Koronawirus 2

04 listopada 2020 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

nie wiem, skąd ta duma...
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/polska-nie-jest-zainteresowana-niemiecka-oferta-pomocy-w-walce-z-koronawirusem/sd3602d,79cfc278

Też nie rozumiem. Przed chwilą czytałam. Od Trumpa pewnie by przyjęli 
04 listopada 2020 19:46 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

nie wiem, skąd ta duma...
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/polska-nie-jest-zainteresowana-niemiecka-oferta-pomocy-w-walce-z-koronawirusem/sd3602d,79cfc278

 A lyzka na to..niemozliwe..
Co wiadomosc to news.... dziwne jaka pomoc jak to my mamy pomoc niemcom i chca od nas pomocy .albo moze inaczej ..chcieliby bybim pomoc..zwal jak zwal
..mamy ich wesprzec respiratorami bo mamy cos w piwnicy  
04 listopada 2020 21:17 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

nie wiem, skąd ta duma...
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/polska-nie-jest-zainteresowana-niemiecka-oferta-pomocy-w-walce-z-koronawirusem/sd3602d,79cfc278

Ja czytałam treść listu do prezydenta Niemiec, trochę w innym tonie .Polska dziękuje , oferuje pomoc .W razie W skorzysta .
Portale się prześcigają we wiadomościach. 
Od poniedziałku miał być zakaz opuszczania domu , wojsko na ulicach , czołgi już jechały na Warszawę w celu tłumienia protestów 
Prawdę wyłuskać jest trudno 
 
W Bydgoszczy nie ma wojska na ulicach , ZW wspiera policję. Protesty nie są tłumione.
Wojskowy personel medyczny ma odciążyć służbę zdrowia .Także WOT są powoływane . 
 
04 listopada 2020 23:24 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

nie wiem, skąd ta duma...
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/polska-nie-jest-zainteresowana-niemiecka-oferta-pomocy-w-walce-z-koronawirusem/sd3602d,79cfc278

Stąd, że onet to portal  niemiecki,  jak wiele innych  zresztą  i piszą  tam dużo bzdur.  Ja dawno już  tam nie wchodzę,   z info polecam polsat news. 
05 listopada 2020 07:07 / 1 osobie podoba się ten post
Marilyn

Stąd, że onet to portal  niemiecki,  jak wiele innych  zresztą  i piszą  tam dużo bzdur.  Ja dawno już  tam nie wchodzę,   z info polecam polsat news. 

Myślisz,że kłamią? Poczytaj, co niemieckie Deutsche Welle pisze
 
https://www.dw.com/pl/die-welt-polski-rz%C4%85d-zbyt-dumny-by-poprosi%C4%87-niemc%C3%B3w-o-pomoc-w-walce-z-pandemi%C4%85/a-55357250
05 listopada 2020 07:45 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Stąd, że onet to portal  niemiecki,  jak wiele innych  zresztą  i piszą  tam dużo bzdur.  Ja dawno już  tam nie wchodzę,   z info polecam polsat news. 

Onet powinien być zakazany DW zresztą też .
05 listopada 2020 09:24 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Onet powinien być zakazany:chaplin: DW zresztą też .

niby dlaczego? To co pisze Onet, znajduje potwierdzenie w innych źródłach. Owszem, o wielu rzeczach o których pisze Onet i inne "niemiecko-polskie" media, nie dowiesz się z prawicowych mediów. 
05 listopada 2020 10:49 / 4 osobom podoba się ten post
Polsat to chyba jedyna stacja "pośrodku". Reszta jest tak przesączona ....... że lepiej z nich zrezygnowac. Zresztą, żeby mieć w miarę wyprostowaną opinię to nie powinno się słuchać tylko tych po lubianej, naszej stronie. Ale bywa i tak, że się słucha i nie rozumie. Sporo osób idzie na łatwiznę i owszem słucha, ale rozumieć nie chce. Nie jestem miłośniczką onetu i DW. Nie lubię tendencyjnych przekazów. Lubię suche fakty a wniosek to sobie sama sklecę. 
05 listopada 2020 11:41 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Polsat to chyba jedyna stacja "pośrodku". Reszta jest tak przesączona ....... że lepiej z nich zrezygnowac. Zresztą, żeby mieć w miarę wyprostowaną opinię to nie powinno się słuchać tylko tych po lubianej, naszej stronie. Ale bywa i tak, że się słucha i nie rozumie. Sporo osób idzie na łatwiznę i owszem słucha, ale rozumieć nie chce. Nie jestem miłośniczką onetu i DW. Nie lubię tendencyjnych przekazów. Lubię suche fakty a wniosek to sobie sama sklecę. 

Jeśli jest się tendencyjnym i się wpasuje w trend- niezależnie jaki, wtedy jest lepsze branie u miłośników sensacji. Geldy się same zarabiają i o to chodzi .
 
05 listopada 2020 14:42 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Onet powinien być zakazany:chaplin: DW zresztą też .

Co to jest DW???
05 listopada 2020 15:00 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Co to jest DW???

Deutsche Welle 
13 listopada 2020 18:22 / 3 osobom podoba się ten post
Ciekawostka....2 dni przed wyjazdem , firma  poinformowała  mnie  ,że  po przyjeździe  do  Niemiec  mam skontaktować się z lekarzem  rodzinnym  mojej podopiecznej na pobranie wymazu/ test / Co Land to inne procedury....
13 listopada 2020 18:31 / 4 osobom podoba się ten post
To prawda, że przepisy mogą się różnić w zależnosci od Landu. Dlatego niemieckie ministerstwo zdrowia zaleca zapoznanie się z regułami landu do którego się jedzie.
A może tak być, że rodzina pdp sobie tego życzy, bo się boi. Zrozumiałe.
17 listopada 2020 09:29 / 2 osobom podoba się ten post
Jak myślicie jak będą wyglądały tegoroczne święta z covidem? Pozamykają wszystkich w domach?