Koronawirus 2

16 sierpnia 2020 15:54 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Przepowiadać to może wróżka a i kto ma uwierzyć to uwierzy a jedynym co wie co będzie za minutę, rok, sto lat jest BÓG i to On decyduje o wszystkim a nie jacyś pseudo naukowcy z Bożej laski. 

Każdy wierzy w to co chce. Ja wierzę, że ten wirus istnieje, że ludzie chorują. Chcę też wierzyć w to, że jeśli tak, jak do tej pory, zachowywać się będę rozważnie, bez paniki i przeginania, ale ostrożnie, stosując się do zaleceń, to uda się zarówno mnie jak i osobom z mojego otoczenia, uniknąć zachorowania.  
16 sierpnia 2020 20:37 / 4 osobom podoba się ten post
Wirus to jedno, a reakcje na niego- drugie.
Kazdy ma swoje zdanie na temat tego, jest on czy nie.
Nie zakładam, że to tylko celem ubezwłasnowolnienia społeczeństw- choćby dlatego, że nie mogę uwierzyć w takie idealne dogadanie się "wierchuszki" tak wielu państw.
Reakcja była, jaka była. Ale chyba mozna uczyć się na błędach i wyeliminować błędy, które spowodowały większe koszty niż sam wirus- te fizyczne i psychiczne? Dobrze, że ludzie mówią, co ich uwiera i na co zgodzić się już nie chcą. Bo może władza już nie pójdzie po najmniejszej linii oporu- zamykając w czambuł co trzeba i nie trzeba, tylko reakcje będą tam, gdzie to jest konieczne?
19 sierpnia 2020 06:50 / 2 osobom podoba się ten post
I uciekają szczury " Z płonącego okrętu" Który wiadomo kto mu pomógł tonąć. 
24 września 2020 11:06
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-w-europie-rekordy-zakazen-w-kolejnych-krajach/d29mw6l
 
A w Polsce dziś dobowy rekord... 1136 zakażeń i 25 zgonów... 
Jest w końcu ten COVID19 czy go nie ma? 
24 września 2020 11:18 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-w-europie-rekordy-zakazen-w-kolejnych-krajach/d29mw6l
 
A w Polsce dziś dobowy rekord... 1136 zakażeń i 25 zgonów... 
Jest w końcu ten COVID19 czy go nie ma? :gwizdanie:

Trzymam się wersji że nie ma. I nikt mnie nie przekona. 
25 września 2020 10:54 / 3 osobom podoba się ten post
Koronawirus lubi to  
Dziś prawie 1600 na liczniku.
25 września 2020 11:37 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wierzę politykom
 

 
25 września 2020 11:58 / 1 osobie podoba się ten post
A któż to politykom wierzy w tej kwestii? Nieważne czy jednej czy drugiej frakcji, bo żadna się w pewnym momencie wirusem nie przejmowała i miała gdzieś opinie wirusologów.
Ja w ogóle mało się bawię w politykę, na nikogo też się rzucać nie będę, bo wiem, że polityk to nie sponsor- może dlatego nie jestem taka zajadła.
Co do politycznych gadek- to krętacza, plotkarza , czy prowokatora wyczuję przez dechę . I to z obu stron.
 
25 września 2020 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Nie wierzę politykom:nerwowy1:
 

 
:lol2:

Bo polityka i q.. a to jedna instytucja. 
25 września 2020 13:22 / 2 osobom podoba się ten post
... Tak kiedyś śpiewał Tilt
02 października 2020 20:13 / 2 osobom podoba się ten post
W Polsce prawie 2300 przypadków zakażenia... Trum zakażony... Dzieje się :O 
02 października 2020 20:41 / 3 osobom podoba się ten post
Moim zdaniem niedługo,  jak tylko pogoda się  pogorszy,  to pozamykają  granice  i szkoły.  Osobiście  jestem  tego samego  zdania,   co mój senior - za dużo  szumu  robią  wokół tego. 
02 października 2020 22:55 / 3 osobom podoba się ten post
03 października 2020 15:12 / 3 osobom podoba się ten post
05 października 2020 06:53 / 1 osobie podoba się ten post