Jak minął dzień 8

19 lutego 2020 09:14 / 4 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Z wszystkich bajek , najbardziej podobała mi sie  ,, O czym szumią wierzby ,, Byłem już dorosłym mężczyzną i miałem już syna.
Razem oglądaliśmy , ale było fajowo :przytula: 

Przypniales mi jak z moją ukochana babcia oglądałam, Lecą żurawie "i obie płakałyśmy jak bobry 
PS 
Rosyjska produkcja  o czasach wojennych 
19 lutego 2020 09:15 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Przypniales mi jak z moją ukochana babcia oglądałam, Lecą żurawie "i obie płakałyśmy jak bobry :smutny:
PS 
Rosyjska produkcja  o czasach wojennych  :super1:

I jaka melodia do tego
 
https://youtu.be/0gmuQH6uiRs
 
19 lutego 2020 10:18 / 4 osobom podoba się ten post
Wczoraj mnie zakupowe szaleństwo dopadło ale zapomniałam napisać  że pierwszy raz kupiłam wodę toaletowa męska bo to nie dla mnie. 
Nazywa się, Len van Brook   "i ma bardzo ciekawy zapach. Skład to(bergsmotte, pfeffer, zedenholz)
Ciekawe czy zapach spodoba się obdarowsnemi 
PS 
Niedroga była 
19 lutego 2020 10:19 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Wczoraj mnie zakupowe szaleństwo dopadło ale zapomniałam napisać  że pierwszy raz kupiłam wodę toaletowa męska bo to nie dla mnie. 
Nazywa się, Len van Brook   "i ma bardzo ciekawy zapach. Skład to(bergsmotte, pfeffer, zedenholz)
Ciekawe czy zapach spodoba się obdarowsnemi :-)
PS 
Niedroga była :-)

A gdzie tego Lena szukać by go obwąchac jak się da?
19 lutego 2020 10:23 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A gdzie tego Lena szukać by go obwąchac jak się da?:-)

W Rossmanie go znalazłam 
Jak go obwachasz na wszystkie strony to napisz co o nim sadzisz 
19 lutego 2020 10:34 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

W Rossmanie go znalazłam :-)
Jak go obwachasz na wszystkie strony to napisz co o nim sadzisz :-)

Dzięki, jak się nie rozpada to pojadę bo i tak wybieram się do Rossmana .Ostatnio coś zboczona jestem chyba bo się jednym męskim popsikalam u Müllera, tak mi się się spodobał nosa od szalika nie mogłam oderwać 
19 lutego 2020 10:37 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzięki, jak się nie rozpada to pojadę bo i tak wybieram się do Rossmana .Ostatnio coś zboczona jestem chyba bo się jednym męskim popsikalam u Müllera, tak mi się się spodobał :hihi:nosa od szalika nie mogłam oderwać :hihi:

Ciekawe, ciekawe
19 lutego 2020 10:39 / 5 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Jacek i Agatka ,, Pacynki ,, pierwsza dobranocka ,póżniej Ptyś i Balbina , itd ...

To były fajne dziecinne czasy 
19 lutego 2020 10:40 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

To były czasy :-)
Pamiętam jak mój tata powiedział mi, że smok Telesfor ma uszy z grzebieni. Prawie się popłakałam i długo nie mogłam tacie wybaczyć  że zburzył wizerunek mojego ubionego smoka :-)

Ha,ha 
19 lutego 2020 10:43 / 5 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Z wszystkich bajek , najbardziej podobała mi sie  ,, O czym szumią wierzby ,, Byłem już dorosłym mężczyzną i miałem już syna.
Razem oglądaliśmy , ale było fajowo :przytula: 

A ja tego nie pamiętam a może zapomniałam,ale nie utkwiło mi w głowie, a może w innym czasie mieliśmy takie dzieci.
19 lutego 2020 10:44 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

To były fajne dziecinne czasy:radosc1: :tak:

Teraz też bym sobie o obejrzała 
19 lutego 2020 10:47 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzięki, jak się nie rozpada to pojadę bo i tak wybieram się do Rossmana .Ostatnio coś zboczona jestem chyba bo się jednym męskim popsikalam u Müllera, tak mi się się spodobał :hihi:nosa od szalika nie mogłam oderwać :hihi:

Dobrze  ze nie oczu 
19 lutego 2020 10:48 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzięki, jak się nie rozpada to pojadę bo i tak wybieram się do Rossmana .Ostatnio coś zboczona jestem chyba bo się jednym męskim popsikalam u Müllera, tak mi się się spodobał :hihi:nosa od szalika nie mogłam oderwać :hihi:

Jak wszystkich obwachasz to napisz co wybrałaś 
19 lutego 2020 10:49 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

Teraz też bym sobie o obejrzała :zawstydzony:

Ja czasami oglądam baśnie braci Grimm ,przeważnie lecą w niedzielę oczywiście w Polsce bo tu nie natrafiłam jeszcze,ale też bym obejrzała te bajeczki
19 lutego 2020 10:54 / 7 osobom podoba się ten post
nincia

Ja czasami oglądam baśnie braci Grimm ,przeważnie lecą w niedzielę oczywiście w Polsce bo tu nie natrafiłam jeszcze,ale też bym obejrzała te bajeczki:zawstydzony:

Ja też lubie oglądać bajeczki