Koronawirus 2

06 kwietnia 2020 11:01 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Może i tak być. To jedna z teorii, o innej poniżej. Miejmy nadzieję, że kiedyś dowiem się prawdy o tym wirusie 
 
https://www.newsweek.pl/swiat/skad-sie-wzial-koronawirus-na-temat-epidemii-powstalo-wiele-teorii-spiskowych/28qc577
06 kwietnia 2020 11:25 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Może i tak być. To jedna z teorii, o innej poniżej. Miejmy nadzieję, że kiedyś dowiem się prawdy o tym wirusie :-)
 
https://www.newsweek.pl/swiat/skad-sie-wzial-koronawirus-na-temat-epidemii-powstalo-wiele-teorii-spiskowych/28qc577

Koronawirus to jest tylko pretekst do odwrócenia naszej uwagi od tego jaką niespodziankę knują nam za naszymi plecami. Żeby to nie była większa bomba nic ten wirusik.  i tu się potwierdzą teoria ,że kłamstwo powtarzane kilka razy staje się w końcu prawda . 
06 kwietnia 2020 14:58 / 8 osobom podoba się ten post
Poświęciłam się i obejrzałam obrady sejmu od dechy do dechy. Chciałam może jaki przekaz , światełko w tunelu między wierszami wyczytać, czy coś w tym stylu I dooopa. Mycha przepowiedziała sklerotyczną , starą ciotkę bez pudła. Mogliby chociaż zmienić płytę, zamiast zuzywać energię elektryczną i emitować nadmiar CO2. Swoją drogą powinni zrezygnowac chociaż z częsci swoich wynagrodzeń na rzecz ludzi potrzebujących, jeśli mają dalej tak bezproduktywnie pierniczyć. Po co ich tam tylu własciwie? Więcej nie obejrze , o wynikach gdzieś przeczytam, bo zmarnowałam czas i naraziłam się na promieniowanie elektromagnetyczne z monitora 
06 kwietnia 2020 15:55 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Poświęciłam się i obejrzałam obrady sejmu od dechy do dechy. Chciałam może jaki przekaz , światełko w tunelu między wierszami wyczytać, czy coś w tym stylu:-) I dooopa. Mycha przepowiedziała sklerotyczną , starą ciotkę bez pudła. Mogliby chociaż zmienić płytę, zamiast zuzywać energię elektryczną i emitować nadmiar CO2. Swoją drogą powinni zrezygnowac chociaż z częsci swoich wynagrodzeń na rzecz ludzi potrzebujących, jeśli mają dalej tak bezproduktywnie pierniczyć. Po co ich tam tylu własciwie? Więcej nie obejrze , o wynikach gdzieś przeczytam, bo zmarnowałam czas i naraziłam się na promieniowanie elektromagnetyczne z monitora :-)

Też się zastanawiam za co oni biorą pieniądze ?  No ale widocznie pieniądze od wyborców mają na waciki. 
06 kwietnia 2020 16:04 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Poświęciłam się i obejrzałam obrady sejmu od dechy do dechy. Chciałam może jaki przekaz , światełko w tunelu między wierszami wyczytać, czy coś w tym stylu:-) I dooopa. Mycha przepowiedziała sklerotyczną , starą ciotkę bez pudła. Mogliby chociaż zmienić płytę, zamiast zuzywać energię elektryczną i emitować nadmiar CO2. Swoją drogą powinni zrezygnowac chociaż z częsci swoich wynagrodzeń na rzecz ludzi potrzebujących, jeśli mają dalej tak bezproduktywnie pierniczyć. Po co ich tam tylu własciwie? Więcej nie obejrze , o wynikach gdzieś przeczytam, bo zmarnowałam czas i naraziłam się na promieniowanie elektromagnetyczne z monitora :-)

