Koronawirus 2

23 listopada 2020 13:11 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Luke ani premier ani minister za drowia nie ogłosił kwarantanny dla powracających z zagranicy? Skąd takie informacje? 
 

Poczytaj mój post z 7.46 i link Ja rozumiem, że ze wszystkich krajów. Może i nie
23 listopada 2020 13:58 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Poczytaj mój post z 7.46 i link:-) Ja rozumiem, że ze wszystkich krajów. Może i nie

Jeszcze nie ale napewno nas pozamyka na BN jak to zrobił a wiosnę. Przecież już na wiosnę wróżbita nam to lekko dawał do zrozumienia, że tak będzie w grudniu. Się, że ludzie chcą wracać to co? W goście iść?  Nie masz siedzieć na dupie w domu i czekać aż Ci ktoś zakupy zrobi i zamiast kolorowych światełek na choince przed domem koguty policji będą świeciły. 
23 listopada 2020 14:18 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Poczytaj mój post z 7.46 i link:-) Ja rozumiem, że ze wszystkich krajów. Może i nie

Spoza strefy Schengen, tak samo ruch kolejowy .Straż graniczna nic nie podaje  na swoich stronach . GIS też nie 
Nie strachsj ludu Luke
23 listopada 2020 14:19 / 2 osobom podoba się ten post
Może Tina znajdzie coś na stronie GIS
23 listopada 2020 15:45 / 3 osobom podoba się ten post
Pociągi też normalnie kursują do Niemiec
23 listopada 2020 15:46 / 4 osobom podoba się ten post
Ja na stronie swojej firmy nie widzę żadnych wiadomosci ze ma byc powrotna kwarantanna z de do pl...na dniach i tak ma koordynatorka dzwonić to nie omieszkam zapytać co tam wyrabiają teraz.ostatnie info jest o robieniu testów z pl do de  tylko tyle.sytuacja się zmienia wiec zobaczymy. Dam znać.
23 listopada 2020 18:39
23 listopada 2020 20:00 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Martusia bo samoloty nie kursują to nikt nie przyleciał to musi przyjechać  . Na to wszystko k.. a nie na już sily. 

Akurat z i do Niemiec latają. I to nawet wiecej. Do tej pory Kolonia-Gdańsk 2 razy w tygodniu, a teraz 3 razy. 
Z dnia na dzień coś się zmienia, więc nie ma co gdybać co za miesiąc będzie. "Po co martwić się na zapas, po co martwić się w ogóle " czymś, na co wpływu nie mamy. Co by nie było, to przecież i tak trzeba to, jeśli nie zaakceptować, to dostosować się. 
26 listopada 2020 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Akurat z i do Niemiec latają. I to nawet wiecej. Do tej pory Kolonia-Gdańsk 2 razy w tygodniu, a teraz 3 razy. 
Z dnia na dzień coś się zmienia, więc nie ma co gdybać co za miesiąc będzie. "Po co martwić się na zapas, po co martwić się w ogóle " czymś, na co wpływu nie mamy. Co by nie było, to przecież i tak trzeba to, jeśli nie zaakceptować, to dostosować się. 

a`propos " Po co martwić się na zapas, po co martwić się w ogóle " -po moim dzisiejszym doświadczeniu - dziewczyny , te które przed świetami ok 16,17,18 grudnia chcą wracać do domu busem - martwcie się na zapas , dzwońcie do swoich przewoźników , czy jeszcze mają wolne miejsca . Ja się dzisiaj przekonałam , że musze nieco zmodyfikować date mojego zjazdu . Mój busik zgdonie z koronoprzepisami zabiera teraz tylko 5 pasażerów a nie 9 jak poprzednio . Chciałąm zarezerwować zjazd na 18 grudnia ale już wolnych miejsc nie było :( załapałam się na ostatnie wolne miejsce 17 . Sprawdzie sobie jak to z waszymi przewoźnikami jest . 
26 listopada 2020 17:31 / 2 osobom podoba się ten post
Aniabeznazwy

a`propos " Po co martwić się na zapas, po co martwić się w ogóle " -po moim dzisiejszym doświadczeniu - dziewczyny , te które przed świetami ok 16,17,18 grudnia chcą wracać do domu busem - martwcie się na zapas , dzwońcie do swoich przewoźników , czy jeszcze mają wolne miejsca . Ja się dzisiaj przekonałam , że musze nieco zmodyfikować date mojego zjazdu . Mój busik zgdonie z koronoprzepisami zabiera teraz tylko 5 pasażerów a nie 9 jak poprzednio . Chciałąm zarezerwować zjazd na 18 grudnia ale już wolnych miejsc nie było :( załapałam się na ostatnie wolne miejsce 17 . Sprawdzie sobie jak to z waszymi przewoźnikami jest . 

No to faktycznie miałaś szczęście, że na te ostatnie wolne miejsce się załapałaś. W kwestii podróży busami nie powinnam się wypowiadać, bo nigdy nie jechałam "Od drzwi do drzwi ". Myślałam że to należy do firmy, wszak agencje chwalą się tym że zapewniają transport. Wiedzą kiedy opiekunka wyjeżdża do domu praktycznie od  początku zlecenia, to chyba powinni zapewnić transport? Ale widocznie nie zawsze tak jest. 
26 listopada 2020 19:15 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No to faktycznie miałaś szczęście, że na te ostatnie wolne miejsce się załapałaś. W kwestii podróży busami nie powinnam się wypowiadać, bo nigdy nie jechałam "Od drzwi do drzwi ". Myślałam że to należy do firmy, wszak agencje chwalą się tym że zapewniają transport. Wiedzą kiedy opiekunka wyjeżdża do domu praktycznie od  początku zlecenia, to chyba powinni zapewnić transport? Ale widocznie nie zawsze tak jest. 

no u mnie to jest tak ze ja leżę  a firma wszystko zalatwia busa od drzwi do drzwi panowie kierowcy nosza torby a w busie na zyczenie podkrecaja lub skrecaja ogrzewanie sie ustawilam
Firma od początku wie kiedy kto jedzie i wraca raaaz sie zdarzylo ze 3 dni pozniej pojechalam bo malo miejsc bylo a ja mowie no ok. moze ktos musial i mial terminy ja sie zgodzilam i 3 dni potem ostatecznie wrocilam. 
 
07 grudnia 2020 14:24 / 3 osobom podoba się ten post
Niech kuna matata konczy sie ten bajzel koronowy bo chce do klubu iść  na "porządne"bale i chyba tylko ochrona mnie stamtad bedzie w stanie wyciagnac  
Kto zaa lapke w gore
 
07 grudnia 2020 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
...a 5 punkt szczepien w kolejnosci koronowych zarzadzonych przez  Markusa Schrödera w de mowi o ...altepflege   czy ja dobrze rozumiem 
07 grudnia 2020 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

...a 5 punkt szczepien w kolejnosci koronowych zarzadzonych przez  Markusa Schrödera w de mowi o ...altepflege :zaskoczenie1: :rozmysla: czy ja dobrze rozumiem:gazeta1: :lol3:

My nie pflege tylko pomoc domowa. 
07 grudnia 2020 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

My nie pflege tylko pomoc domowa. :-):sprzatanie:

Dusia1978  nie szalej ja bym sie nawet na liste striptiserek wpisala tzw rehabilitacja pdp i dbanie o prawidlowy puls np ale  jakie te listy beda i jak wciagna na liste to zobaczymy to takie szerokopojete