Koronawirus 2

12 stycznia 2021 09:22 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-w-polsce-dlaczego-szczepimy-tak-wolno-analiza/hs9c5el

Nic nowego przecież. Jesteśmy przecież tacy wspaniali wg. oficjalnej retoryki, że grypa tylko na nas spojrzy i sama ucieknie. Po co się przygotowywać i wydawać na to pieniądze, jak można je inaczej spożytkować...
12 stycznia 2021 09:51 / 3 osobom podoba się ten post
Tak z ciekawości zapytam, jak będziecie mieli możliwość to się zaszczepicie? 
12 stycznia 2021 10:10 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Tak z ciekawości zapytam, jak będziecie mieli możliwość to się zaszczepicie? 

Mąż mówi, że tak. Ja- być może. Miałam w dzieciństwie reakcję na penicylinę- nie był to jeszcze wstrząs, ale mam argument Generalnie bardzo silnie reaguję na leki, bardzo często mam niepożądane objawy opisane na ulotkach. To jestem ostrożna. Ale jeśli nie będę miała dobrej pracy w Polsce, a przed wyjazdem do opieki będą wymaganie szczepienia- to zrobię to.
12 stycznia 2021 11:59 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Ale nie małym busikiem...?

Maluda wróciła małym busem bez kontroli i kwarantanny. Zresztą Prawo o ruchu drogowym traktuje małe busy jako samochody osobowe
12 stycznia 2021 12:12 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Tak z ciekawości zapytam, jak będziecie mieli możliwość to się zaszczepicie? 

Nigdy w życiu
12 stycznia 2021 12:21 / 4 osobom podoba się ten post
Ja mam zamiar się zaszczepić . Tylko trochę trzeba poczekać .
12 stycznia 2021 12:54 / 7 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Tak z ciekawości zapytam, jak będziecie mieli możliwość to się zaszczepicie? 

Możliwości za dużo nie ma , oficjalnie dobrowolność, nieoficjalnie będą tego wymagać. Taki jest plan i takie były założenia. Po to jest to cale zamieszanie. I wszystko  musi iść po kolei, i idzie.  Celem depopulacji słabszych chorych i starych oraz wzbogacenie się niektórych grup. 
Propaganda, przekupione media, polityka i inne znane wplywowe osoby . Ktos dostaje gruby hajs zeby dawać przykład i przekonać ludzi. 
 
Wracając do pytania -  NIE.   
Nie stosuję szczepionek , tylko za maleńkiego.
 
I jesli nie bede mogla skorzystac z samolotu , to nie skorzystam. Jesli nie bede mogla przekroczyc granicy , to bede siedziec w domu. Nawet mi to na rękę ?
Jesli nie wpuszczą mnie na imprezę, trudno. 
Jesli nie przyjmą mnie do pracy , poszukam innego rozwiązania. 
 
Zresztą czas pokaże, w jakim stopniu bedą sterować ludzmi. 
?
12 stycznia 2021 13:20 / 3 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Tak z ciekawości zapytam, jak będziecie mieli możliwość to się zaszczepicie? 

Nigdy w życiu. Wolę umrzeć na wirusa, którego nie ma niż być zaszczepionym i mieć nie wiadomo co w szczepione. 
12 stycznia 2021 14:23 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

No to lepiej chwile dłużej zostać niż potem siedzieć 2 tygodnie na kwaratannie. 

Tylko  ta chwila to już  trwa 4 miesiące...juz raz przełożyła  wyjazd...a w domu mąż  i 14 letni syn.No i już widać  brak cierpliwości do PDP.....ech!
12 stycznia 2021 15:26 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Tak z ciekawości zapytam, jak będziecie mieli możliwość to się zaszczepicie? 

Wywolalas mnie do odpowiedzi, Poczekam , bede sie przygladac mimo, ze nie jestem antyszczepionkowcem ale nie widze sensu sie szczepic. Moj facet tez nie idzie pod igle, co prawda u niego w firmie tocza sie rozmowy ale nie ma zadnego przymusu. Szef tez jasno powiedzial, ze nie musza sie martwic u nich nie bedzie zwolnien jak ktos sie nie dziabnie. Uwazam, ze to prywatna sprawa w koncu to sie tyczy zdrowia i zycia czlowieka , zadne namowy czy grozby nie powinny miec miejsca. Ponoc ten preparat jest dopuszczony warunkowo i nawet producenci nie znaja powiklan poszczepiennych w skali kilku najblizszych lat. Tak wiec miod, czosnek, cytryna, sok malinowy, ruch i obserwujmy co sie z tego wyklaruje .
12 stycznia 2021 15:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nigdy w życiu. Wolę umrzeć na wirusa, którego nie ma niż być zaszczepionym i mieć nie wiadomo co w szczepione. 

Jestes pewna , ze go nie ma ? Mysle, ze jest tylko dziwnym trafem grypa zniknela,a moze to jest jakas odmiana grypy bardziej zjadliwa? Cos z pewnoscia jest tylko nie wiadomo co to, nawet nie wiesz ile ta szczepionka bedzie chronic bo tego tez nikt nie wie. Jednym zdaniem pomieszanie z poplataniem
12 stycznia 2021 15:47 / 4 osobom podoba się ten post
monika.s

Jestes pewna , ze go nie ma ? Mysle, ze jest tylko dziwnym trafem grypa zniknela,a moze to jest jakas odmiana grypy bardziej zjadliwa? Cos z pewnoscia jest tylko nie wiadomo co to, nawet nie wiesz ile ta szczepionka bedzie chronic bo tego tez nikt nie wie. Jednym zdaniem pomieszanie z poplataniem :bezradny:

Grypa też jest niestety , byłam połowę urlopu chora , po latach antybiotyk był konieczny . 
12 stycznia 2021 16:08 / 4 osobom podoba się ten post
Tylko tyle... i aż tyle w tym temacie. ? 
12 stycznia 2021 16:09 / 3 osobom podoba się ten post
monika.s

Jestes pewna , ze go nie ma ? Mysle, ze jest tylko dziwnym trafem grypa zniknela,a moze to jest jakas odmiana grypy bardziej zjadliwa? Cos z pewnoscia jest tylko nie wiadomo co to, nawet nie wiesz ile ta szczepionka bedzie chronic bo tego tez nikt nie wie. Jednym zdaniem pomieszanie z poplataniem :bezradny: