Jak minął dzień 9

02 lipca 2020 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Małgoszg, interesująca jest ta forma zatrudnienia, o której piszesz. Zaciekawiła mnie też ta fundacja. Myślę, że mnie też by to odpowiadało. Możesz coś więcej napisać, czy to tylko do wiadomości dla wtajemniczonych?:oczko2: 

Gusia a moge tak na forum, czy na meila Ci wysłać? 
02 lipca 2020 23:12 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Gusia a moge tak na forum, czy na meila Ci wysłać? :-)

Dziękuję Małgoszg 
Już poczytałam sobie. 
Dobrze zrozumiałam, że to jest na warunkach niemieckich? 
03 lipca 2020 07:55 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję Małgoszg :-)
Już poczytałam sobie. 
Dobrze zrozumiałam, że to jest na warunkach niemieckich? 

Prosze bardzo  tak, na warunkach niemieckich, umowe podpisujesz bezpośrednio z rodziną.
03 lipca 2020 08:56 / 3 osobom podoba się ten post
Dostałam swój wyborczy pakiet 
03 lipca 2020 09:14 / 3 osobom podoba się ten post
Witam ponownie już po śniadanku,teraz krótki spacerek potem   i obiadek  
03 lipca 2020 09:27 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Dostałam swój wyborczy pakiet :-)

Ja jeszcze czekam 
03 lipca 2020 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem po rozmowie z działem kadr w mojej firmie. Chciałam się dowiedzieć, jak to jest z bonusem wakacyjnymi,o ktorych piszą werbując opiekunki.No to się dowiedziałam, haha, że oficjalnej informacji nie mają, nalezy się dowiadywać, bi na chwilkę obecną nie chcą mnie wprowadzić w błąd. A właściwie to koordynator ma w tej kwestii coś do powiedzenia. Czyli co ,wedlug uznania ? Dla jednych lipiec i sierpień to wakacje i bonusa dostaną, a inni nie ? Jak jest z tym u Was ,w waszych firmach ?
03 lipca 2020 10:56 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja jeszcze czekam 

Pewnie na dniach przyjdzie  ja w następny piątek wybieram się do ambasady i tam oddam mój pakiet a przy okazji zwiedze troche miasto 
03 lipca 2020 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Pewnie na dniach przyjdzie :-) ja w następny piątek wybieram się do ambasady i tam oddam mój pakiet a przy okazji zwiedze troche miasto :-)

A gdzie Ty jesteś, bo nie pamiętam?
03 lipca 2020 12:54 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jestem po rozmowie z działem kadr w mojej firmie. Chciałam się dowiedzieć, jak to jest z bonusem wakacyjnymi,o ktorych piszą werbując opiekunki.No to się dowiedziałam, haha, że oficjalnej informacji nie mają, nalezy się dowiadywać, bi na chwilkę obecną nie chcą mnie wprowadzić w błąd. A właściwie to koordynator ma w tej kwestii coś do powiedzenia. Czyli co ,wedlug uznania ? Dla jednych lipiec i sierpień to wakacje i bonusa dostaną, a inni nie ? Jak jest z tym u Was ,w waszych firmach ?

Gusia moja firma mówi to samo ,może w tej samej pracujemy 
03 lipca 2020 13:05 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jestem po rozmowie z działem kadr w mojej firmie. Chciałam się dowiedzieć, jak to jest z bonusem wakacyjnymi,o ktorych piszą werbując opiekunki.No to się dowiedziałam, haha, że oficjalnej informacji nie mają, nalezy się dowiadywać, bi na chwilkę obecną nie chcą mnie wprowadzić w błąd. A właściwie to koordynator ma w tej kwestii coś do powiedzenia. Czyli co ,wedlug uznania ? Dla jednych lipiec i sierpień to wakacje i bonusa dostaną, a inni nie ? Jak jest z tym u Was ,w waszych firmach ?

Ja też dziś rozmawiałam w tej sprawie, i dowiedziałam się że bonusik mi się należy co do kwoty, to będzie zależało jak długo zostanę na kontrakcie, a więc dowiem się w późniejszym terminie. Ale fajnie że coś dodatkowo kupnie, przyda się 
03 lipca 2020 13:22 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Gusia moja firma mówi to samo :lol2:,może w tej samej pracujemy :gwizdanie:

Ja w tej co na pierwszym miejscu tutaj wyskakuje 
03 lipca 2020 14:16 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A gdzie Ty jesteś, bo nie pamiętam?

W Luksemburgu miejscowość Bertrange L-8084
03 lipca 2020 14:22 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

W Luksemburgu miejscowość Bertrange L-8084

Piter...ła że mnie, przecież codziennie Radio Luxemburg mnie budzi 
03 lipca 2020 16:12 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Piter...ła że mnie, przecież codziennie Radio Luxemburg mnie budzi :-)

Oj tam zaraz ;-)