Ja się tylko zastanawiam gdzie jest Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Rzecznik Praw Dziecka biorą tyle kasy i nikt się nie zajmuje tym, że ludzi a tym bardziej dzieci i młodzieży trzyma się w zamknięciu jak psy na bardzo krótkiej smyczy. Ludzie? Dlaczego nikt tego nie rozpiernuczy. ? I co jak wirus by szalał tok rok czasu to rok w domach by nas trzymali. Ludzie wyjdą w końcu na ulicę ale nie dlatego że w domu źle źle sied ale będzie uliczna wojna bo z głodu pomrzemy a i psychika wysiedzieć wszystkim. Przecież tak się nie da żyć. Czy ja źle mówię. Dlaczego ludzie prawa się tym nie zajmą. 
06 kwietnia 2020 17:05 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja się tylko zastanawiam gdzie jest Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Rzecznik Praw Dziecka biorą tyle kasy i nikt się nie zajmuje tym, że ludzi a tym bardziej dzieci i młodzieży trzyma się w zamknięciu jak psy na bardzo krótkiej smyczy. Ludzie? Dlaczego nikt tego nie rozpiernuczy. ? I co jak wirus by szalał tok rok czasu to rok w domach by nas trzymali. Ludzie wyjdą w końcu na ulicę ale nie dlatego że w domu źle źle sied ale będzie uliczna wojna bo z głodu pomrzemy a i psychika wysiedzieć wszystkim. Przecież tak się nie da żyć. Czy ja źle mówię. Dlaczego ludzie prawa się tym nie zajmą. :placze1:

Rzecznik praw obywatelskich jest tu- można się z nim skontaktować, jest infolinia. Nie widziałam go wsród ujadających.
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/Koronawirus-FAQ-RPO-odc-6
 
06 kwietnia 2020 17:08 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Też się zastanawiam za co oni biorą pieniądze ?  No ale widocznie pieniądze od wyborców mają na waciki. 

Jeden polityk bez zbędnych wstępów i zadał konkretne pytanie do Morawieckiego. Dalszego ciągu nie widziałam. Popatrze po jutubach, bo pytanie powinno być skierowane do samorządu, gdzie problem występował-poważny problem. Skoro nikt go nie zaczął rozwiązywać to znaczy , że jest ogólny burdel organizacyjny. I to przeraża najbardziej.
06 kwietnia 2020 21:01 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jeden polityk bez zbędnych wstępów i zadał konkretne pytanie do Morawieckiego. Dalszego ciągu nie widziałam. Popatrze po jutubach, bo pytanie powinno być skierowane do samorządu, gdzie problem występował-poważny problem. Skoro nikt go nie zaczął rozwiązywać to znaczy , że jest ogólny burdel organizacyjny. I to przeraża najbardziej.

Mam wrażenie, że o taki boordel organizacyjny niektórym szczególnie chodzi. Nikogo nie bronię ale skala rozczarowania "politykami" jest powalająca. U mnie oczywiście. Ja ma w doopie kto będzie rządził, chcę aby "nasz" interes był najważniejszy. Czyli mój, twój i wasz. 
06 kwietnia 2020 21:18 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Mam wrażenie, że o taki boordel organizacyjny niektórym szczególnie chodzi. Nikogo nie bronię ale skala rozczarowania "politykami" jest powalająca. U mnie oczywiście. Ja ma w doopie kto będzie rządził, chcę aby "nasz" interes był najważniejszy. Czyli mój, twój i wasz. 

To tak jak ja- dobrze przemawiasz  To teraz czy ktoś się przyłączy i jak się nazwiemy 
06 kwietnia 2020 21:22 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Mam wrażenie, że o taki boordel organizacyjny niektórym szczególnie chodzi. Nikogo nie bronię ale skala rozczarowania "politykami" jest powalająca. U mnie oczywiście. Ja ma w doopie kto będzie rządził, chcę aby "nasz" interes był najważniejszy. Czyli mój, twój i wasz. 

