Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

02 lutego 2020 12:17 / 3 osobom podoba się ten post
Gołąbki. 
Miałam robić rolady ale przełożyłam  to na kolejną niedzielę 
02 lutego 2020 14:09 / 2 osobom podoba się ten post
Ziemniaki, mielone i ósemki jabłek smażone razem z nimi, sałata. To wszystko już było, o 12 
02 lutego 2020 14:13 / 3 osobom podoba się ten post
A u mnie niewiadoma. Bo wprawdzie wczoraj podopieczny powiedział, że wychodzą wieczorem, to czasem zdarza mu się mylić. W niedziele wieczorem młodego już przeważnie nie ma i jadamy razem. To w razie czego wyjmę z zamrażarki gotową zupę z masarni. Podobno sami na miejscu je robią. Nawet niezłe są.
03 lutego 2020 10:16 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj na szybko będą kotleciki z twarogu polane jogurtem :) 
03 lutego 2020 10:19 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

A u mnie niewiadoma. Bo wprawdzie wczoraj podopieczny powiedział, że wychodzą wieczorem, to czasem zdarza mu się mylić. W niedziele wieczorem młodego już przeważnie nie ma i jadamy razem. To w razie czego wyjmę z zamrażarki gotową zupę z masarni. Podobno sami na miejscu je robią. Nawet niezłe są.

Dobre tylko trochę drogo 
03 lutego 2020 11:20 / 3 osobom podoba się ten post
Szybko ma być, bo guzdrałam się coś dzisiaj niemrawo 
Zupa -krem z brokuła z grzankami 
03 lutego 2020 12:09 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Dobre tylko trochę drogo :-)

Dziś kupiłam taką z porem i mięsem mielonym- w niedzielę zgodnie stwierdziliśmy, że nam smakuje- była w zamrażarce. To uzupełniłam zapas- kilogram kosztuje prawie 8 euro.
A dziś będą jajka sadzone, szpinak i ziemniaki pure.
03 lutego 2020 12:12 / 5 osobom podoba się ten post
Klopsy smażone , ziemniaki tłuczone , sałata , marchew duszona z sosem sojowym .
03 lutego 2020 14:40 / 7 osobom podoba się ten post
Nie zdążyliśmy pojechać dziś na zakupy,, bo czekaliśmy na koordynatora, więc zrobiłem sobie i dziadkowi (babcia  na rtg pojechała), podobnie jak Werska, jajka sadzone, ziemniaki w cząstkach, szpinak i sałatkę z ogórków. Szpinak tylko z solą i... gałką muszkatołową, świeżo zmieloną, bez cebuli i czosnku. Zalecenia babci
Ale... że to była moja premiera obiadowa tutaj, i chociaż taki obiadek to łatwizna,, to i tak czekałem z niecierpliwością na opinię   dziadka
Zaakceptował, bardzo smaczne
03 lutego 2020 15:48 / 3 osobom podoba się ten post
Mieloniak, ziemniaki pieczone i sałata viengret 
03 lutego 2020 16:52 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Dziś kupiłam taką z porem i mięsem mielonym- w niedzielę zgodnie stwierdziliśmy, że nam smakuje- była w zamrażarce. To uzupełniłam zapas- kilogram kosztuje prawie 8 euro.
A dziś będą jajka sadzone, szpinak i ziemniaki pure.

O qrcze, uświadomilam sobie,że jestem tutaj 2,5 tygodnia i szpinaku nie jadłam 
W innych miejscach przynajmniej raz w tygodniu był obowiązkowy 
Jutro zmałpuję od Ciebie i zrobię to, co Ty dzisiaj na obiad serwowałaś-nawet zakupów nie muszę robić. Szpinak w zamrażarce jest, a jakże by inaczej 
Ziemniaki i jajka też zawsze są 
04 lutego 2020 08:40 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Klopsy smażone , ziemniaki tłuczone , sałata , marchew duszona z sosem sojowym .

Z sosem sojowym??
04 lutego 2020 09:47 / 5 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Z sosem sojowym??

Tak , smakuje przepysznie  duszę marchew w talarlach na oliwie , dodaje pietruszkę , sól i trochę sosu sojowego .
04 lutego 2020 13:59 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Tak , smakuje przepysznie :-) duszę marchew w talarlach na oliwie , dodaje pietruszkę , sól i trochę sosu sojowego .

Przetestowane dzisiaj, jest pyszna 
04 lutego 2020 14:07 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Przetestowane dzisiaj, jest pyszna :mniam:

Jako sos do mięsa to podajcie?