Jak minął dzień 8

23 marca 2020 10:46 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

to Ty jakiś gorol, czy gorolka :smiech2:
 
Nie śmiecham się więcej, też tak mam...Od 52 lat mieszkam na Śląsku , ale urodzony gdzie indziej 

No wychodzi że Gorolka. 
23 marca 2020 10:48 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

Mnie się źle oglądało po śląsku wolę po polsku:-) a mieszkam właściwie w Zagłębiu i tam nie gadają po śląsku.Oczywiście co nieco kumam ale wolę po polsku oglądać i koniec:-)

Nie nooo Nincia. Taki wstyd  Tyle lat tu mieszkasz i nie wiesz, że Zagłębie to nie  śląsk 
23 marca 2020 11:41 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Nie nooo Nincia. Taki wstyd :lol1: Tyle lat tu mieszkasz i nie wiesz, że Zagłębie to nie  śląsk :lol3:

Może w  zagłębiu ruhry   Wtedy to Mycha racji nie ma 
23 marca 2020 11:44 / 5 osobom podoba się ten post
Zjadłam ostatni kawałek strudla, wypiłam herbatę i ziemniaki utarłam przez taki przyrząd . Będą kopytka, bigos juz sie gotuje . Czekam teraz co nowego znajdę w prasie i tv o sytuacji w Polsce i na swiecie .  Sloneczko piekne na czystym niebie , więc czekam ...............
23 marca 2020 13:35 / 4 osobom podoba się ten post
Żeby było weselej to ja urodzona na Śląsku ale dolnym  Wrocław piękne miasto, teraz mieszkam w Zagłębiu,jak to mój małżonek mówi choć on jest z dawnego poznańskiego.Więc tak czy tak, to i tak jestem ślązaczka . .Tęsknię jednak za Wrocławiem moim rodzinnym miastem,teraz jest piękniejszy jak za moich lat. Zostawiłam tam przyjaciółkę, i czasami ją odwiedzam. 
23 marca 2020 20:30 / 8 osobom podoba się ten post
  Mnie dzień minął nawet dośc przyjemnie w 9 dniu domowej kwarantanny.Sama zrobiłam sobie lody Straciatella,a ...dietę i tak już szl...k trafił,a potem obejrzałam erotyka na cda-Z pamiętnika Fanny Hill.no nie powiem,nie powiem...choć książka bardziej mi się podobała.Zaraz zajrze chwilke,ale to dosłownie chwilke na TV,bo przemawia p.Donald Tusk,choć po dzisiejszym oredziu Prezydenta obiecałam sobie...kwarantannę od polityki.Nie da sie jednak tak całkiem ominąc tych spraw.No,to spokojnej nocy Opiekunowo
23 marca 2020 21:50 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

  Mnie dzień minął nawet dośc przyjemnie w 9 dniu domowej kwarantanny.Sama zrobiłam sobie lody Straciatella,a ...dietę i tak już szl...k trafił,a potem obejrzałam erotyka na cda-Z pamiętnika Fanny Hill.no nie powiem,nie powiem...choć książka bardziej mi się podobała.Zaraz zajrze chwilke,ale to dosłownie chwilke na TV,bo przemawia p.Donald Tusk,choć po dzisiejszym oredziu Prezydenta obiecałam sobie...kwarantannę od polityki.Nie da sie jednak tak całkiem ominąc tych spraw.No,to spokojnej nocy Opiekunowo:hihihi::bzy_bzy:

Michałkami się obżeram  Dawaj tylul tego erotyka 
24 marca 2020 06:15 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

  Mnie dzień minął nawet dośc przyjemnie w 9 dniu domowej kwarantanny.Sama zrobiłam sobie lody Straciatella,a ...dietę i tak już szl...k trafił,a potem obejrzałam erotyka na cda-Z pamiętnika Fanny Hill.no nie powiem,nie powiem...choć książka bardziej mi się podobała.Zaraz zajrze chwilke,ale to dosłownie chwilke na TV,bo przemawia p.Donald Tusk,choć po dzisiejszym oredziu Prezydenta obiecałam sobie...kwarantannę od polityki.Nie da sie jednak tak całkiem ominąc tych spraw.No,to spokojnej nocy Opiekunowo:hihihi::bzy_bzy:

Z pamiętnika Fanny Hill -Zwierzenia kurtyzany
24 marca 2020 10:35 / 5 osobom podoba się ten post
Jokos mija , jedno co wiem na 100% to, to, ze w kanapie dziurę  wysiedze . Niech to szlag , takie małe  g..... a zmieni nie tylko rytm dnia,  ale i myslenie zmieni .Za oknem jak na pustyni , ani jednej osoby .Nawet facet, ktory  posuwistym krokiem  szedl do osiedlowego na piwo  przestal chodzic .Wczoraj wieczorem maz poszedl na spacer z psem . Przeszedl miastem  7 km i nie spotkal nikogo .
 
24 marca 2020 10:45 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Z pamiętnika Fanny Hill -Zwierzenia kurtyzany :ogladam tv:

30 lat temu to była obowiązkowa lektura
24 marca 2020 10:47 / 3 osobom podoba się ten post
Pracy w ogrodzie cd zmarzłam i wpadłam na kawę
24 marca 2020 10:51 / 4 osobom podoba się ten post
Jeszcze dzisiaj nic nie zrobiłam 
Tłumaczę to sobie tym, że dzień jest długi więc jeszcze mam dużo czasu 
Niestety chyba przemarzły mi tulipany ale co tam mam zamiar posadzić nowe ale to chyba na jesień. Teraz wykopie cebulki może coś z nich będzie na następny rok 
Wstać czy siedzieć dalej oto jest pytanie????? 
24 marca 2020 12:12 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Jeszcze dzisiaj nic nie zrobiłam :zawstydzony:
Tłumaczę to sobie tym, że dzień jest długi więc jeszcze mam dużo czasu :slodki krolik:
Niestety chyba przemarzły mi tulipany ale co tam mam zamiar posadzić nowe ale to chyba na jesień. Teraz wykopie cebulki może coś z nich będzie na następny rok :-)
Wstać czy siedzieć dalej oto jest pytanie????? :smiech3:

Zostaw w ziemi .Cebulki w ziemi dojda jesli czesc nadziemna zmarzla . 
24 marca 2020 12:15 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie nic nie zmarzlo .Obawiam sie tylko o hortensje  .
24 marca 2020 16:21 / 5 osobom podoba się ten post
Oglądam telewizje w nagrodę, że piekne i smaczne ciasto upiekłam . Zapraszam tych co maja maski na kawe .