Koronawirus 2

07 lutego 2021 15:05 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Clio, jak ja Ciebie ajlowjuje za te Twoje rozhulanki :lol1:

Loj czasem  jak mi sie wlaczy prelekcje to kunca nie widac    A co pdpni sie maja tylko sie domyslac mozna 
07 lutego 2021 15:11 / 3 osobom podoba się ten post
Wczoraj zmarł ojciec kolegi mojego syna. Na oddziale covidowym. 55 lat żył.
07 lutego 2021 15:19 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wczoraj zmarł ojciec kolegi mojego syna. Na oddziale covidowym. 55 lat żył.

Dwa tygodnie temu, zmarł znajomy mojej siostry, 58 lat. Też na covidowym. 
Kto nie chce , niech nie wierzy w covida. Obowiązku  nie ma 
07 lutego 2021 15:24 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia Tina niby nie polajkuje choc czasem to znaczy odczytanie tego  melduje odczytalam wiecie poprostu mamy:
"ciezkie czasy  ale za to lekkie obyczaje"   
07 lutego 2021 15:28 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Gusia Tina niby nie polajkuje choc czasem to znaczy odczytanie tego :oczko: melduje odczytalam wiecie poprostu mamy:
"ciezkie czasy  ale za to lekkie obyczaje"  :hihi: 

No,te drugie zawsze miały się dobrze i żaden wirus im nie zaszkodzi 
07 lutego 2021 15:29 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No,te drugie zawsze miały się dobrze i żaden wirus im nie zaszkodzi :lol2:

No ale dobrze ze sa jest rozrywka
07 lutego 2021 15:49
No nie gadajcie . Jaka rozrywka? Mnie by było szkoda kasy i czasu na nieudaczników kasanowów 
Łaziłby dniami i nocami po forach i portalach, a ja bym musiała rachunki opłacac. A paszoł won! 
08 lutego 2021 06:29 / 3 osobom podoba się ten post
I jak tu budować Polskę z takimi idiotami. 
08 lutego 2021 07:19 / 4 osobom podoba się ten post
A fe Dusia...Trochę ogłady bitte. Mówi się z tymi z powieści Dostojewskiego na sześć liter....
09 lutego 2021 08:56 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

I jak tu budować Polskę z takimi idiotami. :smiech3:

Nie wiem skąd oni biorą te pomysły. 
09 lutego 2021 09:30 / 3 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Nie wiem skąd oni biorą te pomysły. 

Siła przyciągania ile osób korzysta z kortów tenisowych zima a ile z lodowiska . Tylko popatrzeć na otwarte co galerie . Tłumy wszędzie . Go i ryzyko zakażeń wyższe . 
10 lutego 2021 08:48 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Siła przyciągania:chaplin: ile osób korzysta z kortów tenisowych zima a ile z lodowiska . Tylko popatrzeć na otwarte co galerie . Tłumy wszędzie . Go i ryzyko zakażeń wyższe . 

Nie spoeób się z Tobą nie zgodzić. Ciekawe jak długo jeszcze resturację będą zamknięte. 
10 lutego 2021 08:59 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Nie spoeób się z Tobą nie zgodzić. Ciekawe jak długo jeszcze resturację będą zamknięte. 

Ja czekam w Niemczech otworzą zakłady fryzjerskie. Chociaż moja koleżanka sobie radzi coraz lepiej z ✂️.
Wspieram restauracje i raz w tygodniu zamawiam jedzenie na wynos . Na zmianę tydzień u Greka tydzień u Włochy . Tylko niemiecja restauracja zamknięta . 
Liczba zakażeń spada ale wysoka śmiertelność  nadal się utrzymuje. Ja powoli czuję się jak wilkołak wędrując po lasach . Jeszcze mam Ren. Trochę cywilizacji by się przydało . Ale trzeba nadal uwazC .
10 lutego 2021 09:01
GrazynaM55

Nie spoeób się z Tobą nie zgodzić. Ciekawe jak długo jeszcze resturację będą zamknięte. 

Dopóki całkowicie właściciele się poddadzą i upadnie przyjdzie zagraniczny inwestor i otworzy. W Zakopanem normalnie zagranicznicy przychodza do Bacy i od razu proponują kwotę za ich biznesy. 
10 lutego 2021 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
Niemcy planują przedłużyć lokdown do 15 marca . Wieczorem ma być konferencja . Będzie pewne .Boją się trochę że Polska tak otwiera kolejne gałęzie gospodarki .