Powitajki przy kawie 61

06 lipca 2020 05:40 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Zaczynam drugi tydzień urlopu.   Za oknem piękne słońce i mam nadzieję, że tak zostanie.  Wam życzę spokojnego i pogodnego poniedziałku. A teraz czas na kawkę. 
06 lipca 2020 05:56 / 5 osobom podoba się ten post
   Oby taki był,bo ja juz po rannej rundzie z Mariane.Za oknem wychodzi słonko,ale bedzie pewnie tak jak wczoraj,duszno i pochmurnie.Spokojnego poniedziałku Opiekunowo !
06 lipca 2020 07:55 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim bez wyjątku  U mnie dziś słoneczko za chmurkami i jest teraz tylko 16 stopni jak na lato to zimno,ale w dzień ma być ok 19 stopni. W nocy nie mogłam spać bez przerwy gdzieś coś stukało,pukało bo jest silny wiatr,i spałam jak zająć pod miedzą,a spacerek to miałam już o 2,00 Miłego dnia życzę i smacznej kawusia lub herbatki co kto woli i spokojnego dnia wszystkim 
06 lipca 2020 08:02 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  miłego dnia kochani i dobrego tygodnia   
 
06 lipca 2020 08:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ostatni tydzień urlopu, a więc luzik i na spokojnemiłego dnia wszystkim 
06 lipca 2020 09:17 / 5 osobom podoba się ten post
 
06 lipca 2020 09:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowoleniuchowania cd
06 lipca 2020 09:36 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie. Dziś jeden dzień oddechu od ostrego słońca. Jutro apiać od nowa będzie smażyć. Deszczy nie zapowiadają. 
Wczoraj z koleżanką postanowiłysmy się dobić . Powtórka z rozrywki, ale w innym kierunku. Trasa miała być łatwiejsza a było na odwrót. Mimo wszystko nic nam nie jest , tylko spalilyśmy się na słonku jak nienormalne  No i tyłki bolą plus lekki zakwas na całymi ciele. Dziś pauza , bo jeszcze popsujemy rowery 
Miłego dnia 
06 lipca 2020 09:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Wieje od wczoraj tak, że mało głowy nie urwie,ważne że słońce świeci.  Wczoraj szybki ,dlugi spacer pod wiatr i z wiatrem w drodze powrotnej tak mi się spodobał , że czekam dzisiaj z radością na pauzę, żeby to powtórzyć. 
Przyjemnego, spokojnego poniedziałku 
06 lipca 2020 09:43 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Witajcie. Dziś jeden dzień oddechu od ostrego słońca. Jutro apiać od nowa będzie smażyć. Deszczy nie zapowiadają. 
Wczoraj z koleżanką postanowiłysmy się dobić . Powtórka z rozrywki, ale w innym kierunku. Trasa miała być łatwiejsza a było na odwrót. Mimo wszystko nic nam nie jest , tylko spalilyśmy się na słonku jak nienormalne :oklaski: No i tyłki bolą plus lekki zakwas na całymi ciele. Dziś pauza , bo jeszcze popsujemy rowery :-)
Miłego dnia :radosc:

Spaliłaś się na słońcu? Ty ? 
I jak się mają , mocna opalenizna z butelkową zielenią? Dogadują się?
06 lipca 2020 09:49 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Spaliłaś się na słońcu? Ty ? 
I jak się mają , mocna opalenizna z butelkową zielenią? Dogadują się?:-)

Jutro bedzie slabsza, mam nadzieję . Ręce sobie glownie spiekłam i nogi. Tu trzeba bardzo uważac. Wiatr wieje, słonce operuje mocniej i nie zauważysz jak się spieczesz. A przez las nie jechałysmy , tylko drogą dla rowerów w większosci w słoncu.
Muszę powiedzieć, że opalenizna z butelkową zielenią wygląda super 
06 lipca 2020 09:58 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jutro bedzie slabsza, mam nadzieję . Ręce sobie glownie spiekłam i nogi. Tu trzeba bardzo uważac. Wiatr wieje, słonce operuje mocniej i nie zauważysz jak się spieczesz. A przez las nie jechałysmy , tylko drogą dla rowerów w większosci w słoncu.
Muszę powiedzieć, że opalenizna z butelkową zielenią wygląda super :lol3:

W Norwegii musiałam podobnie uważać na słońce. Nawet ,wydawało mi się, że nie grzeje mocno, jednak tak oślepiające,że  bez okularów się nie da wyjść. Dziwiłam  się po  co syn smaruje wnuka 50-tką przed wyjściem do przedszkola, a sama nie wiem kiedy, w ciągu godziny spaceru z wnusią w wózku, opaliłam się "na rolnika "
06 lipca 2020 10:06 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć, cześć wszystkim  U mnie pogoda bardzo przyjemna, czyli slońce za chmurkami i to gęstymi. Dziadek się wczoraj wywalił na schodach i trochę nogę pokaleczył. Nie chce iść do lekarza ale muszę go jakoś wypchnąć, bo sporo skóry ściągnął z łydki. A uparty jak osioł. 
Miłego dnia wam zyczę.
06 lipca 2020 10:07 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

W Norwegii musiałam podobnie uważać na słońce. Nawet ,wydawało mi się, że nie grzeje mocno, jednak tak oślepiające,że  bez okularów się nie da wyjść. Dziwiłam  się po  co syn smaruje wnuka 50-tką przed wyjściem do przedszkola, a sama nie wiem kiedy, w ciągu godziny spaceru z wnusią w wózku, opaliłam się "na rolnika ":-)

Dokładnie tak. Apropo' s rolników.Tu jest sporo eko-gospodarstw. Są i plantacje czarnego bzu. Krzewy formowane na kształt rozłożystych, niskich drzew, aby było łatwo zbierać. Na soczki. 
U rolnika bylam dziś i ja. Kupiłam jajka i ser z serwatki. Coś w stylu ricotty, ale całkiem odtłuszczony. Po drodze świeży chlebek w piekarni. A to wszystko o 6 rano, bo wczoraj padłam o 22 ,obudziłam się o piątej rano. Po wczorajszej rowerowej "siłowni" , nawet mi kawy nie było trzeba.
06 lipca 2020 10:08 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry :-)
Wieje od wczoraj tak, że mało głowy nie urwie,ważne że słońce świeci.  Wczoraj szybki ,dlugi spacer pod wiatr i z wiatrem w drodze powrotnej tak mi się spodobał , że czekam dzisiaj z radością na pauzę, żeby to powtórzyć. 
Przyjemnego, spokojnego poniedziałku :najlepszego3:

Gusia u mnie też wiatr wieje dlatego nie jeżdżę na rowerze  bo jeszcze by mnie zdmuchnął i co to by było,a w sobotę miała takie zdarzenie przy myciu podłogi  poślizgnęłam się na mokrym i prawie szpagad zrobiłam, jedną nogą w jedną stronę druga w drugą i bęc .Potem usiadłam i dziękowałam panu Bogu że nic mi się nie stało uf,jestem cała .