Koronawirus 2

07 sierpnia 2020 11:47 / 2 osobom podoba się ten post
Trochę więcej testów, już po wyborach,można ujawnić trochę prawdy jak to jest w Polsce z wirusem.Coraz więcej i zakażeń i zgonów. A miało być tak pięknie. 
10 sierpnia 2020 08:52 / 2 osobom podoba się ten post
gosiako

Trochę więcej testów, już po wyborach,można ujawnić trochę prawdy jak to jest w Polsce z wirusem.Coraz więcej i zakażeń i zgonów. A miało być tak pięknie. 

Jest maskara, zaraz będzie ponad 1000 zakażeń. Siostra mi mówiła, że dużo osób się nie stosuje do wytycznych i nie chodzi w maseczkach. Nad morzem tłumy... To jak ta pandemia ma się wyciszyć????
10 sierpnia 2020 09:00
GrazynaM55

Jest maskara, zaraz będzie ponad 1000 zakażeń. Siostra mi mówiła, że dużo osób się nie stosuje do wytycznych i nie chodzi w maseczkach. Nad morzem tłumy... To jak ta pandemia ma się wyciszyć????

Bo nie na zadnej pandemii. Ludzie otwórzcie w końcu oczy. To ściema i przekręt na cy świat. Kobieta w ciąży Umiera przed szpitalem bo nie przyjmuja lekarze. Ktoś na tym wielkie miliony zbija a inni cierpią bo bieda ich dotyka. 
10 sierpnia 2020 09:06 / 1 osobie podoba się ten post
Ale tu się nie zgadzam
10 sierpnia 2020 09:09 / 4 osobom podoba się ten post
Wiele osób zmieniło już zdanie, gdy stracili bliskich, i to bez współistniejących chorób.
Faktem jest jednak zaniedbanie leczenia chorób u osób z innymi schorzeniami. I to jest smutne. 
10 sierpnia 2020 09:12 / 4 osobom podoba się ten post
gosiako

Trochę więcej testów, już po wyborach,można ujawnić trochę prawdy jak to jest w Polsce z wirusem.Coraz więcej i zakażeń i zgonów. A miało być tak pięknie. 

Ale w Niemczech , USA , Hiszpanii PIS nie rządzi ? A pandemia się rozszerza .
10 sierpnia 2020 09:24 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ale w Niemczech , USA , Hiszpanii PIS nie rządzi ? A pandemia się rozszerza .

Tyle że u nich wcześniej było źle i nikt tego nie ukrywał. Było tragicznie i pokazywali to wszystkim.A u nas pandemia opanowana a tu buch!Tyle zakażonych teraz.Miejmy nadzieję że się wyciszy i nam znowu lasów ńie zamkną bo w Niemczech do dziś się śmieją z tego.
11 sierpnia 2020 09:04 / 2 osobom podoba się ten post
Raczej gdyby nie było pandemii to tyle ludzi by nie umierało... Raczej sobie tego z gwiazd nie biorą, tak mi się wydaje.
11 sierpnia 2020 09:23 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Raczej gdyby nie było pandemii to tyle ludzi by nie umierało... Raczej sobie tego z gwiazd nie biorą, tak mi się wydaje.

11 sierpnia 2020 10:53 / 1 osobie podoba się ten post
gosiako

Tyle że u nich wcześniej było źle i nikt tego nie ukrywał. Było tragicznie i pokazywali to wszystkim.A u nas pandemia opanowana a tu buch!Tyle zakażonych teraz.Miejmy nadzieję że się wyciszy i nam znowu lasów ńie zamkną bo w Niemczech do dziś się śmieją z tego.

