Jak minął dzień 8

19 lutego 2020 11:18 / 6 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Ja też lubie oglądać bajeczki :-)

Ruskie, skazki "nie mają sobie równych. Szczególnie ten padający śnieg. Ja się tak zastanawiam jak oni w tamtych czasach takie bajeczne efekty uzyskiwali 
19 lutego 2020 11:58 / 4 osobom podoba się ten post
Pada deszcz, po porannym słoneczku wspomnienia zostały . Ciepło, widzę na termometrze 11 st. na plusie w lutym  .Wszystko rosnie i rozwija się ekspresowo . Teraz wystarczy parę minusów i mamy gołą wiosnę  ubogie lato i jeszcze droższą jesień . Wegetacji sie nie zatrzyma, pokićkało się wszystko i nie tylko w przyrodzie . Nudzę sie w taką pogodę . Ani wyjść ani wyjechać .Biorę się za łatanie dziury na moim rękawie od kurtki . Kupiłam taką na rower i już muszę ją reperować . Wczoraj kupiłam  łatke na gorąco, albo sie uda albo nie uda . Wiem nawet komu mam zawdzięczać, kto sie przyczynil do powstania tej szkody . To kot . Niosłam go, a on się wyrywał, jak taki cwany to teraz bedzie chodził pieszo .
19 lutego 2020 13:24 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Ruskie, skazki "nie mają sobie równych. Szczególnie ten padający śnieg. Ja się tak zastanawiam jak oni w tamtych czasach takie bajeczne efekty uzyskiwali :-)

A kto nie lubił wilka i zająca!?
Nu ,zajac....
Ja oglądałam, moje dzieci, a teraz mój czteroletni wnuk te same bajki ogląda. 
Jak jestem u niego, to razem oglądamy Maszę i wilka 
Rodzice nie włączają jemu tych nowoczesnych bajek, ale zna właśnie Bolka i Lolka, Koziołka Matolka, Piaskowego dziadka i inne stare. 
Jak jest u mnie to oglądamy te nowsze, bo mi jest jego trochę szkoda, że kiedy spotka się w Polsce z rówieśnikami, to nie wie często o czym rozmawiają  


 


Dyskusja przeniesiona do- Jak minął dzień.

19 lutego 2020 13:37 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj do południa wiało i padało. Raz śnieg, raz deszcz. Teraz słoneczko ładnie świeci ale nadal się zastanawiam iść czy nie iść 
19 lutego 2020 13:45 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A kto nie lubił wilka i zająca!?:-)
Nu ,zajac....:-)
Ja oglądałam, moje dzieci, a teraz mój czteroletni wnuk te same bajki ogląda. 
Jak jestem u niego, to razem oglądamy Maszę i wilka :-)
Rodzice nie włączają jemu tych nowoczesnych bajek, ale zna właśnie Bolka i Lolka, Koziołka Matolka, Piaskowego dziadka i inne stare. 
Jak jest u mnie to oglądamy te nowsze, bo mi jest jego trochę szkoda, że kiedy spotka się w Polsce z rówieśnikami, to nie wie często o czym rozmawiają :-( 


 


Dyskusja przeniesiona do- Jak minął dzień.

Nu zajec, nu pagadi 
Nie wiem.dlaczego nie można tych bajek już obejrzeć w telewizji, przecież jeżeli chodzi o kino czy telewizję to chyba nic nie może wyjść z mody. Mam te wszystkie bajki ponagrywane i dużo oryginalnych na kasetach VHS..Mialam to już wyrzucić  ale może kiedyś wnuczki będą chciały obejrzeć tylko czy im się spodobają takie starocie 
 
19 lutego 2020 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Nu zajec, nu pagadi :smiech3:
Nie wiem.dlaczego nie można tych bajek już obejrzeć w telewizji, przecież jeżeli chodzi o kino czy telewizję to chyba nic nie może wyjść z mody. Mam te wszystkie bajki ponagrywane i dużo oryginalnych na kasetach VHS..Mialam to już wyrzucić  ale może kiedyś wnuczki będą chciały obejrzeć tylko czy im się spodobają takie starocie :bezradny:
 

Nie wiem co tam oni (syn z synową)dokładnie mają, ale przez Internet oglądają polską telewizję, wyszukują na swoim smart tv ,stare i nowe polskie seriale,filmy i bajki. Podobnie jak jestem u córki. Jak nie mieli jeszcze dzieci, to czy tu,czy tam, urządzaliśmy sobie nocne maratony filmowe 
19 lutego 2020 15:44 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie wiem co tam oni (syn z synową)dokładnie mają, ale przez Internet oglądają polską telewizję, wyszukują na swoim smart tv ,stare i nowe polskie seriale,filmy i bajki. Podobnie jak jestem u córki. Jak nie mieli jeszcze dzieci, to czy tu,czy tam, urządzaliśmy sobie nocne maratony filmowe :-)

Kiedyś do kina chodziłam na nocne maratony filmowe 
Można było że 3, 4 filmy obejrzeć a płaciło się za bilet tyle co za 1 seans 
19 lutego 2020 16:11 / 3 osobom podoba się ten post
Sroda prawie minęła:ze znajoma wypita,w towarzystwie gofrów z cynamonem i cukremchyba bedzie trzeba sie troche ruszyc na sportSpokojnego popołudnia wszystkim
19 lutego 2020 16:19 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Jak wszystkich obwachasz to napisz co wybrałaś :-)

Nie ma tego Lena Van ani bez Van pół godz stałam przed tym regałem i do..a nic
19 lutego 2020 16:22 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie ma tego Lena Van ani bez Van pół godz stałam przed tym regałem i do..a nic:czysci okulary:

Wykupili bo ładnie pachnie 
Ja też kupiłam ostatniego. Został tylko tester 
19 lutego 2020 16:24 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Wykupili bo ładnie pachnie :-)
Ja też kupiłam ostatniego. Został tylko tester :-)

Nie nerw mnie fotkę możesz wstawić ?
19 lutego 2020 16:25 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Ja też lubie oglądać bajeczki :-)

Ale słuchać chyba nie
19 lutego 2020 16:34 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie nerw mnie:-) fotkę możesz wstawić ?

Zrobić mogę i do kogoś przesłać na Fb więcej nie potrafię bo za krótko na zleceniu z Engel byłam i tylko  tego mnie zdążyła nauczyć 
Poproszę ja płaszczykiem się pochwalę jaki dzisiaj kupiłam 
19 lutego 2020 16:47 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Zrobić mogę i do kogoś przesłać na Fb więcej nie potrafię bo za krótko na zleceniu z Engel byłam i tylko  tego mnie zdążyła nauczyć :zawstydzony:
Poproszę ja płaszczykiem się pochwalę jaki dzisiaj kupiłam :to nie ja::slodki krolik:

Na Fejsie nie jestem no to klapa
19 lutego 2020 16:50 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Na Fejsie nie jestem no to klapa

Engel to prześlę i poproszę żeby tu wstawiła