Koronawirus 2

22 stycznia 2021 10:34 / 5 osobom podoba się ten post
Firma mi przysłała SMS o tym, że wszędzie w DE trzeba nosić maski FFP2 lub chirurgiczne, żadne szale czy maseczki materiałowe.
Wczoraj w sklepie zsunęla mi się maseczka na nos, tzn tylko na czubek, nozdrza miałem zakryte, ale już zwracali uwagę. Maska pod oczy musi podejść, tak mi grzecznie powiedziała ekspedientka
22 stycznia 2021 10:43 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Firma mi przysłała SMS o tym, że wszędzie w DE trzeba nosić maski FFP2 lub chirurgiczne, żadne szale czy maseczki materiałowe.
Wczoraj w sklepie zsunęla mi się maseczka na nos, tzn tylko na czubek, nozdrza miałem zakryte, ale już zwracali uwagę. Maska pod oczy musi podejść, tak mi grzecznie powiedziała ekspedientka

Taaa najpierw niby w Bawarii teraz juz wszedzie oj biznes maseczkowy sie kreci wczoraj w sklepie prawie wszyscy mieli no jeszcze do ndz bez mandatu hehe. Ale ja znow mam info ze tylko ffp2  z CE i 4 cyfrowym nr i nic innego
Eee takie rzeczy to juz normalka Luke coz wiecej moze nas zadziwić  Ehh zycie i tak kocham cie k w zachwycie   
A a. Syn dostal list ze naleza mu maski(dla taty) ffp2 -6 szt za symboliczne 2 euro no i kupil w aptece wiec mamy maski.
 szeff w pracy synowi tez pracownikom rozdawal wiec milo.
22 stycznia 2021 11:04 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Firma mi przysłała SMS o tym, że wszędzie w DE trzeba nosić maski FFP2 lub chirurgiczne, żadne szale czy maseczki materiałowe.
Wczoraj w sklepie zsunęla mi się maseczka na nos, tzn tylko na czubek, nozdrza miałem zakryte, ale już zwracali uwagę. Maska pod oczy musi podejść, tak mi grzecznie powiedziała ekspedientka

Znalazłam w Polsce po 3,49 zł za sztukę. Są również zestawy po 60 zł za 20 sztuk. Swoją drogą, toż to szczyt wszystkiego obciążać nas dodatkowymi kosztami..
22 stycznia 2021 11:08 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Taaa najpierw niby w Bawarii teraz juz wszedzie oj biznes maseczkowy sie kreci:-) wczoraj w sklepie prawie wszyscy mieli no jeszcze do ndz bez mandatu hehe. Ale ja znow mam info ze tylko ffp2  z CE i 4 cyfrowym nr i nic innego
Eee takie rzeczy to juz normalka Luke:lol3: coz wiecej moze nas zadziwić :-) Ehh zycie i tak kocham cie k w zachwycie :hihi: :radosc: 
A a. Syn dostal list ze naleza mu maski(dla taty) ffp2 -6 szt za symboliczne 2 euro no i kupil w aptece wiec mamy maski.
 szeff w pracy synowi tez pracownikom rozdawal wiec milo.

Na 2 miesiące 20 euro od każdego seniora Z ulotki wynika, że maskę można nosić do 8 godzin. Nic tylko płacić
22 stycznia 2021 12:29 / 9 osobom podoba się ten post
Witam z PL ?. Podróż minęła szybko i sprawnie choć 11 godzin. Do Berlina 3 osoby i z Berlina 4. Nie mieliśmy żadnej kontroli. 
24 stycznia 2021 21:15 / 2 osobom podoba się ten post
Hejka. Wiecie co, zgłupiałam trochę. Od jutra zaczynam zabiegi na kręgosłup i teraz czytam ankietę, którą mam wypełnić i dać jutro przed wejściem i mogę mieć problem. Jedno z pytań to, czy w okresie ostatnich 14 dni przebywałam za granicą w rejonach transmisji koronawirusa... Zobaczymy co mi jutro powiedzą ?. Luke, Ty też chyba się szykujesz na rehabilitację?
24 stycznia 2021 21:49 / 2 osobom podoba się ten post
Moniaa

