Koronawirus 2

06 maja 2020 09:32 / 6 osobom podoba się ten post
06 maja 2020 09:39 / 7 osobom podoba się ten post
No właśnie... 
W DE od poniedziałku otworzyli zakłady fryzjerskie. Kolejka przed zakładem, pod moje drzwi do kamienicy, a mieszkam obok fryzjera. Fryzjer wywołuje klientów z kolejki przed salonem, dzieci w pierwszej kolejności itd... 
06 maja 2020 09:44 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

No właśnie... 
W DE od poniedziałku otworzyli zakłady fryzjerskie. Kolejka przed zakładem, pod moje drzwi do kamienicy, a mieszkam obok fryzjera. Fryzjer wywołuje klientów z kolejki przed salonem, dzieci w pierwszej kolejności itd... 

Muszę powiedzieć dziadkowi bo niedługo będę mu warkoczyk zaplatać
06 maja 2020 09:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

06 maja 2020 10:33 / 2 osobom podoba się ten post
06 maja 2020 20:08 / 7 osobom podoba się ten post
06 maja 2020 20:30 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

08 maja 2020 20:19 / 6 osobom podoba się ten post
Niestety sprawdziły się moje obawy i zrealizował czarny scenariusz. Moje dzieci nie mają gdzie wrócić do pracy  w Czechach. Zakład ma ruszyć od poniedziałku ale praca jest tylko dla nielicznych czyli Czechów. Kiedy inni będą mogli wrócić do pracy i czy w ogóle nie wiadomo 
PS 
Dzisiaj syn pytał czy w opiece by pracę znaleźli 
Zawsze uważałam, że praca za granicą to żadna stabilizacja no chyba, że mieszka się tam i pracuje a w przeciwnym wypadku to tak jakby na wodzie pisane. W obecnej sytuacji to już klapa na całego 
09 maja 2020 11:19 / 4 osobom podoba się ten post
Wkomplecie do maseczki i jeszcze to nam rząd zaproponuje. 
09 maja 2020 11:20 / 3 osobom podoba się ten post
W ramach akcji " znosimy obostrzenia". Zapraszam na piwko. 
10 maja 2020 07:19 / 5 osobom podoba się ten post
10 maja 2020 13:50 / 3 osobom podoba się ten post
Bo Biedronki nie chorują   Nw , ponoć u nas nadal spina , gdzieś na kopalniach niby chorują, moje dziadki też siedzą ciągle w domu.  Tata mówi, że ciągle trwa epidemia i trzeba uważać i mają strach. Ja już odpuściłam, szczerze to nawet nie pilnuje mycia rąk w domu , przeszło mi totalnie . Czasem łapie się na tym że jeszcze te maseczki trzeba zakładać.  Wczoraj w LeoCenter nie weszliśmy z babcia bo wszyscy przed wejściem maski zakładają, my nie miałyśmy.  To jakaś komedia i pozoranctwo . Noszą je jak chcą A przecież to nie ma sensu.  
 
A są w końcu te wybory u nas ? 
10 maja 2020 15:02 / 4 osobom podoba się ten post
Wczoraj byliśmy na grillu u znajomych. Super było 
Jeden z tematów to oczywiście koronawirus ale w wersji raczej zabawnej. Nasi znajomi mają zarezerwowany wyjazd nad morze (co roku jeżdżą nad nasze cudne, polskie morze) więc i w tym roku jak jeszcze nie było tego zamieszania z tym wirusem sobie zarezerwowali wyjazd. Teraz zastanawiają się czy wyjazd dojdzie do skutku? No bo jak to będzie z podróżą?
Połowa miejsc w autokarze ma być zajęta? Maseczki na twarzach?
Więc ja mówię, że wyjazd pewnie nie będzie odwołany przez organizatora i tak właśnie będzie z tą podróżą. Co drugie miejsce wolne i maseczki na twarzach a w hotelu będą im przynosić jedzenie do pokoju. Na to odzywa się nasz kolega i mówi, że jak tak ma być to on nigdzie nie jedzie bo nie będzie chodził w tej maseczce jak pies w kagancu i nie chce żeby mu jedzenie podawali jak więźniowi w celi 
Ubaw miałam z niego 
Ciekawe czy pojedzie czy nie? 
10 maja 2020 15:13 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Bo Biedronki nie chorują :-)  Nw , ponoć u nas nadal spina , gdzieś na kopalniach niby chorują, moje dziadki też siedzą ciągle w domu.  Tata mówi, że ciągle trwa epidemia i trzeba uważać i mają strach. Ja już odpuściłam, szczerze to nawet nie pilnuje mycia rąk w domu , przeszło mi totalnie . Czasem łapie się na tym że jeszcze te maseczki trzeba zakładać.  Wczoraj w LeoCenter nie weszliśmy z babcia bo wszyscy przed wejściem maski zakładają, my nie miałyśmy.  To jakaś komedia i pozoranctwo . Noszą je jak chcą A przecież to nie ma sensu.  
 
A są w końcu te wybory u nas ? 

Właśnie słucham, że będą ale korespondencyjne i w innym terminie. Kiedy to chyba jeszcze tego nikt nie wiem. Tyle wiem