Powitajki przy kawie 60

20 kwietnia 2020 15:15 / 7 osobom podoba się ten post
Clio

Ooooo kika gdzieś krąży :eureka:

Myślami szybuje w przestworach 
Cielesnie to na ogrodzie zapingalam i to ostro 
Pozdrowionka i bardzo się cieszę, że jesteś 
20 kwietnia 2020 15:16 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Myślami szybuje w przestworach :agent:
Cielesnie to na ogrodzie zapingalam i to ostro :slodki krolik:
Pozdrowionka i bardzo się cieszę, że jesteś :aniolki:

Hallo hallo jak tu tu powiadają witaski kika co internecie fika
Placusiaj Placusiaj na ogludku
Milego dzionka
20 kwietnia 2020 15:22 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Noo właśnie zrobiłam pogadankę z gościem co  babci brzmi cieplej i po ludzku niż z pdp...co przyniósł szynę na rękę do prostowania.. Iii....
Apro po e-Recept i mówi funkcjonują choć być może nie wszędzie.... Muszę udezyc do większej wsi poprostu a w Augsburgu samym to na pewooo haha.
Więc problem taki. Aptekowy. 

Aa jeszcze jedna pogadankę zrobiłam. Na spacerze jak z psem byłam... Gadałam z jednym gościem co też z pieskiem był.... Też potwierdził ze e-recepta funkcjonuje... Być może nie wszędzie ale jest.
No pocieszające. 
Jutro jadę do Untermeitingen do 2 apteki
.. Takiej nowej i rzekomo dobrze zelekronizowanej...(lubie nowe technologie i e-recepty)
Tak mówił gość z psem haha
Pogadanka za  pogadanka  no co,. Tak mam  
Dodam że to on mnie zaczepił ze fajny pies czyli "na pieska" 
20 kwietnia 2020 15:26 / 7 osobom podoba się ten post
Przy popołudniowej kawce się witam. Podopieczna dziś nie chciała herbaty ze mną pić- i dobrze, przyjemniej z wami!
20 kwietnia 2020 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Przy popołudniowej kawce się witam. Podopieczna dziś nie chciała herbaty ze mną pić- i dobrze, przyjemniej z wami!

A podopieczna to chyba z palmiarni
Oj nie ładnie 
20 kwietnia 2020 15:27 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Hallo hallo jak tu tu powiadają witaski:przytula: kika co internecie fika
Placusiaj Placusiaj na ogludku
Milego dzionka

Samo się nie zrobi 
Za pracą mi tęskno 
20 kwietnia 2020 15:29 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Samo się nie zrobi :-)
Za pracą mi tęskno :-(

Jasne trzeba popracowac a nie tylko tańczyć z podopiecznymi jak ja
A to kiedy do Pracki znowu? Ofertą jest? 
20 kwietnia 2020 15:30 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Przy popołudniowej kawce się witam. Podopieczna dziś nie chciała herbaty ze mną pić- i dobrze, przyjemniej z wami!

ja też teraz przy  siedzę 
20 kwietnia 2020 15:32 / 5 osobom podoba się ten post
Clio

Jasne trzeba popracowac a nie tylko tańczyć z podopiecznymi jak ja:lol3:
A to kiedy do Pracki znowu? Ofertą jest? 

Oferty to się drzwiami i oknami pchają tylko ja na razie skupiam się na jednej i negocjacje prowadzę z rodziną 
20 kwietnia 2020 15:36 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Oferty to się drzwiami i oknami pchają tylko ja na razie skupiam się na jednej i negocjacje prowadzę z rodziną :slodki krolik:

A haaaa. Coś czytałam... Ze negocj. rodziną firmą..... A ha wędka zarzucona to la gitara... Czyli już się akumulatorki ładują do pracy... No tak w dobie korony jesteśmy tymbardziej bardzo potrzebne...bo słyszałam i wynika to z listu z firmy ze co niektórzy uciekli do pl jak tylko zaczęli granicę przymykać... A ja się tu ok opalam i zostałam na dluzej .... Myślę adobra zostane na święta zgarnę bonus już... ( święta i tak kazdy u siebie w domu siedział) więc mega świątecznie i tak by nie było Potem no dobra 1 maj też niedługo to też zgarnę...... Dobre sobie... Wyszło na to że na Weinachten i Ostern i na majówce tu byłam.... Niezle... Zaszalałam... 
20 kwietnia 2020 15:49 / 4 osobom podoba się ten post
Twoj bilans roamingowy za ostatnie 4 miesiace: dzwonisz wiecej i przebywasz czesciej w UE niz w Polsce. Zgodnie z Rozporzadzeniem PE i Rady UE za dwa tygodnie zaczniemy doliczac w UE do pol. wykonywanych 16 gr/min jesli Twoj bilans sie nie zmieni. Szczegoly play.pl/roaming   
×******, sms 
Za długo siedzę  w de znowu i już mnie Strasza 
Nadajnikiem mnie namierzyli 
A ja myslalam ze jest keine krenzen
20 kwietnia 2020 15:52 / 6 osobom podoba się ten post
Ooo Luke i werska buszują w sieci 
20 kwietnia 2020 15:54 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Twoj bilans roamingowy za ostatnie 4 miesiace: dzwonisz wiecej i przebywasz czesciej w UE niz w Polsce. Zgodnie z Rozporzadzeniem PE i Rady UE za dwa tygodnie zaczniemy doliczac w UE do pol. wykonywanych 16 gr/min jesli Twoj bilans sie nie zmieni. Szczegoly play.pl/roaming :smiech2:  
×******, sms 
Za długo siedzę  w de znowu i już mnie Strasza :oczko:
Nadajnikiem mnie namierzyli :lol3:
A ja myslalam ze jest keine krenzen

Takie przepisy. A co to dla nas... 60 zł więcej przeważnie płacę, jak jestem w DE za okres rozliczeniowy. Teraz zapłaciłem o 60 zł mniej niż ostatnio, bo siedziałem w kraju. Więc ogólnie nie narzekam 
20 kwietnia 2020 15:58 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Takie przepisy. A co to dla nas... 60 zł więcej przeważnie płacę, jak jestem w DE za okres rozliczeniowy. Teraz zapłaciłem o 60 zł mniej niż ostatnio, bo siedziałem w kraju. Więc ogólnie nie narzekam :radosc1:

Ano spoko... Trochę dzwoniłam, trochę sms o koronie i memy haha... Niektóry, y nie mają whatsaapa czy messengera czy tam inne .. Mam 2 tyg na uspokojenie się i na poprawę zmiany bilansu  
20 kwietnia 2020 16:03 / 5 osobom podoba się ten post
Oh no dobra Dusia też  haha  się chce przytulić online