Powitajki przy kawie 60

20 kwietnia 2020 09:57 / 8 osobom podoba się ten post
Witaski opiekunkowo
mam pytanie czy ktoś w tym roku kupował na e-recepte cos? Powiedzieli mi w mojej okolicznej aptece że E recepty działały do 2019 grudnia.
Nie mogę wykupić mojej e- recepty...
Natomiast lekarze w pl twierdza i moja przychodnia że wydają e recepty i ludzie kupują leki np w Belgii Holandii Niemczech.... To czegoś nie rozumiem i nie mogę zrealizować e - recepty 
20 kwietnia 2020 10:03 / 10 osobom podoba się ten post
Przyjemnego startu w nowy tydzień 
20 kwietnia 2020 10:05 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłego dnia
20 kwietnia 2020 10:13 / 6 osobom podoba się ten post
Clio

Witaski opiekunkowo
mam pytanie czy ktoś w tym roku kupował na e-recepte cos? Powiedzieli mi w mojej okolicznej aptece że E recepty działały do 2019 grudnia.
Nie mogę wykupić mojej e- recepty...
Natomiast lekarze w pl twierdza i moja przychodnia że wydają e recepty i ludzie kupują leki np w Belgii Holandii Niemczech.... To czegoś nie rozumiem i nie mogę zrealizować e - recepty 

Tak,ja kupowałam i to nawet nie osobiście. Siostra wypisala mi receptę, a odebrał znajomy syna ,który  jechal do Norwegii ,nawet nie wiem w jakim mieście i aptece. Musiałam podać jemu tylko kod do odbioru (jest na recepcie) i mój PESEL 
20 kwietnia 2020 10:16 / 6 osobom podoba się ten post
Clio

Witaski opiekunkowo
mam pytanie czy ktoś w tym roku kupował na e-recepte cos? Powiedzieli mi w mojej okolicznej aptece że E recepty działały do 2019 grudnia.
Nie mogę wykupić mojej e- recepty...
Natomiast lekarze w pl twierdza i moja przychodnia że wydają e recepty i ludzie kupują leki np w Belgii Holandii Niemczech.... To czegoś nie rozumiem i nie mogę zrealizować e - recepty 

Tak jak mówi Gusia29...kod i PESEL 
20 kwietnia 2020 10:18 / 7 osobom podoba się ten post
Fajnie fajnie wiem bo już w pl kupowałam a tu w de teraz 1 raz... Niestety być może w tej aptece nie mogę zrealizować e-recepty jestem inna wyjatkowa... Dziwne.... Pojadę do 2 apteki i popytam i zobaczymy ale to dopiero w czw heh....może niektóre apteki nie realizują nie wiem no we wszystkich aptekach w de nie bylam. Jakąś zacofana apteka............dziś pójdę na spacer do miejscowości obok tam też jest apteka i zobaczymy... Muszę rozwikłać te zagadkę... Heh.. 
I jeszcze jedno! W tej aptece jeszcze mnie zobacza i zapamiętają!
Gwarancja.... 
20 kwietnia 2020 11:06 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo .
20 kwietnia 2020 11:37 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie da się o tym nie myśleć ale trzeba zacząć   z tym żyć :przytul aniola:
PS 
Do pracy kiedy się wybierasz? :-)

Jeśli zniosą w  Pl  przymusowa  kwarantannę to napewno. Ja jeżdżę na krótkie zlecenia a w takiej sytuacji to niemożliwe.
20 kwietnia 2020 11:37 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dobrego dnia kochani 
20 kwietnia 2020 11:50 / 8 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo 
20 kwietnia 2020 12:03 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Fajnie fajnie wiem bo już w pl kupowałam a tu w de teraz 1 raz... Niestety być może w tej aptece nie mogę zrealizować e-recepty jestem inna wyjatkowa:lol3:... Dziwne.... Pojadę do 2 apteki i popytam i zobaczymy ale to dopiero w czw heh....może niektóre apteki nie realizują nie wiem no we wszystkich aptekach w de nie bylam:lol3:. Jakąś zacofana apteka............dziś pójdę na spacer do miejscowości obok tam też jest apteka i zobaczymy... Muszę rozwikłać te zagadkę... Heh.. 
I jeszcze jedno! W tej aptece jeszcze mnie zobacza i zapamiętają!
Gwarancja.... :gwizdanie:

Noo właśnie zrobiłam pogadankę z gościem co  babci brzmi cieplej i po ludzku niż z pdp...co przyniósł szynę na rękę do prostowania.. Iii....
Apro po e-Recept i mówi funkcjonują choć być może nie wszędzie.... Muszę udezyc do większej wsi poprostu a w Augsburgu samym to na pewooo haha.
Więc problem taki. Aptekowy. 
20 kwietnia 2020 12:09 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1

Jeśli zniosą w  Pl  przymusowa  kwarantannę to napewno. Ja jeżdżę na krótkie zlecenia a w takiej sytuacji to niemożliwe.

Z uteskniem czekam aż zniosą w pl kwarantanny zjazdowe. 
Bo to się nie opyla. Ostatnio miałam w w przysłowiowym planie tylko na 2 tyg zjechać... A Plan był na kwciecien  a tu kuku.... Teraz wracam 5 mają i odbędę te kwarantannę ale hucznie zatem.... Ale ciekawe jak długo będą....jesli dluzej... Zjady do pl trzeba dłuższe robić.....no i się chyba na fryca załapie.... No i  ginek mógłby funkcjonowac jak tak długo nie widział gołej d to by i popatrzył się doglebniej i dluzej i zaglebil w sprawe a ojjj warto
20 kwietnia 2020 12:37 / 8 osobom podoba się ten post
Witam popołudniowo, nic nie robię, kawę wypiłam. Szaleć z walizkami zacznę jutro. 
20 kwietnia 2020 13:14 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Z uteskniem czekam aż zniosą w pl kwarantanny zjazdowe. 
Bo to się nie opyla. Ostatnio miałam w w przysłowiowym planie tylko na 2 tyg zjechać... A Plan był na kwciecien:lol3:  a tu kuku.... Teraz wracam 5 mają i odbędę te kwarantannę ale hucznie zatem.... Ale ciekawe jak długo będą....jesli dluzej... Zjady do pl trzeba dłuższe robić.....no i się chyba na fryca załapie.... No i  ginek mógłby funkcjonowac jak tak długo nie widział gołej d to by i popatrzył się doglebniej:lol3: i dluzej i zaglebil w sprawe a ojjj warto:lol1:

20 kwietnia 2020 15:11 / 4 osobom podoba się ten post
Ooooo kika gdzieś krąży