Głowę w piach chowali nie tylko polscy politycy i to obu frakcji, gdyż żadnemu w intensywnej kampanii , strach przed koronawirusem nie przeszkodził. Teraz również podczas demonstracji jakoś nikt o to się nie martwi. Nie jest to priorytetem.
W Szwajc nie do pomyślenia jest organizowanie protestów. Jakis miesiąc temu chcieli sobie poprotestowac w Bernie, to od patrolu  policyjnego otrzymali informację, ze jak chcą, to mogą sobie na placu zostać w pięciu, bo na taką liczbę zezwalaja przepisy, a reszcie polecono się rozejść.
Politycy, jeśli spostrzegą, że na horyzoncie jest jakaś sprawa nie cierpiąca zwłoki, jakiś interes- nie słuchają wirusologów w wogóle. Ani lekarzy.
Taką nietrafioną decyzją była blokada przez Trumpa lotów z UE, a pozostawienie z Wysp Brytyjskich. Myślał sobie , że z pewnych względów stamtąd do USA , nie wiedzieć czemu , wirus się nie przedostanie. W Hiszpanii tez wiadomo po jakim wydarzeniu wirus przyspieszył. A i Wlosi na poczatku bagatelizowali, gdyż rozpowszechniona była informacja , że to tylko grypa.
Każde państwo popelniło jakis błąd. Wirus dotąd nieznany, stąd ostrożność na wyrost. 
 Wiele zależy nie od polityków, ale od społeczenstwa . Wiemy już jak powinno się postępowac, tyle , że ruska propaganda zrobiła swoje, lecz nie tylko u nas.
 
16 sierpnia 2020 13:08 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ciekawe, jak w Polsce będzie od września... 
 
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-w-niemczech-dwunastu-szkolom-w-nrw-grozi-zamknie,nId,4672024

Myślę, że podobnie. Będą zamykać jedną po drugiej. 
 
16 sierpnia 2020 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Myślę, że podobnie. Będą zamykać jedną po drugiej. 
 

I tym sposobem wychowujemy pokolenie analfabetów. Żadna nawet najlepsza matka czy ojciec nie jest w stanie wytłumaczyć i zrobić swojemu dziecku wykładni wiedzy z podręczników. A do tego jeśli się ma kilkoro przechówku to poprostu nie da rady!!!! Po drugie rośnie bieda i pokolenie, które patrzy jak matka siedzi w domu bo państwo jakieś tam pieniądze da, byle jaki zasiłek a co matka niech se siedzi w domu, odwala pracę nauczyciela i co tam, niech się zwalnia z pracy bo do usranej śmierci na zasiłku z ZUS nie będzie siedzieć bo ZUS tego nie wytrzyma. A nauczyciele kaskę biorą co miesiąc i super.!!! Moja córka teraz byla w 1 klasie LO. Na 10 przedmiotow tylko 1!!!! Nauczyciel łączył się z nimi zdalnie i prowadził lekcje, pozostali tylko cos zadali i odchaczyli to w systemie. Z polskiego praktycznie nic nie robili a za 2 lata matura. O moja się nie muszę martwić bo akurat ma najwyższą średnią w całym liceum, nawet w klasach naturalnych takiej nie mieli  ale koleżanki płakały że matma u nich leży. Już nie mówię o psychice dzieci i młodzieży. Oni tęsknią do normalności bo ile można się widzieć przez kamerkę. Nie ma żadnego wirusa i nikt mnie nie przekona. A jeśli są to są wirusy od 2000 lat które co sezon inaczej się nazywają. 
16 sierpnia 2020 13:42 / 2 osobom podoba się ten post
Poczytajmy, co mówi Anthony Fauci, który nie ma nic wspólnego ani z siecią 5G, ani z Billem Gatesem...
 
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,fauci-przeprasza-za-to--ze-przewidzial-obecna-pandemie--mowil-o-niej-juz-rok-temu,artykul,19250727.html
16 sierpnia 2020 13:44 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Poczytajmy, co mówi Anthony Fauci, który nie ma nic wspólnego ani z siecią 5G, ani z Billem Gatesem...
 
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,fauci-przeprasza-za-to--ze-przewidzial-obecna-pandemie--mowil-o-niej-juz-rok-temu,artykul,19250727.html

Przepowiadać to może wróżka a i kto ma uwierzyć to uwierzy a jedynym co wie co będzie za minutę, rok, sto lat jest BÓG i to On decyduje o wszystkim a nie jacyś pseudo naukowcy z Bożej laski.