Jak minął dzień 8

18 lutego 2020 21:34 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Też lubię to, co wymieniłaś:-)

Czyli Sami swoi" czy Winnetou albo kobra,ale kobry nie powtarzają
18 lutego 2020 21:35 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie wiem, kim byłby Leszek, ale pewnie mieszkałby gdzieś "daleko od szosy ...":-)


 


Dyskusja tutaj https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3564/wygadaj-sie/jak-minal-dzien-7/page/94

A może właśnie blisko bo szos to teraz przybyło 
18 lutego 2020 21:35 / 5 osobom podoba się ten post
No właśnie pamiętacie,takie to były czasy ale lepsze jak dziś, i weselsze
18 lutego 2020 21:38 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Bo było mało filmów, westerny też kiedyś przyciągały bo innych nie było:hihi:

A Kaczor Donald  "raz do roku na Święta to dopiero przyciągał i dużych i malych 
18 lutego 2020 21:40 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

No właśnie pamiętacie,takie to były czasy ale lepsze jak dziś, i weselsze:radosc1:

było 
18 lutego 2020 21:42 / 5 osobom podoba się ten post
A o 22,00  koniec programu i paski na ekranie a teraz całą noc można ogłądać tylko nie wiadomo co wybrać 
18 lutego 2020 21:43 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

A o 22,00  koniec programu i paski na ekranie a teraz całą noc można ogłądać tylko nie wiadomo co wybrać :-(

Teraz to totalne ogłupienie 
18 lutego 2020 22:13 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

Pamiętam jak zawsze w czwartki była "Kobra" kryminał ale wtedy były dwa albo nawet jeden program w TV,kto to pamięta napewno dużo z was:oklaski1:

A piątek z psem Pankracym czy Zwierzyniec ?No i seral to był chyba ,,Kosmos 1999 "
18 lutego 2020 22:39 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

W poniedzialki teatr telewizji :-)

No właśnie, czekałam zawsze na poniedziałkowy teatr 
18 lutego 2020 22:43 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A piątek z psem Pankracym czy Zwierzyniec ?No i seral to był chyba ,,Kosmos 1999 ":hihi:

Tego kosmosu nie pamiętam  może mnie to nie interesowało? 
18 lutego 2020 23:17 / 6 osobom podoba się ten post
To był fajny dzień. Do południa szybko, bo zawsze coś jest do zrobienia. A po obiedzie wolne aż do wieczora. Chyba dopada mnie jakieś wiosenne zmęczenie, bo nic takiego nie robię, czym mogłabym się zmęczyć, a ciągle chce mi się spać. Po sprzątnięciu kuchni ,wiedząc, ze nie muszę spoglądać na zegarek, położyłam się na chwilkę, która przyciągnęła się do dwóch godzin. Wskoczylam później w buty i kurtkę i poszłam sobie przed siebie, to z wiatrem, to pod wiatr. Słońce świeciło, ale wiało dość mocno, chwilami wiatr wyciskał mi łzy z oczu, bo okularów p.słonecznych nie wzięłam. Maszerowalam tak bez żadnego celu, ominęłam wszelkie pokusy, typu sklepy i sklepiki, tylko dziarsko dwie godziny maszerowalam ścieżkami dla rowerzystów. Wróciłam przed 17 ,zadowolona, bo i zmęczona szybkim marszem, i dotleniona i jakaś taka jakby bardziej energiczna. Pozostałe 3 godziny przerwy spędziłam znów leniwie, czytając, gadając przez telefon, planując najbliższe dni. Na pół godziny musiałam zejść na dół ,dopilnować, żeby babcia poszła do łóżka o zwykłej porze. Trochę Was dzisiaj podczytywałam,ale pisać jakoś mi się nie chciało. I tak jestem o jeden dzień bliżej wyjazdu do domku. Jeszcze tylko kilka dni, które tym razem mi się nie dłużą, a wręcz bardzo szybko mijają. Jutro już środa, a wiadomo -środa minie, tydzień zginie..
19 lutego 2020 07:54 / 8 osobom podoba się ten post
Kika67

A Kaczor Donald  "raz do roku na Święta to dopiero przyciągał i dużych i malych :-)

Jacek i Agatka ,, Pacynki ,, pierwsza dobranocka ,póżniej Ptyś i Balbina , itd ...
19 lutego 2020 08:53 / 6 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Jacek i Agatka ,, Pacynki ,, pierwsza dobranocka ,póżniej Ptyś i Balbina , itd ...

To były czasy 
Pamiętam jak mój tata powiedział mi, że smok Telesfor ma uszy z grzebieni. Prawie się popłakałam i długo nie mogłam tacie wybaczyć  że zburzył wizerunek mojego ubionego smoka 
19 lutego 2020 09:02 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

To były czasy :-)
Pamiętam jak mój tata powiedział mi, że smok Telesfor ma uszy z grzebieni. Prawie się popłakałam i długo nie mogłam tacie wybaczyć  że zburzył wizerunek mojego ubionego smoka :-)

Z wszystkich bajek , najbardziej podobała mi sie  ,, O czym szumią wierzby ,, Byłem już dorosłym mężczyzną i miałem już syna.
Razem oglądaliśmy , ale było fajowo  
19 lutego 2020 09:14 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

To były czasy :-)
Pamiętam jak mój tata powiedział mi, że smok Telesfor ma uszy z grzebieni. Prawie się popłakałam i długo nie mogłam tacie wybaczyć  że zburzył wizerunek mojego ubionego smoka :-)