Koronawirus 2

14 stycznia 2021 13:36 / 3 osobom podoba się ten post
W moim domu,w Polsce jest korona....
14 stycznia 2021 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

W moim domu,w Polsce jest korona....
:-(:placze1:

14 stycznia 2021 14:16 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

W moim domu,w Polsce jest korona....
:-(:placze1:


Moja córka też niedawno przechodziła...
14 stycznia 2021 15:29 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

W moim domu,w Polsce jest korona....
:-(:placze1:

Mój tata rocznik 52 też przeszedł  dokładnie w święta,  nie miał  nic  oprócz  temperatury  i lęku,   pozytywny  wynik  to nie wyrok  śmierci,  trzymaj  się 
14 stycznia 2021 18:42 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

W moim domu,w Polsce jest korona....
:-(:placze1:

Nie musi być zaraz źle. Moja koleżanka z którą pracuję i mieszkam w tym samym domu przeszła covid - potwierdzony testem a ja  miałam wynik negatywny. Ona dochodzi do siebie . Tylko po przechorowaniu trzeba w odpowiednich odstepach czasu wykonac odpowiednie badania. Mnie tez to czeka - mialam kontakt , moge być bezobjawowa. Jakbyś miala jakies watpliwości pisz - spytam mojej siostry . Jest pulmonologiem , pracuje w szpitalu covidowym.
14 stycznia 2021 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
mozah55aM

Nie musi być zaraz źle. Moja koleżanka z którą pracuję i mieszkam w tym samym domu przeszła covid - potwierdzony testem a ja  miałam wynik negatywny. Ona dochodzi do siebie . Tylko po przechorowaniu trzeba w odpowiednich odstepach czasu wykonac odpowiednie badania. Mnie tez to czeka - mialam kontakt , moge być bezobjawowa. Jakbyś miala jakies watpliwości pisz - spytam mojej siostry . Jest pulmonologiem , pracuje w szpitalu covidowym.

Dziękuję...to  mój  mąż  załapał .Martwie się, bo jest po leczeniu onkologicznym. 
14 stycznia 2021 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
Jeśli jest w szpitalu to lekarze ogarna wszystko. Jesli w domu to niech 2 razy dziennie mierzy saturacje pulsoksymetrem . Jakby spadło ponizej 95 to trzeba koniecznie pomocy szukac .
14 stycznia 2021 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
mozah55aM

Jeśli jest w szpitalu to lekarze ogarna wszystko. Jesli w domu to niech 2 razy dziennie mierzy saturacje pulsoksymetrem . Jakby spadło ponizej 95 to trzeba koniecznie pomocy szukac .

Jest w domu  i mierzy saturacje. 
14 stycznia 2021 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
No to bądź spokojniejsza . Bo calkiem spokojna to nie będziesz. Trzymam kciuki.
19 stycznia 2021 09:07 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

W moim domu,w Polsce jest korona....
:-(:placze1:

U mnie jeszcze nie było. Dużo zdrowia i siły dla rodziny! :* 
19 stycznia 2021 09:36 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

U mnie jeszcze nie było. Dużo zdrowia i siły dla rodziny! :* 

Dziękuję
19 stycznia 2021 17:04 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Ja też - kilka fajnych ofert przeszło mi "koło nosa" dzięki pozytywnym testom...:bezradny:

Właśnie tego sie boje - fałszywych wyników testu. Dr powiedział mi, że nawet do 100dni po chorobie wynik testu moze byc pozytywny :( a czlowiek zdrowy
19 stycznia 2021 17:44 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Właśnie tego sie boje - fałszywych wyników testu. Dr powiedział mi, że nawet do 100dni po chorobie wynik testu moze byc pozytywny :( a czlowiek zdrowy

Pozytywne mi wychodziły PCR, a antygenowy ostatni - negatyw.
Wszystkie z nosogardzieli
20 stycznia 2021 12:12 / 4 osobom podoba się ten post
Wczoraj rozmawiałem z Sanepidem. Wszyscy po powrocie, w tym także z DE, mają kwarantannę. Co ciekawe, nie mają jej osoby mieszkające wspólnie z powracającym. Czyli powracająca osoba z zagranicy, teoretycznie może być zarażona i narażać domowników na  zarażenie. A Ci dalej w swoim środowisku. Dla mnie to jest chore.
Jak zawsze postulowałem, zrobić szybkie testy po przekroczeniu granicy i sprawa jest jasna. A nie mówiłem już, że my jakoś wjeżdżamy bez problemu. I chyba tak będzie.
Będę mieć prośbę do Monii,, żeby po powrocie do domu napisała nam, jak jest na granicy. Chyba, że wraca autkiem, jak Malgi. 
20 stycznia 2021 18:57 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Wczoraj rozmawiałem z Sanepidem. Wszyscy po powrocie, w tym także z DE, mają kwarantannę. Co ciekawe, nie mają jej osoby mieszkające wspólnie z powracającym. Czyli powracająca osoba z zagranicy, teoretycznie może być zarażona i narażać domowników na  zarażenie. A Ci dalej w swoim środowisku. Dla mnie to jest chore.
Jak zawsze postulowałem, zrobić szybkie testy po przekroczeniu granicy i sprawa jest jasna. A nie mówiłem już, że my jakoś wjeżdżamy bez problemu. I chyba tak będzie.
Będę mieć prośbę do Monii,, żeby po powrocie do domu napisała nam, jak jest na granicy. Chyba, że wraca autkiem, jak Malgi. 

Ja nie zamierzam NIGDZIE i NIKOMU zgłaszać swój powrót z pracy.
Dość w zeszłym roku przebywałam w kwarantannie, izolacji itp.
Chyba, że będą jakieś kontrole na granicy