Jak minął dzień 8

19 lutego 2020 17:05 / 3 osobom podoba się ten post
Na pauzie byłam w ogromnym ogrodniczym markecie. Na pierwszym zdjęciu nie wiem co to bo nie znam, może Mleczko pomoże,  ale ciekawa roślina takie kieliszki ma i to nie byle jakie ,twarde ścianki .Wiem różne skojarzenia mogą być ale bardzo ciekawie się prezentuje kupię w kraju 
19 lutego 2020 17:07 / 3 osobom podoba się ten post
Spadam  później podpiszę,teraz babcię do knajpy muszę zaprowadzić, bo nie daj Panie  spóźni się na spotkanie 
19 lutego 2020 17:13 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Na Fejsie nie jestem no to klapa

Zakupy Kiki  
Wstawiam na jej prośbę 
19 lutego 2020 17:16 / 4 osobom podoba się ten post
Engel

Zakupy Kiki :yahoo: 
Wstawiam na jej prośbę :czysci okulary:

Ooooo nooooo i garnek czy pojemnik też?bo co to tam na tym drugim tego nie idzie powiększyć a perfumu dalej nie widzę chyba że to opakowanie .Ty niska jesteś chyba i drobna. 
19 lutego 2020 17:25 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Zrobić mogę i do kogoś przesłać na Fb więcej nie potrafię bo za krótko na zleceniu z Engel byłam i tylko  tego mnie zdążyła nauczyć :zawstydzony:
Poproszę ja płaszczykiem się pochwalę jaki dzisiaj kupiłam :to nie ja::slodki krolik:

Zdolna bestyja  jesteś  
Przy okazji się też pochwalę jak do Sulzbach  trafiłam to se perfumik i lakier kupiłam 
19 lutego 2020 17:29 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ooooo nooooo:super: i garnek czy pojemnik też?bo co to tam na tym drugim tego nie idzie powiększyć a perfumu dalej nie widzę chyba że to opakowanie .Ty niska jesteś chyba i drobna. 

Idzie powiększyć musisz tylko 2x klepać w to zdjęcie 
To nie garnek tylko donica  u dziadka Kiki  
19 lutego 2020 17:36 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ale słuchać chyba nie:-)

Słuchać nie ale opowiadać tak 
19 lutego 2020 17:48 / 4 osobom podoba się ten post
Lunęło z czarnej chmury obficie . Deszcz z domieszką śniegu i za parę minut niebo czyste . Skonczyłam już robotę  teraz odpoczywam . Grzebałam za czymś do czytania i wygrzebałam  645 str z mottem " Tam, gdzie polityka spotyka się z prawem, kończy sie wszystko inne "  Immunitet  - Remigiusza Mroza . Mam na parę dni  zajęcie , takie czytanie z doskoku . Jakby coś  to zarwę nocki . Ciemnieje już i chyba trzeba zabrać się za wieczorną urodę   .
19 lutego 2020 18:10 / 2 osobom podoba się ten post
Engel

Idzie powiększyć musisz tylko 2x klepać w to zdjęcie :smiech3:
To nie garnek tylko donica  u dziadka Kiki  :oczko1:

To nie donica tylko doniczka z moimi tulipankami, które dostałam na powitanie 
Dziękuję 
19 lutego 2020 18:18 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

To nie donica tylko doniczka z moimi tulipankami, które dostałam na powitanie :-)
Dziękuję :buziaki2::kwiatek dla ciebie1:

Za dziękuję się nic nie kupuje  
Wisisz mi chokoladę  najlepiej  taką  z marcepanem  
Jakaś  wielka  ta doniczka,  a kwiatów wcale  a wcale nie widać 
19 lutego 2020 18:21 / 3 osobom podoba się ten post
Engel

Zdolna bestyja  jesteś :upup: 
Przy okazji się też pochwalę jak do Sulzbach  trafiłam to se perfumik i lakier kupiłam :yahoo:

Dziękuję 
Ładny kolor lakieru a perfumik wiem jak pachnie bo kiedyś obwachalam i, Chick z tej firmy firmy wybrałam w komplecie z balsamem do ciała. Butelkę po nim wyrzucałam jak byłyśmy u dziadka 
19 lutego 2020 18:25 / 3 osobom podoba się ten post
Engel

Za dziękuję się nic nie kupuje  :super1:
Wisisz mi chokoladę  najlepiej  taką  z marcepanem  :oczko2:
Jakaś  wielka  ta doniczka,  a kwiatów wcale  a wcale nie widać :smiech3:

Ale z Ciebie koleżanka 
Ja się tak poświęciłam żeby z Tobą się spotkać a Ty co teraz  jeszcze czekoladę ja mam Ci kupować? 
19 lutego 2020 18:39 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ooooo nooooo:super: i garnek czy pojemnik też?bo co to tam na tym drugim tego nie idzie powiększyć a perfumu dalej nie widzę chyba że to opakowanie .Ty niska jesteś chyba i drobna. 

Tak to jest opakowanie. Nie wyciągałam butelki bo wąchałam w sklepie. Są w opakowane nietypowo bo nie są zafoliowane. Taki zwykły kartonik 
19 lutego 2020 18:50 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Tak to jest opakowanie. Nie wyciągałam butelki bo wąchałam w sklepie. Są w opakowane nietypowo bo nie są zafoliowane. Taki zwykły kartonik :-)

To nic że zwykle opakowanie ale za to jakie wnętrze .....zupełnie jak z ludźmi
I tu złota myśl się nasuwa ....
19 lutego 2020 18:54 / 4 osobom podoba się ten post
Engel

Idzie powiększyć musisz tylko 2x klepać w to zdjęcie :smiech3:
To nie garnek tylko donica  u dziadka Kiki  :oczko1:

Nie idzie na smartku ale już po waszych wpisach wiem wszystko