Hejka. Wiecie co, zgłupiałam trochę. Od jutra zaczynam zabiegi na kręgosłup i teraz czytam ankietę, którą mam wypełnić i dać jutro przed wejściem i mogę mieć problem. Jedno z pytań to, czy w okresie ostatnich 14 dni przebywałam za granicą w rejonach transmisji koronawirusa... Zobaczymy co mi jutro powiedzą ?. Luke, Ty też chyba się szykujesz na rehabilitację?

A kto Cię sprawdzi. ?No chyba, że zostałaś zgłoszona do sanepidu w DE jak przyjechalas na sztelę. 
24 stycznia 2021 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
Moniaa

Hejka. Wiecie co, zgłupiałam trochę. Od jutra zaczynam zabiegi na kręgosłup i teraz czytam ankietę, którą mam wypełnić i dać jutro przed wejściem i mogę mieć problem. Jedno z pytań to, czy w okresie ostatnich 14 dni przebywałam za granicą w rejonach transmisji koronawirusa... Zobaczymy co mi jutro powiedzą ?. Luke, Ty też chyba się szykujesz na rehabilitację?

Ja potwierdzałem termin i ustalałem godziny zabiegów i jakoś nikt się nie pytał o to. 
Szkoda terminów Twoich... Też bym się nie przyznał,  bo skąd mają wiedzieć, skoro Sanepid nie wie o Twoim przyjeździe z takich rejonów. 
24 stycznia 2021 22:31 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ja potwierdzałem termin i ustalałem godziny zabiegów i jakoś nikt się nie pytał o to. 
Szkoda terminów Twoich... Też bym się nie przyznał,  bo skąd mają wiedzieć, skoro Sanepid nie wie o Twoim przyjeździe z takich rejonów. 

Ja byłam teraz podczas urlopu u dentysty. Mówię, że wróciłam z DE a dentystka na to, że ja to nie interesuje bo ona nie kwestionuje w doniesienia prasowe gdzie jest więcej chorych na Covid. Zęby musi leczyć bo musi pracować. 
27 stycznia 2021 18:01 / 3 osobom podoba się ten post
27 stycznia 2021 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Taaa I z wlasnej prywatnej siłowni ....  I najlepiej jakby pod piwnica bunkier miec I tam posiedziec do 2068
27 stycznia 2021 22:46 / 3 osobom podoba się ten post
A tak na koniec dnia dla małej refleksji. 
28 stycznia 2021 13:06 / 3 osobom podoba się ten post
Wszelkie obostrzenia przedłużone do 14 lutego. Otwierają się jedynie sklepy w galeriach i muzea.
Dotychczasowe zasady obowiązują jeszcze do 14 lutego przy przekraczaniu granicy.
 
Z konferencji Ministra Zdrowia. 
28 stycznia 2021 15:39 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Wszelkie obostrzenia przedłużone do 14 lutego. Otwierają się jedynie sklepy w galeriach i muzea.
Dotychczasowe zasady obowiązują jeszcze do 14 lutego przy przekraczaniu granicy.
 
Z konferencji Ministra Zdrowia. 

Nie ma tez juz kwarantanny i godzin dla seniorów , no i szkoły się otwierają. Wieczorowe mają już normalne spotkania , nie wirtualne , tzn od któregos tam lutego. 
Czyli idzie do lepszego. ?
28 stycznia 2021 15:56
Kamaa84

Nie ma tez juz kwarantanny i godzin dla seniorów , no i szkoły się otwierają. Wieczorowe mają już normalne spotkania , nie wirtualne , tzn od któregos tam lutego. 
Czyli idzie do lepszego. ?

Cisza przed burzą do kejnej fali. A ja sobie chyba kupię ponton bo ile tych fal jeszcze ? Nikt nie zgadnie.