Powitajki przy kawie 60

20 maja 2020 11:11 / 13 osobom podoba się ten post
Zapraszam na 
Piję właśnie 
Podjechał ambulans Feuerwehr, dwie blondy młode z Deutsches Rotes Kreuz zapakowały dziadka i mam pauzę.. To tylko planowa wizyta u fachowca od uszu. Potem zupa, którą wczoraj już ugotowałem na dziś i pauza. 
Z tego względu, że dziś był termin duszowania, a ze względu na wizytę u lekarza, to wizyta pielęgniarek do duszowania odwołana i ni ma duszowania. 
Ale... ale proszę mnie nie krytykować.... Obiecałem dziadkowi, że jutro go wykąpię.... Ale ze mnie psuja szteli 
Tak na marginesie, to drugi to przypadek mój, żeby ekstra Pflegedienst kąpał dziadka. Z reguły i ja, i wielu z Was, sami kąpiemy podopiecznych.... O ile stan zdrowia pozwala
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20 maja 2020 11:16 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam liczne Grono Forumowe  Ale tłok się tutaj zrobił, nie mam za wiele czasu , więcej  czytam Was niż  sama piszę. 
Wczoraj wystukałam dłuższy post i poooszedł ..sobie gdzieś. 
Dzisiaj myślę, że dobrze się stało. Ponarzekałam trochę na zmęczenie, poużalałam się nad sobą, a dzisiaj czytając z czym wiele z Was się zmaga, byłoby mi wstyd gdyby ktoś mój wpis przeczytał. Za kilka dni będę w domu, w sobotę rano wyjazd ,o 19 prom ,rano w niedzielę w Gdyni a po południu w swoim królestwie 
Przyjemnego, spokojnego dnia życzę. 
Niebo nade mną cudnie błękitne ,wokół zieleń, spokój, taras wielki jak mały ogródek (jesteśmy już po przeprowadzce),słońce świeci, dziecko śpi,kawa paruje i pachnie cudnie,  babcia pisze, czegóż można chcieć więcej? Chce się żyć 
20 maja 2020 11:30 / 6 osobom podoba się ten post
Iwonia

Cześć Nincia, dołączaj do nas. Zapraszamy.:-)

Dziękuję przyjdzie czas to dołączę muszę jeszcze miesiąc poczekać narazie cieszę się dziećmi,wnukami i znajomymi, i z wami czasami się przywitam 
20 maja 2020 11:42 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

Dziękuję przyjdzie czas to dołączę muszę jeszcze miesiąc poczekać:-) narazie cieszę się dziećmi,wnukami i znajomymi, i z wami czasami się przywitam :aniolki:

20 maja 2020 12:20 / 7 osobom podoba się ten post
Tam jeszcze nie byłam.Rów Mariański jak ta lala 
20 maja 2020 12:24 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tam jeszcze nie byłam.Rów Mariański jak ta lala :smiech3:

Raczej mały rowek 
20 maja 2020 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

:aniolki::piatka:

 
20 maja 2020 13:05 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Raczej mały rowek :zawstydzony::-)

20 maja 2020 13:42 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tam jeszcze nie byłam.Rów Mariański jak ta lala :smiech3:

Co się tam dzieje u Ciebie? Może powiedz babce, że jesteś Pflegerin, nie Pferd, bo chyba nie widzi. Różnicy.
20 maja 2020 14:37 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Co się tam dzieje u Ciebie? Może powiedz babce, że jesteś Pflegerin, nie Pferd, bo chyba nie widzi. Różnicy.

Pferda to oni mają nawet 2 były teraz tylko jeden  idę do innego topiku napisze co u mnie
20 maja 2020 19:17 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Co to się na tych sztelach dzieje? Nie wystraszyłam się tak, odkąd się  dowiedzialam, że Doda pisze książkę.
Ale nadal wierzę w głos  rozsądku niektórych. Chyba...
No to 3majcie się :aniolki:

A o co biega, bom jak zwykle nie w temacie...
20 maja 2020 22:35 / 6 osobom podoba się ten post
Ja też nie wiem o co biega . Dużo rzeczy nie wiem. No. Ale tak lepiej się żyje.  
 
Więc dzień dobry.  
To wybierajcie laski swojego Sebe romantyka.
Jednego zostawcie dla mnie. Wymagająca nie jestem niech będzie pierwszy lepszy po prawej
Wezmę chłopa pod prysznic , może się okaże że coś tam kuma 
 
20 maja 2020 23:08 / 4 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Ja też nie wiem o co biega . Dużo rzeczy nie wiem. No. Ale tak lepiej się żyje.  
 
Więc dzień dobry.  :-)
To wybierajcie laski swojego Sebe romantyka.
Jednego zostawcie dla mnie. Wymagająca nie jestem niech będzie pierwszy lepszy po prawej
Wezmę chłopa pod prysznic , może się okaże że coś tam kuma :lol3:
 

Toż to dzieci ze stołówki szkolnej