Koronawirus 2

13 stycznia 2021 17:45 / 8 osobom podoba się ten post
To się nam tutaj namnożyło różnych szczepów poglądów na temat szczepień 
Cóż, przed wyjazdem nie zdążę się zaszczepić. Jeśli od szczepienia zależała będzie moja praca opiekunki, to się zaszczepię. Wiem że moja pedepcia czeka na swoją kolejkę, możliwe że zaszczepię się w Niemczech w tym samym czasie, jeśli to będzie możliwe. 
Gdyby szczepionka była wymogiem podróżowania samolotem, promem ,jakimkolwiek środkiem lokomocji za granicę, też się zaszczepię, bo chcę zobaczyć moje dzieci i wnuki. 
A gdyby nikt jej ode mnie nie wymagał, to też się zaszczepię. 
14 stycznia 2021 09:51 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

😂🤣😂

(z fb) 

Hhhahah. Coś mówią o wcześniejszym powrocie, więc może jeszcze dzieci nie będą w kwiecie wieku :D :D
14 stycznia 2021 11:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mówią też o powrocie ośmioklasistów i maturzystów do szkół. I udało się porozumieć z nauczycielem matematyki, żeby ruszyć konsultacje. Wątpię, żeby u syna znalazło się więcej chętnych niż 5-10 osób, czyli jedna albo 2 grupy. To technikum i niektórzy idą od razu do pracy. U starszego w klasie- mechatronika- jeden nie przyszedł na maturę, bo zaspał po pracy na nocnej zmianie... Dobrze, że teraz u młodszego cała klasa zamierza do matury podchodzić. Nawet jak idą do pracy, to co szkodzi spróbować? Zwłaszcza, że podstawowa ma być podobno łatwiejsza. Gorzej z rozszerzoną, tu dzieciaki mają problem, skoro nie daje się im możliwości pracy z nauczycielem. Ale syn właśnie napisał, że- pod ich naciskiem- ruszą z zajęciami dla chętnych.
Zepsuła ta korona pewne ścieżki dla młodych ludzi- po podstawówce, maturze, studiach. Oby to nadrobili, znaleźli jakieś inne...
14 stycznia 2021 11:36 / 2 osobom podoba się ten post
Zepsuła, zepsuła, wiele innych rzeczy też. 

Tu taki link, informacja dla tych, co na Bawarii. Mówili też o tym na fb. 

https://dojczland.info/od-18-01-obowiazkowe-maseczki-ffp2-w-bawarii/
14 stycznia 2021 12:59 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Zepsuła, zepsuła, wiele innych rzeczy też. 

Tu taki link, informacja dla tych, co na Bawarii. Mówili też o tym na fb. 

https://dojczland.info/od-18-01-obowiazkowe-maseczki-ffp2-w-bawarii/

No właśnie dzis jedziemy kupic te maseczki  bo beda dzis zakupy.
FFP2 -od 18 stycznia obowiązkowe jest heh 
Rok ze zwyklymi maskami teraz cyrk nowy
Bez komentarza    i obostrzenia prawdopodobnie do Ostern  
https://m.dw.com/pl/merkel-o-pandemii-będzie-ciężko-aż-do-wielkanocy/a-56206658
14 stycznia 2021 13:36 / 3 osobom podoba się ten post
W moim domu,w Polsce jest korona....
14 stycznia 2021 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

:-(:placze1:

14 stycznia 2021 14:16 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Moja córka też niedawno przechodziła...
14 stycznia 2021 15:29 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Mój tata rocznik 52 też przeszedł  dokładnie w święta,  nie miał  nic  oprócz  temperatury  i lęku,   pozytywny  wynik  to nie wyrok  śmierci,  trzymaj  się 
14 stycznia 2021 18:42 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Nie musi być zaraz źle. Moja koleżanka z którą pracuję i mieszkam w tym samym domu przeszła covid - potwierdzony testem a ja  miałam wynik negatywny. Ona dochodzi do siebie . Tylko po przechorowaniu trzeba w odpowiednich odstepach czasu wykonac odpowiednie badania. Mnie tez to czeka - mialam kontakt , moge być bezobjawowa. Jakbyś miala jakies watpliwości pisz - spytam mojej siostry . Jest pulmonologiem , pracuje w szpitalu covidowym.
14 stycznia 2021 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
mozah55aM

Nie musi być zaraz źle. Moja koleżanka z którą pracuję i mieszkam w tym samym domu przeszła covid - potwierdzony testem a ja  miałam wynik negatywny. Ona dochodzi do siebie . Tylko po przechorowaniu trzeba w odpowiednich odstepach czasu wykonac odpowiednie badania. Mnie tez to czeka - mialam kontakt , moge być bezobjawowa. Jakbyś miala jakies watpliwości pisz - spytam mojej siostry . Jest pulmonologiem , pracuje w szpitalu covidowym.

Dziękuję...to  mój  mąż  załapał .Martwie się, bo jest po leczeniu onkologicznym. 
14 stycznia 2021 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
Jeśli jest w szpitalu to lekarze ogarna wszystko. Jesli w domu to niech 2 razy dziennie mierzy saturacje pulsoksymetrem . Jakby spadło ponizej 95 to trzeba koniecznie pomocy szukac .
14 stycznia 2021 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
mozah55aM

Jeśli jest w szpitalu to lekarze ogarna wszystko. Jesli w domu to niech 2 razy dziennie mierzy saturacje pulsoksymetrem . Jakby spadło ponizej 95 to trzeba koniecznie pomocy szukac .

Jest w domu  i mierzy saturacje. 
14 stycznia 2021 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
No to bądź spokojniejsza . Bo calkiem spokojna to nie będziesz. Trzymam kciuki.
19 stycznia 2021 09:07 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

U mnie jeszcze nie było. Dużo zdrowia i siły dla rodziny! :* 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.