Jak minął dzień 9

28 czerwca 2020 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
To było do przewidzenia. Oficjalne liczby i procenty mogą się różnić, bo jeszcze policzyć trzeba głosy Polaków głosujących poza granicami kraju. Spać mogę spokojnie
28 czerwca 2020 21:34 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Drugą ture mamy :-)

Czeba bencie głosować
28 czerwca 2020 21:35 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Drugą ture mamy :-)

I wiemy  kto do niej wszedł...
Cóż, jak zawsze, największe poparcie mają ci, na których większość, przynajmniej tak mówią, miała nie głosować ...
28 czerwca 2020 22:07 / 3 osobom podoba się ten post
A był taki sobie.Rodzinka mi sie platała,ale za to uszykowali obiad,a ja miałam tylko właczyć zmywarke.No i własnie...zaświeciła sie czerwona dioda z napisem Zulauf/Ablauf.Kombinowałam i z kranem i pstrykałam,doopa.W końcu synek cos tam ruszył i poszło.A wieczorem ...od nowa.zapukałam grzecznie do syna,ale moze nie słyszał.seniorka zadzwoniła do niego-kazał wszystko wyłaczyć do jutra i na tym koniec pomocy.E,tam,jutro mam kilka godzin wolnego tosobie odsapne w galerii,a on niech sie meczy ze zmywarką.Podobno maja mi kupić czajnik bezprzewodowy,ale jeszcze ne wiem w którym tygodniu.Mi to egal juz,bo mogę na gazie.jakos mam dzisiaj kiepski nastrój.Pa,idę lulu.
28 czerwca 2020 22:38 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

I wiemy  kto do niej wszedł...
Cóż, jak zawsze, największe poparcie mają ci, na których większość, przynajmniej tak mówią, miała nie głosować ...

I to jest chyba w tym wszystkim najlepsze 
28 czerwca 2020 22:39 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Czeba bencie głosować:-)

Koniecznie 
29 czerwca 2020 10:44 / 2 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj mam salon fryzjerski w domu Margaretka trwała sobie zazyczyla
29 czerwca 2020 10:50 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie dzień jak co dzień,niedługo przyjdzie ta co pyta co gotuję  a ja ma od wczoraj,pdp ogląda tv a ja idę na balkon dotlenić płuca   potem przygotowania do obiadu,wypogodziło się słoneczko świeci ale jest chłodniej przyjemnie bo nie duszno.
29 czerwca 2020 15:36 / 3 osobom podoba się ten post
Mamy obecnie gorący okres w krajowej polityce, a ja lubię poczytać, co zagraniczne media o nas wypisują 
Pauza mi upłynęła na lekturze mniej popularnych portali aż dotarłam do Zuricher Zeitung. I bingo! Nadają na nas  Przeczytałam dwa artykuły napisane dość oględnie, zanim pojawiło się coś treściwego. I Zonk. Limit mi się wyczerpał i zaczeli wołać 20 CHF!  Miesięcznie 
29 czerwca 2020 16:20 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mamy obecnie gorący okres w krajowej polityce, a ja lubię poczytać, co zagraniczne media o nas wypisują :czysci okulary:
Pauza mi upłynęła na lekturze mniej popularnych portali aż dotarłam do Zuricher Zeitung. I bingo! Nadają na nas :-) Przeczytałam dwa artykuły napisane dość oględnie, zanim pojawiło się coś treściwego. I Zonk. Limit mi się wyczerpał i zaczeli wołać 20 CHF! :przeklina: Miesięcznie :strach na wroble:

Niemiecka prasa podobnie . To już tak prawie od zawsze .  Prezydent Warszawy jest bardziej i liberalny i proeuropejski . Teraz bardziej niż aktualnych rządów można się obawiać wojenki polsko-polskiej . 
29 czerwca 2020 16:50 / 3 osobom podoba się ten post
Coś ciekawego wam powiem przyszła dziś ta co pyta co gotuję na obiad i zaraz w drzwiach woła że dziś ona ma spagetti ,bo ostatnio robiłam spagetti jak ona była. Miałam więc problem z głowy i nie musiałam odpowiadać za to ja zapytałam czy nie zna tu jakiejś polki opiekunki,powiedziała że popyta i jak co to weźmie telefon,jak tak mówiła to chyba nic z tego nie będzie,zobaczymy .Przyjdzie w środę  U nas trochę popadało ale jest ciepło przynajmniej nie upalnie a i roślinki mają czym oddychć.,za godzinę kolacja i dzień szablonowy zleci.
29 czerwca 2020 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Coś ciekawego wam powiem :hihi: przyszła dziś ta co pyta co gotuję na obiad i zaraz w drzwiach woła że dziś ona ma spagetti :smiech3:,bo ostatnio robiłam spagetti jak ona była. Miałam więc problem z głowy i nie musiałam odpowiadać za to ja zapytałam czy nie zna tu jakiejś polki opiekunki,powiedziała że popyta i jak co to weźmie telefon,jak tak mówiła to chyba nic z tego nie będzie,zobaczymy .Przyjdzie w środę :inspektor: U nas trochę popadało :pada_deszcz:ale jest ciepło przynajmniej nie upalnie a i roślinki mają czym oddychć.,za godzinę kolacja i dzień szablonowy zleci.:papa:

Oj Nińcia, nie lubisz Ty tej co przychodzi u o obiad pyta, nie lubisz 
 
29 czerwca 2020 17:35 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Coś ciekawego wam powiem :hihi: przyszła dziś ta co pyta co gotuję na obiad i zaraz w drzwiach woła że dziś ona ma spagetti :smiech3:,bo ostatnio robiłam spagetti jak ona była. Miałam więc problem z głowy i nie musiałam odpowiadać za to ja zapytałam czy nie zna tu jakiejś polki opiekunki,powiedziała że popyta i jak co to weźmie telefon,jak tak mówiła to chyba nic z tego nie będzie,zobaczymy .Przyjdzie w środę :inspektor: U nas trochę popadało :pada_deszcz:ale jest ciepło przynajmniej nie upalnie a i roślinki mają czym oddychć.,za godzinę kolacja i dzień szablonowy zleci.:papa:

Mówiłam, że jej ślinka cieknie?  
Może będzie bardziej skłonna ujawnić gdzie pracują Polki, jak jej zapakujesz ładnie jakiego kotlecika? Tak ładnie zapakuj po niemiecku z wstążeczką i jakimiś ozdóbkami. Kotlecik wtedy może być malutki 
29 czerwca 2020 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
nincia, niektórzy są nie tyle wścibscy, co ciekawi, co tam się gotują, co za zapachy. Tak też podchodź do potencjalnych ciekawskich Może, jak jeszcze spróbują kawałeczek czegoś, to powiedzą Ci... es war lecker
29 czerwca 2020 21:06 / 3 osobom podoba się ten post
Jutro po nocy mam już zerooo...Zmiennik mnie zbudzi nad ranem, czas szybko minie, w busiku chyba szybko kimnę. Tyle przetrzymam. O 18.30 ma przyjechać busik.
Niedawno wrzucałem ciuchy do prania dziadkowe i swoje,... Coś mnie tknęło, żeby posprawdzać kieszonki w krótkich spodniach dziadkowych, bo w czwartek na stole miał trochę kaski... I potem ślad po niej zaginął. No i nie myliłem się, dziadek zapomniał przełożyć kaskę z kieszeni do szuflady. 
Jak to znalazłem, to pomyślałem sobie.... A może by tak wymienić te 70 euro na ruble transferowe? 

Już też ma początki demencji... Ale podsumowując... najprzyjemniejszy, najspokojniejszy mój podopieczny od początku mojej pracy, od 5 czy 6 lat (muszę potem zerknąć w papiery).
Ale... ale rzadko palę za sobą mosty. Więc kto wie....