Powitajki przy kawie 60

20 maja 2020 06:42 / 13 osobom podoba się ten post
Witam  z ranka! Słoneczko już  jest, ptaszyny swiergolą...to będzie  piękny dzień! Czego nam wszystkim życzę Maluda ..szerokości Dusia dobrej  zmiany...
20 maja 2020 06:46 / 14 osobom podoba się ten post
Witam trzeci dzień zaczynam na nowym miejscu ,dziadek dalej w szpitalu .Zobaczymy co dalej ciekawie nie jest .Miłego dnia dziewczęta i chłopcy pląsajacy w negliżu o poranku w pokojach other w łazience Sprawdźcie czyście wszystko ubrali 
20 maja 2020 06:52 / 9 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam  z ranka! Słoneczko już  jest, ptaszyny swiergolą...to będzie  piękny dzień! Czego nam wszystkim życzę :-)Maluda ..szerokości :flaga Polski1:Dusia dobrej  zmiany...:modlmy sie:

Ja dałam synowi max 2 dni tj do piątku bo w czwartek jest święto w DE nie zapinajcie o tym.!!! Jeśli do.ouatku nie ustawi jej leczenia a tym bardziej nie zadba o leki nasenne na nic no to zostaje sam. Ja pracuję w dzień a nie w nocy. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. 
20 maja 2020 07:02 / 13 osobom podoba się ten post
Witam w kolejny, piękny dzień
Miłego dnia 
20 maja 2020 07:05 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pięknego dnia życzę Wam i sobie
20 maja 2020 07:17 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  spokojnego dnia kochani  Maluda bezpiecznej podróży 
20 maja 2020 07:46 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry o poranku. W końcu ciepło!
20 maja 2020 08:09 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry środowowypita do 10-tej jeszcze spokójPopołudniu może spacer....zobaczy się.Miłego dnia
20 maja 2020 08:20 / 13 osobom podoba się ten post
Witam się z wami muszę nadrobić zaległości,w domu czas szybko leci ,to wnuki to znajomi, itd itp i nie było czasu pisać ale poczytywałam was i tęskniłam .U mnie słonko już jest a ja jeszcze w piżamie, muszę się ogarnąć potem na małe zakupki,obiad ...,..i może znowu tu zajrzę.Miłego dnia życzę 
 
20 maja 2020 08:48 / 14 osobom podoba się ten post
Witam Wszystkich serdecznie i środowe dzień dobry 
Wszyscy już do pracy wrócili albo się szykują a ja ciągle w domu 
Zbyt psebiezycna się chyba zrobiłam bo ciągle mi coś nie pasuje 
Miłego dnia i dużo powodów do uśmiechu Wam życzę 
sobie chlipne i do pracy na ogród pójdę 
20 maja 2020 09:06 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Witam Wszystkich serdecznie i środowe dzień dobry :radosc1:
Wszyscy już do pracy wrócili albo się szykują a ja ciągle w domu :zawstydzony:
Zbyt psebiezycna się chyba zrobiłam bo ciągle mi coś nie pasuje :hihi:
Miłego dnia i dużo powodów do uśmiechu Wam życzę :buziaki2:
:kawa1:sobie chlipne i do pracy na ogród pójdę :radosc1:

Kika ja też jeszcze w domu, bo czekam aż zmienniczka sobie popracuję,ona też chcę zarobić tak że witam w klubie
20 maja 2020 09:21 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
20 maja 2020 10:05 / 5 osobom podoba się ten post
nincia

Dobry wieczór tym co jeszcze nie śpią :chaplin:Dawno nie pisałam ale podglądałam was. Już miesiąc jestem w domu ? i miałam sporo załatwiania i przybyło nowych problemów dlatego nie miałam czasu pisać a nawet mi się nie chciało. Muszę jednak się ogarnąć i częściej się z wami witać i żegnać. Widzę że w odliczajkach jest was b.dużo a jak ja wyjeżdżałam do Pl to były tylko 4 osoby. Myślę że za jakiś miesiąc też do was dołączę.:przytula: :papa:

Cześć Nincia, dołączaj do nas. Zapraszamy.
20 maja 2020 10:08 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w środę. Tym co mają nieciekawe miejsca pracy, niech szybko mija czas. Ci co w domku odpoczywają, lub są na fajnych stellach niech radują się każdą chwilką.
20 maja 2020 10:27 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Co to się na tych sztelach dzieje? Nie wystraszyłam się tak, odkąd się  dowiedzialam, że Doda pisze książkę.
Ale nadal wierzę w głos  rozsądku niektórych. Chyba...
No to 3majcie się