Jak minął dzień 7

14 lutego 2020 17:49 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Jakby na to nie patrzeć i kalkulować z miłości nie da się wyżyć za :diabelek::-)

Niektórzy za miłość nawet płacą 
14 lutego 2020 17:53 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Niektórzy za miłość nawet płacą :bezradny:

Też o tym pomyślałam ale to chyba nie prawdziwa miłość tylko niadtka miłości i taka udawana. Może nawet taka dla niektórych jest tak ważna i cenna, że za nią płacą. 
14 lutego 2020 17:55 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Niektórzy za miłość nawet płacą :bezradny:

Już bym  nie miała na co pieniędzy wydawać 
14 lutego 2020 18:00 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Też o tym pomyślałam :zawstydzony:ale to chyba nie prawdziwa miłość tylko niadtka miłości i taka udawana. Może nawet taka dla niektórych jest tak ważna i cenna, że za nią płacą. :randka4:

A dla kogo milosc a w zasadzie jej pragnienie nie jest ważne ....każdy jej potrzebuje od narodzin po sam grób(nie mylić tu proszę z domami rozkoszy)
14 lutego 2020 18:05 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A dla kogo milosc a w zasadzie jej pragnienie nie jest ważne ....każdy jej potrzebuje od narodzin po sam grób(nie mylić tu proszę z domami rozkoszy:-))

Dzisiaj Slony karmel zdecydowanie nie da rady hm może go poslodze 
14 lutego 2020 18:06 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzisiaj Slony karmel zdecydowanie nie da rady hm może go poslodze :-)

No nareszcie i do tego należy zmierzać
14 lutego 2020 18:08 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Już bym  nie miała na co pieniędzy wydawać :smiech3:

A reklamacji ni ma 
14 lutego 2020 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A reklamacji ni ma :hihi:

Dlaczego? 
14 lutego 2020 18:18 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Dlaczego? :smiech:

Piszemy chyba a dwóch różnych sprawach znacznie się różniących  
14 lutego 2020 18:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Piszemy chyba a dwóch różnych sprawach :-)znacznie się różniących  :hihi:

Piszemy o tym samym tylko zastanawiałam się jak to się ma do prawa konsumenta 
14 lutego 2020 18:45 / 5 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Inna wartość pieniądza jest tutaj...do mojej babci raz w miesiącu przychodzi ksiądz i Ona mu daje 20€, ksiądz w Polsce 20zł chyba by nawet nie wziął...bo za mało...a za te 400zł i tak nie zrobisz zakupów na cały tydzień, nawet dla dwóch osób...

Dla dwóch osób to chyba 400 zł na tydzień powinno wystarczyć?
I niekoniecznie najtańsze produkty. 
Tyle że ja bardziej roślinożerna jestem ,chociaż warzywa i owoce też wcale nie są najtańsze. Najwięcej wydaję, jak muszę chemię i kosmetyki kupić, a te, jak na złość, jak się kończą, to wszystkie jednocześnie 
14 lutego 2020 18:48 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cały dzień mnie tu nie było i co widzę o zgrozo rachunki,opłaty ,karkulacje przeliczanie :-)No tak nie da się żyć samą miłością :serce: więc, weiter fahren nach De :ferrari::motor::jazda na rowerze: 

Gdzie te czasy, co to "cigareten nach Berlin " i parę groszy wpadło 
14 lutego 2020 18:58 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Gdzie te czasy, co to "cigareten nach Berlin " i parę groszy wpadło :smiech2:

Cos Ci zaśpiewam utwor Big Cyc ....Berlin zachodni ,Berlin zachodni tu stoi Polak co drugi chodnik ...za każdym murem czai się Turek , sprzedaż mu wszystko tylko nie skóre
14 lutego 2020 19:00 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dla dwóch osób to chyba 400 zł na tydzień powinno wystarczyć?
I niekoniecznie najtańsze produkty. 
Tyle że ja bardziej roślinożerna :-)jestem ,chociaż warzywa i owoce też wcale nie są najtańsze. Najwięcej wydaję, jak muszę chemię i kosmetyki kupić, a te, jak na złość, jak się kończą, to wszystkie jednocześnie :-(

Byłam na zleceniu od 2 mają do 16 czerwca. Podopieczna była wielbicielka szparagów no i owoce typu awocado, mango i inne też chętnie jadła. Ona płaciła za zakupy. Kiedyś policzylam bo razem chodziłyśmy na zakupy. 120 euro tygodniowo tak plus minus wydawała i to bez żadnych smakołyków 
14 lutego 2020 19:01 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dla dwóch osób to chyba 400 zł na tydzień powinno wystarczyć?
I niekoniecznie najtańsze produkty. 
Tyle że ja bardziej roślinożerna :-)jestem ,chociaż warzywa i owoce też wcale nie są najtańsze. Najwięcej wydaję, jak muszę chemię i kosmetyki kupić, a te, jak na złość, jak się kończą, to wszystkie jednocześnie :-(

Starczy jak do końca talerz wylizemy każdy swój