2019 09:51 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

......od ust twoich swoich oderwać nie potrafię ....
życiem mi pachną....
miłością mi pachną...
tobą mi pachną z rana......:-)taka mnie wena naszła :hihi:

W trabke  chętnie bym dmuchala 
Gdybym ja pod ręką miała
Zadowole się garnkami
Będę stukać pokrywkami 
Też muzyka będzie piękna 
Więc rodzinka niech nie steka 
01 grudnia 2019 09:55 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) słonecznej niedzieli adwentowej . U mnie bez świeczek , ale mogłoby to zrodzić problemy . Wieczorem u siebie zapale .  .

U mnie też bez świeczek. Pdp katolik ale zimny jak pies. Właśnie oznajmił, że 20 grudnia idzie do szpitala i chyba zostanie na święta . Ale co to mnie obchodzi. Ja jadę 11 grudnia do domciu. Jakaś ZmiennicZka posiedzi w tym okresie sama. Podobno Ukrainka ma przyjechać. Ja wracam do domu na święta. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.