To był Grzegorz Braun. A pytanie brzmiało. Kiedy skończą z tą farsa jaka się nazywa Koronawirus? Druga wypowiedź proszę obejrzeć posła Krzysztofa Bosaka jak państwo staje się państwem policyjnym i jak ogłupia nas wszystkich. Plecak też krótkie wystąpienia pana Mikke jak udowadnia że polska gospodarka pada i tu mu przyznaje rację że nazwał ich wszystkich w sejmie idiotami. 
06 kwietnia 2020 21:23 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

To był Grzegorz Braun. A pytanie brzmiało. Kiedy skończą z tą farsa jaka się nazywa Koronawirus? Druga wypowiedź proszę obejrzeć posła Krzysztofa Bosaka jak państwo staje się państwem policyjnym i jak ogłupia nas wszystkich. Plecak też krótkie wystąpienia pana Mikke jak udowadnia że polska gospodarka pada i tu mu przyznaje rację że nazwał ich wszystkich w sejmie idiotami. :oklaski:

To nie był ani Braun, ani Bosak. Nikt z Konfederacji. A Mikke nie użył epietu idioci- tylko wypowiedział się o demagogii.
Po co tak od razu przekręcać?
06 kwietnia 2020 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

To był Grzegorz Braun. A pytanie brzmiało. Kiedy skończą z tą farsa jaka się nazywa Koronawirus? Druga wypowiedź proszę obejrzeć posła Krzysztofa Bosaka jak państwo staje się państwem policyjnym i jak ogłupia nas wszystkich. Plecak też krótkie wystąpienia pana Mikke jak udowadnia że polska gospodarka pada i tu mu przyznaje rację że nazwał ich wszystkich w sejmie idiotami. :oklaski:

Dusia, Korwin Mikke jest nawet przez "klasyków" Konfederacji uznawany za kontrowersyjną postać. No potrafi "walnąć" ni z gruszki ni z pietruszki. No tak facet ma, motylek kochany   Można go lubieć albo nie. Słuchałam kilka wypowiedzi G.Brauna, jest dla mnie zbyt prawicowy ale ciesze się, że jest na scenie. Toć rożnorodność jest w każdej mierze wskazana, rozwija i poszerza horyzonty, zmusza/daje do myślenia. Ale nie są to moje kiedunki. A Bosak ?? Mlody facet. Konfederacji trudno jest się przebić. Ostatnio dostali po "jestestwie" nie mogąc uzyskać znikąd kredytu na kampanię prezydencką.  Szkoda, że nie zwrócili się do swoich zwolenników o finansowanie "prywatne". 
06 kwietnia 2020 21:41 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To nie był ani Braun, ani Bosak. Nikt z Konfederacji. A Mikke nie użył epietu idioci- tylko wypowiedział się o demagogii.
Po co tak od razu przekręcać?

Może nie tak precyzyjnie dziś.. ale trzy dni temu powiedział o idiotach
 
https://youtu.be/GLxqVsmORiw
06 kwietnia 2020 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Może nie tak precyzyjnie dziś.. ale trzy dni temu powiedział o idiotach:-)
 
https://youtu.be/GLxqVsmORiw

Pisałam o dzisiejszych obradach sejmu ,a dokładnie miałam na myśli Konrada Frysztaka z KO. Bez zbędnego bredzenia zapytal wprost czy premier ma jakis pomysł aby ratowac sytuację szpitala w Radomiu. Organizacja takiej pomocy należy do samorządów- niby mają środki, dlatego mnie to zaniepokoiło. 
Konfederatów nie słucham. Korwina czasem da się, Bosaka też wyrywkowo- a Braun to demagog nie do podrobienia.
06 kwietnia 2020 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Może nie tak precyzyjnie dziś.. ale trzy dni temu powiedział o idiotach:-)
 
https://youtu.be/GLxqVsmORiw

No cały Korwin !! Motylek.