Powitajki przy kawie 60

19 maja 2020 11:27 / 4 osobom podoba się ten post
Oskar

No wiem, bylem tu w aptekach i ni ma, u nas w superpharm kupuje.:placze1:

Nie wiem co potrzebujesz z Iwostinu ale ja w zastępstwie używam Biodermy i to tutaj w Luxie w body shopie moge kupić ale czy w DE jest dostępne to nie wiem.
19 maja 2020 11:27 / 7 osobom podoba się ten post
A i mój szef wczoraj załatwił mi pół dnia wolnego sobota albo niedziela, pauzy normalnie 
19 maja 2020 11:28 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A zapas se zrobić przed wyjazdem do De nie łaska?:nerwowa1::smiech3:odezwała się ta mądra co sama wolała o leki bo braklo:hihi:Nie gniewaj się :-)

Ja juz nie pamietam jezyka polskiego tyle tu siedze a co dopiero zapasy.
Taka kolezanka jestes ze pamietasz o kolegach tylko jak w DE jestes, zamiast zapytac czy cos potrzebuje z PL 
19 maja 2020 11:36 / 4 osobom podoba się ten post
Oskar

Ja juz nie pamietam jezyka polskiego tyle tu siedze a co dopiero zapasy.
Taka kolezanka jestes ze pamietasz o kolegach tylko jak w DE jestes, zamiast zapytac czy cos potrzebuje z PL 

Przepraszam bardzo ja tu od 25 marca siedzę poza tym wcześniej Cię nie znałam Romanticpsycho
19 maja 2020 11:49 / 5 osobom podoba się ten post
Oskar

Siema Wariaty i Dzikusy!
Mam takie zapytanie poniewaz nie moge znalezc w zadnym sklepie tutaj kosmetykow firmy Iwostin a potrzebuje krem do twarzy czy ktos z Was moze orientuje sie gdzie mozna nabyc te produkty droga kupna?
Ewentualnie jesli ktos zna ta marke czy poleca cos podobnego/zdrowego?
Garnier i Nivea odpadaja bo jak wiecie sa to marki ktore nie przeszkadzaja i nie pomagaja.
 
Trzymajta sie i nie puszczajta za duzo.
 
Z fartem
 
Mr. Romanticpyscho
 

Przez internet na notino de. Jest
19 maja 2020 11:58 / 5 osobom podoba się ten post
Agnesssa

Przez internet na notino de. Jest

Boje sie tam wchodzic jak do kazdej jednej galerii. Bo pewnie i jakies perfumy zamowie. 
Dziekuje zaraz zerkne tam
19 maja 2020 12:00 / 6 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Nie wiem co potrzebujesz z Iwostinu ale ja w zastępstwie używam Biodermy i to tutaj w Luxie w body shopie moge kupić ale czy w DE jest dostępne to nie wiem.

Ja tylko kremu do twarzy uzywam. Iwostin ma taki super tlusty krem do suchej skory. Zerkne na bioderme tez. Dzieki
19 maja 2020 12:12 / 7 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Jak czytam o tych waszych problemach to mam ochotę uciekać do domu na kwarantanne . Jak można przechodzić takie stresy, to niezdrowe i trauma zostaje. 
Zbednym słowem ust nie kalam biorę torbę i spier-am.   :jazda na rowerze:

Kamaa, fajne to ostatnie zdanie. Zapamiętam sobie, bo niekiedy niestety trzeba je zastosować.
Rozkoszuj się spokojem u siebie "na robocie". Tylko pilnuj swoich rzeczy przed praniem.
19 maja 2020 22:23 / 4 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór tym co jeszcze nie śpią Dawno nie pisałam ale podglądałam was. Już miesiąc jestem w domu ? i miałam sporo załatwiania i przybyło nowych problemów dlatego nie miałam czasu pisać a nawet mi się nie chciało. Muszę jednak się ogarnąć i częściej się z wami witać i żegnać. Widzę że w odliczajkach jest was b.dużo a jak ja wyjeżdżałam do Pl to były tylko 4 osoby. Myślę że za jakiś miesiąc też do was dołączę. 
19 maja 2020 22:24 / 6 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór tym co jeszcze nie śpią Dawno nie pisałam ale podglądałam was. Już miesiąc jestem w domu ? i miałam sporo załatwiania i przybyło nowych problemów dlatego nie miałam czasu pisać a nawet mi się nie chciało. Muszę jednak się ogarnąć i częściej się z wami witać i żegnać. Widzę że w odliczajkach jest was b.dużo a jak ja wyjeżdżałam do Pl to były tylko 4 osoby. Myślę że za jakiś miesiąc też do was dołączę. 
19 maja 2020 22:26 / 3 osobom podoba się ten post
Co się znowu dzieje że poszło dwa razy, a nic to lepiej więcej niż wcale
20 maja 2020 03:45 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Dzięki mojej nocnej pracy znowu jestem pierwsza z zapowiedzią nowego dnia. Pozdrawiam 
20 maja 2020 05:33 / 10 osobom podoba się ten post
    Dzień doberek,już przydeptuje nogami w łózku,jakby to miało przyspieszyć przyjazd mojego busa   Wczoraj zachciało mi sie ogladać film o obozie w Sobiborze,matko boska-myslałam,że nie zasnę.Kawa juz pachnie,pozdrawiam Wszystkich,potem zabieram sie za ogarnięcie pokoju po mnie i zajrze do Was chyba dopiero z domku,ale na pewno bede Was podczytywać ze srajfona.Miłej i beztroskiej środy,Kochani
20 maja 2020 06:25 / 8 osobom podoba się ten post
Witam środowo.
Maluda marudzi, że walizka się nie domyka, a zaraz bus podjedzie...
Szczęśliwej drogi i udanego urlopu.
Miłego wsiem
20 maja 2020 06:27 / 13 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  i połowa tygodnia już nastała. Środa przeleci tydzień obleci.  Spałam jak kamień po ostatnich oberkach pdp. Czy ona spala ? Syn był cała noc i spał w salonie koło jej sypialni. Mój pokój jest dalej . Niech zobaczy i poobserwuje matkę , której stan się pogarsza . On nie rozumie, że ona jest coraz starsza i będzie  coraz gorzej. Najgorzej to.mnie rozbawił, że tak z nią nie bylo przed 5 tygodniami. Tylko, że 5 tygodni to jest długo a ona była zamknięta w szpitalu gdzie nie było odwiedzin. Nic zobaczymy jak to.sie rozwinie. W razie "w" będą mi coś szukać żebym przejechała w inne miejsce. Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia a teraz zapraszam na kawkę.