Jak minął dzień 8

24 lutego 2020 17:22 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to mam akceptację i jadę bliżej granicy ,super ,nawet telefon od zmienniczki dostałam z mojego regionu jest .Na miesiąc bo tak chcialam i jej pasi :radosc1:

To od kiedy do kiedy kolejny wyjazd.? 
24 lutego 2020 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Wypogodzilo sie .Moze pojde na spacer , tylko maseczki nie mam :-( .Cuda sie dzieja , cuda .Jesli wierzyc mediom szefowa komitetu wyborczego naszego prezydenta ugryzla faceta .:smiech2::smiech2::smiech2: Ja pier....nicze . Co tam maseczki wnet kagance beda niektorzy noscic . Slyszal ktos o tym ? bo ja juz wlasnym uszom i oczom nie wierzę  .

Czytałam o tym. Wyciągają stare sprawy a ja takich tanich chwytów nie pochwalam. Co zrobić ja wszyscy tak robią. Od jakiegoś czasui mi się to nie podoba i to bardzo 
24 lutego 2020 17:25 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to mam akceptację i jadę bliżej granicy ,super ,nawet telefon od zmienniczki dostałam z mojego regionu jest .Na miesiąc bo tak chcialam i jej pasi :radosc1:

24 lutego 2020 17:27 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Oni akurat jadą tego dnia:-)

Tak każdego dnia 
24 lutego 2020 17:29 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

To od kiedy do kiedy kolejny wyjazd.? 

Od 19.03  na miesiąc + może 2 dni
24 lutego 2020 17:31 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Wreszcie śnieg sypie, może i :balwanek: się ulepi... :-)
Wróci wiosna, to i ja wrócę... Chwilowo idę w krzaczory... Wszystkiego dobrego:buziaki2::hejka1:

Żartowniś 
24 lutego 2020 17:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Od 19.03  na miesiąc + może 2 dni

To kolejne święta poza domem? Twoja miłość nie tęskni? 
24 lutego 2020 17:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

To kolejne święta poza domem? Twoja miłość nie tęskni? :-)

Nieprzywykł
24 lutego 2020 18:07 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Czytałam o tym. Wyciągają stare sprawy a ja takich tanich chwytów nie pochwalam. Co zrobić ja wszyscy tak robią. Od jakiegoś czasui mi się to nie podoba i to bardzo :-(

Czy stare , czy  nowe  - to jest dorosla osoba, mgr prawa . KOBIETA , ktora reraz wymaga szacunku ? Kto wiatr sieje, ten  burze zbiera .
24 lutego 2020 18:10 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Wreszcie śnieg sypie, może i :balwanek: się ulepi... :-)
Wróci wiosna, to i ja wrócę... Chwilowo idę w krzaczory... Wszystkiego dobrego:buziaki2::hejka1:

Nie wolno Ci sie schylać .
24 lutego 2020 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czy stare , czy  nowe  - to jest dorosla osoba, mgr prawa . KOBIETA , ktora reraz wymaga szacunku ? Kto wiatr sieje, ten  burze zbiera .

Nikt nie jest idealny. Nie podoba mi się ta polityczna, walka "a raczej podkładanie sobie wzajnie  świni poprzez grzebanie i wyciąganie spraw z jego przeszłości 
Znasz polityka , który jest, kryształowy" ja nie. 
24 lutego 2020 18:21 / 4 osobom podoba się ten post
Super mi dzień minął. Trochę mieszkanie ogarnęłam łącznie z moim pokojem więc jutro tylko śniadanko, obiadek a potem ubieram się i zakupowe szaleństwo. Jutro patrzę za rzeczami tylko dla mnie. Rodzina już została obkupioma 
24 lutego 2020 18:31 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Nikt nie jest idealny. Nie podoba mi się ta polityczna, walka "a raczej podkładanie sobie wzajnie  świni poprzez grzebanie i wyciąganie spraw z jego przeszłości :-(
Znasz polityka , który jest, kryształowy" ja nie. 

Widzisz sama,  ze to juz sa zapasy bez zadnych zasad . I nie wolno udawac, ze sie tego nie widzi .Jeden krysztalowy byl ....... i chyba sie zbil 
24 lutego 2020 18:50 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie:smiech3:przywykł

Mój by się zapłakał.  Zresztą nie zostawię ani mojego szczęścia ani córki na święta samych.  Zresztą niech się chłop nacieszy moja osoba. Nie będę mu żałować. 
24 lutego 2020 19:41 / 3 osobom podoba się ten post
Mnie też szybko dzień minął bo po pauzie była córką pdp,jakiś facet i  jeszcze przyszła jakaś kobieta- z rozmowy wynikał jak by wywiad przeprowadzali na temat stanu zdrowia pdp, przedstawiali się ale wyleciało mi z głowy,wiem tylko że to nie z żadnej agentury.Mnie też parę rzeczy wypytywali, i co umiałam to powiedziałam.Najlepiej jak wpisywała dane do komputera ta kobieta i pyta o mój rocznik a ja 4-ro cyfrowych dat  nie potrafię powiedzieć bo wiecie że oni to jakoś od końca mówią,ale spoko kazali mi napisać nie wiem po co im to ? Siedzieli dwie godziny i tak popołudnie zleciało.