Powitajki przy kawie 60

20 kwietnia 2020 06:25 / 9 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 
Życzę Wam miłego dnia i zapraszam na kawę i herbatę
20 kwietnia 2020 06:54 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Ostatni tydzień czAs zacząć.  Spokojnego i dobrego dnia dla Was ludziska. 
20 kwietnia 2020 07:07 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ? Wszystkim.Mrozno i słonecznie czyli tak jak lubię. Poranna kawa się patrzy i tak sobie myślę czy da się dostosować do sytuacji wirusowej i normalnie funkcjonować i po prostu nie myslec o tym?
Pozdrawiam
20 kwietnia 2020 07:28 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim!
20 kwietnia 2020 08:03 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry ? Wszystkim.Mrozno i słonecznie czyli tak jak lubię. Poranna kawa się patrzy i tak sobie myślę czy da się dostosować do sytuacji wirusowej i normalnie funkcjonować i po prostu nie myslec o tym?
Pozdrawiam:-)

Jak nie myśleć powiedz mi jak robią z nas wszystkich idiotów. Wczoraj ogoadal na YouTube reportaż o tym, że noszenie maseczek jest nie zdrowe. A dlaczego? Ponieważ wydychamy w nią powietrze tam tworzy się wilgotne środowisko, które nie jest tylko źródłem bakterii ale i grzybów!!!! Przy wysokiej temperaturze grzyby spowodują na twarzy odparzenia. Ale widzę głupota naszych r,sądzących goni kolejna kolejna glupote. No cóż podziękować im za to że dziś las otworzyli i gospodarka ruszy z kopyta. 
20 kwietnia 2020 08:34 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, popijam kawkę ,jeszcze dziś w domku, i dopakowuje walizkęm za parę godzin wsiadam do busa i w drogę ,staram się myśleć pozytywnie. Miłego dnia wszystkim życzę 
20 kwietnia 2020 08:42 / 6 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry, popijam kawkę :kawa1:,jeszcze dziś w domku, i dopakowuje walizkęm za parę godzin wsiadam do busa i w drogę ,staram się myśleć pozytywnie. Miłego dnia wszystkim życzę :angel1:

Szczęśliwej podróży czekamy na relacje 
20 kwietnia 2020 08:44 / 10 osobom podoba się ten post
Witam 
20 kwietnia 2020 08:46 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Szczęśliwej podróży :-)czekamy na relacje :przytula::kwiatek dla ciebie2:

Dziękuję jutro,jak się już trochę na miejscu ogarne, dam znać, o oczywiście dołączę do odliczajek :
20 kwietnia 2020 09:01 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry, popijam kawkę :kawa1:,jeszcze dziś w domku, i dopakowuje walizkęm za parę godzin wsiadam do busa i w drogę ,staram się myśleć pozytywnie. Miłego dnia wszystkim życzę :angel1:

Szczęśliwej podróży
20 kwietnia 2020 09:12 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Szczęśliwej podróży:ferrari::aniolki:

Dziękuję 
20 kwietnia 2020 09:17 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry, popijam kawkę :kawa1:,jeszcze dziś w domku, i dopakowuje walizkęm za parę godzin wsiadam do busa i w drogę ,staram się myśleć pozytywnie. Miłego dnia wszystkim życzę :angel1:

Wszystko będzie  dobrze!!!  Powodzenia!
20 kwietnia 2020 09:45 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry ? Wszystkim.Mrozno i słonecznie czyli tak jak lubię. Poranna kawa się patrzy i tak sobie myślę czy da się dostosować do sytuacji wirusowej i normalnie funkcjonować i po prostu nie myslec o tym?
Pozdrawiam:-)

Nie da się o tym nie myśleć ale trzeba zacząć   z tym żyć 
PS 
Do pracy kiedy się wybierasz? 
20 kwietnia 2020 09:46 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry, popijam kawkę :kawa1:,jeszcze dziś w domku, i dopakowuje walizkęm za parę godzin wsiadam do busa i w drogę ,staram się myśleć pozytywnie. Miłego dnia wszystkim życzę :angel1:

Szczęśliwej podróży i duuuuzo zdrowia 
20 kwietnia 2020 09:50 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę spokoju i radości w sercu 
Udanego poniedziałku i równie udanego całego tygodnia z Wami wypije a potem do ogrodu idę.
Praca podobno uszlachetnia