Jak minął dzień 8

26 lutego 2020 20:58 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Też takie podejrzenia miewam:-( Ale chyba nie.
Wczoraj z tym praniem, to latała z gołą głową, w bluzeczce, a już zachrypnięta kilka dni była. Niech wraca do zdrowia, odzwyczaiłem się już gotować :smiech3:

Bulioniku ugotuj, jajeczko rozfyrlaj niech chlipnie 
26 lutego 2020 21:00 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Gotować  źle, nie gotowac tez zle  .To ja juz nic nie rozumiem .:nerwowa kucharka::nerwowa kucharka::nerwowa kucharka::nerwowa kucharka:

Tak dawaj mu tą nudelkulą a ja bo ględzi strasznie ten nasz Luke 
26 lutego 2020 21:11 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tak dawaj mu tą nudelkulą a ja :bije2:bo ględzi strasznie ten nasz Luke 

Nie bede biła  wystarczy, ze do opieki jezdzi .
26 lutego 2020 21:12 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Gotować  źle, nie gotowac tez zle  .To ja juz nic nie rozumiem .:nerwowa kucharka::nerwowa kucharka::nerwowa kucharka::nerwowa kucharka:

A bo się już rozleniwiłem 
26 lutego 2020 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Bulioniku ugotuj, jajeczko rozfyrlaj niech chlipnie :-)

Chętnie... może i na babcia czy dziadek spróbował, ale nie Hrabina
26 lutego 2020 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Chętnie... może i na babcia czy dziadek spróbował, ale nie Hrabina:gwizdanie::smiech2:

A spróbowałeś zapytac?
26 lutego 2020 21:20 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A spróbowałeś zapytac?:-)

Na tyle ją poznałem,, że wiem, jaka byłaby odpowiedź. Ona jest przeświadczona o swojej mądrości Czasami coś doradzałem, to wszystko na nie. 
26 lutego 2020 21:22 / 3 osobom podoba się ten post
Kto podciagnie dobranocki, qrna nie mam ich na telefonie .
26 lutego 2020 22:49 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kto podciagnie dobranocki, qrna nie mam ich na telefonie .:ubikacja2:

no i padłam teraz a ja myślałam że gacie się podciąga nie dobranocki, baba niedouczona jestem jakaś 
26 lutego 2020 22:58 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Na tyle ją poznałem,, że wiem, jaka byłaby odpowiedź. Ona jest przeświadczona o swojej mądrości:-) Czasami coś doradzałem, to wszystko na nie. 

A gdybyś tak po męsku spróbował tak stanowczo np....Zrobilem dla pani bulion....włożyłem w to serce i duszę....
27 lutego 2020 10:53 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Na tyle ją poznałem,, że wiem, jaka byłaby odpowiedź. Ona jest przeświadczona o swojej mądrości:-) Czasami coś doradzałem, to wszystko na nie. 

Luca , bo kobiecie się nie doradza -) kobietę się pyta o radę  udzieli Tobie porady 
niewątpliwie dobrej  Dopiero jak zdobędziesz jej zaufanie to możesz pozwolić doby ewentualnie n drobne sugestie .
27 lutego 2020 11:27 / 3 osobom podoba się ten post
Jakos leci ten czwartek .Obiad juz podszykowalam i mam luz .Szafki w kuchni wysprzatalam i znalazlam pare drobiazgow, ktore mi zaginely . Warto od czasu do czasu zajrzec w czeluscie kuchenne . Biore się  za prasowanie, mozecie mi cos podrzucić , bo to moje ulubione zajecie .
27 lutego 2020 12:33 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jakos leci ten czwartek .Obiad juz podszykowalam i mam luz .Szafki w kuchni wysprzatalam i znalazlam pare drobiazgow, ktore mi zaginely . Warto od czasu do czasu zajrzec w czeluscie kuchenne . Biore się  za prasowanie, mozecie mi cos podrzucić , bo to moje ulubione zajecie .:prasowanie:

Za późno przeczytałam. Miałam 2 koszule podopiecznego do wyprasowania ale już z rana wyprasowałam.Dobrze wiedzieć podrzucę Ci trochę prasowania jak będę w domu 
27 lutego 2020 12:37 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie bede biła :nerwowa kucharka: wystarczy, ze do opieki jezdzi .:aniolki:

Do opieki jeździ to już ma za swoje 
27 lutego 2020 12:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Kto podciagnie dobranocki, qrna nie mam ich na telefonie .:ubikacja2:

Gdzie te Dobranoc ki trzeba podciągnąć?