Jak minął dzień 8

19 lutego 2020 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Też musisz to w Polsce zgłosić do US.Ja też na niemieckich , księgowy powiedział że trzeba się rozliczyć.

Wiem i sama się z tym męczyłam.. Jakbym pracowała cały rok to na pewno bym księgowemu to zleciła. Jak się pracuje dla jednej firmy to powinno to być obliczone i zsumowane. Nie rozumie dlaczego tak nie jest, przecież mają tam księgowych 
19 lutego 2020 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Zapomniałam napisać, że dzisiaj piłam to,co moja pdp, czyli Szus! Jasne piwo z "szusem "ciemnego karmelowego. Qrcze, dobre to jest 
Babcia 2 ,a ja 3 ,w końcu dłuższe szusy robię 
Ale spokojnie, to tylko takie małe, 0,2 
19 lutego 2020 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Masakra jakaś. Powinno to już być przeliczone :chaplin:

Nie. Jak pracujesz na pol.warunkach, to agencje Ci przeliczają wszystko i przesyłają PIT 11 i Ty dalej już sobie robisz, bo możesz mieć Pit11 z różnych firm itd. A na niemieckich warunkach jest inaczej. Tu mam czas, więc sobie zrobię, a po powrocie tylko zaniosę do US.
Z kolei starając się o zwrot podatku w Niemczech to... od biedy też mógłbym to zrobić, mimo trudności ze specyficznym słownictwem. Ale już zlecam to agencji. Biorą 200-250 zł i sami to załatwiają i robią rozliczenie podatkowe za mnie, a mi zostaje tylko czekać na ekstraeuraski
19 lutego 2020 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

O matko, Luke, z Ciebie to dopiero zdolniacha! :-)
Mąż, ojciec, opiekun, masażysta i jeszcze księgowy .
I czymś zapomniałam?
Respekt!!!:-)

19 lutego 2020 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zapomniałam napisać, że dzisiaj piłam to,co moja pdp, czyli Szus! Jasne piwo z "szusem "ciemnego karmelowego. Qrcze, dobre to jest :-)
Babcia 2 ,a ja 3 ,w końcu dłuższe szusy robię :-)
Ale spokojnie, to tylko takie małe, 0,2 :piwosze2:

O to to  nie wiem czy w dóbrym temacie napisałaś 
20 lutego 2020 07:36 / 6 osobom podoba się ten post
Na razie mam plana  pogoda sie wypogodzila po wczorajszym  wieczornym deszczu .Jest cieplo i spokojnie . Zaraz będą  pączki  na stole dostawca pojechal do piekarni . Kiedys smazylam  sama i to ilosci, ktore w dużej misce sie nie mieściły. Znikały tez błyskawicznie. A  teraz ? kazdy liczy kalorie i po najmniejszej linij oporu.....leci do marketu po te niby paczki . Smacznego paczka  życzę
20 lutego 2020 08:47 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry znów deszczowo Tu chyba zawsze pada deszcz albo wieje. Smacznego  paczka ( moze być iw liczbie mnogiej)  Wam zycze .Bo ja obejde się smakiem.Nie dlatego że nie lubię ale w dalszym ciągu nie mam jak do sklepu  się dostać.Najblizszy 12 km.  Zakupy zaplanowane na sobote
Jest tu gdzieś jakiś mały sklepik w odległości 2 km ale  nie chce produktów z niego Miłego dnia
Dlatego między innymi mam żal do agencji miało być zlecenie z samochodem, wiem że się stało to co się stało,ale co ja mam do tego. Powiedzieli mi przed wyjazdem że będzie , no tak będzie ..kiedyś....
Brrrr
20 lutego 2020 08:57 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry:-) znów deszczowo Tu chyba zawsze pada deszcz albo wieje. Smacznego  paczka ( moze być iw liczbie mnogiej):hihi:  Wam zycze:-) .Bo ja obejde się smakiem.Nie dlatego że nie lubię ale w dalszym ciągu nie mam jak do sklepu  się dostać.Najblizszy 12 km.  Zakupy zaplanowane na sobote:-(
Jest tu gdzieś jakiś mały sklepik w odległości 2 km ale  nie chce produktów z niego Miłego dnia:-)
Dlatego między innymi mam żal do agencji miało być zlecenie z samochodem, wiem że się stało to co się stało,ale co ja mam do tego. Powiedzieli mi przed wyjazdem że będzie , no tak będzie ..kiedyś....
Brrrr

Witaj a piekarni nie masz bliżej? 
20 lutego 2020 09:05 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witaj:-) a piekarni nie masz bliżej? 

Proszę Cie tu jest Nordendeland
20 lutego 2020 09:17 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Proszę Cie:zaskoczenie1: tu jest Nordendeland

Ale morze jest?
20 lutego 2020 09:19 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Ale morze jest? :przytul aniola:

Jest Bagatela  tylko 4 km
20 lutego 2020 10:06 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

Jest:aniolki: Bagatela  tylko 4 km:-)

Odnośnie tego samochodu to uważam, że bez problemu mogli załatwić samochód zastępczy. Ten który jest rozbity to na pewno był ubezpieczony więc chcą zaoszczędzić 
12 km do sklepu to nikt by nie pojechał na takie zlecenie bez samochodu. 
Firma dała plamę na całej Lini ale to już inna sprawa. 
20 lutego 2020 10:39 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Odnośnie tego samochodu to uważam, że bez problemu mogli załatwić samochód zastępczy. Ten który jest rozbity to na pewno był ubezpieczony więc chcą zaoszczędzić :-(
12 km do sklepu to nikt by nie pojechał na takie zlecenie bez samochodu. 
Firma dała plamę na całej Lini ale to już inna sprawa. 

Dokładnie tak  masz rację. Zlecenie jest nie zgodne z opisem i dlatego nie odpuszczę
20 lutego 2020 11:09 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

Dokładnie tak :-) masz rację. Zlecenie jest nie zgodne z opisem i dlatego nie odpuszczę

20 lutego 2020 11:35 / 3 osobom podoba się ten post
Juz dwa paczki zaliczone , po poludniu jeszcze jeden  zjem .Nie skarze sie na dzisiejszy dzien .Pogoda tez cudna prawie  jak paczek .