Powitajki przy kawie 61

03 lipca 2020 06:30 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie  w piątek weekendu początek.  Spokojnego dnia ludziska tym co na urlopach i tym co w pracy.  a teraz czas na kawkę. 
03 lipca 2020 07:07 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobrej kochani,herbatka już wypita i płuca dotlenione,teraz się witam z wami i miłego dzionka życzę. 
03 lipca 2020 07:10 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Pochmurno,chłodniej niż w ostatnich dniach, ale przyjemnie. 
Takiego też, przyjemnego dnia Wam życzę 
03 lipca 2020 08:08 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dobrego dzionka kochani  
03 lipca 2020 08:55 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego, radosnego dnia życzę 
04 lipca 2020 06:04 / 4 osobom podoba się ten post
Spokojnego, pogodnego dnia, ja jestem nietomna, bo już o 4 tej zwlekła mnie z łóżka. Tylko kawa lekko mnie poratuje ???
04 lipca 2020 07:48 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo 
Ptaszki świergolą, słońca brak, tylko 18st, a ja witam Was z kubkiem kawy 
Babcia poprosiła jeszcze o 10 minut w łóżku, to mogę spokojnie przeczytać wiadomości z kraju i ze świata. 
Przyhemnego dnia 
04 lipca 2020 07:52 / 5 osobom podoba się ten post
Po weekendzie przeprawa z firma mnie czeka.  Pdp rogi pokazuje a ja sobie nie pozwolę.. Moja poprzedniczka uciekła stąd po kilku dniach ciekawe dlaczego ,co nie? 
 
A tak poza tym to dzień doooobry :D ukrop się robi znowu a na tym piętrze ciężko wysiedzieć :/
04 lipca 2020 08:03 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ja też jestem nieprzytomną bo mnie obudzono o 3,00 i potem trudno mi było zasnąć,dopiero wstałam i zaraz idę budzić pdp. Na dworze słonko świeci ale jest wiatr i chłodniej niż wczoraj ok 19stopni.Miłego dnia wszystkim 
04 lipca 2020 08:15 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Witam się sobotnio siedząc na tarasie i pijąc kawę z mojego ulubionego kubeczka. Wróciliśmy wczoraj późnym wieczorem z króciutkich wakacji. Reszta domowników jeszcze śpi . Ja nie jestem spiochem więc się zerwałam i delektuje się kawkę. Słońce już ostro przygrzewa więc może narazie limit deszczu się wyczerpał. Zaraz jadę po zakupy. W planie mam lekki.obiadek tylko bo na 18 idziemy na grilla więc nie będę przy garach stała. Spokojnego dnia Wam życzę i tym co na urlopach u tym co w pracy. 
04 lipca 2020 08:22 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  miłego dzionka kochani  
04 lipca 2020 09:00 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Dzień dobry ja też jestem nieprzytomną bo mnie obudzono o 3,00 i potem trudno mi było zasnąć,dopiero wstałam i zaraz idę budzić pdp. Na dworze słonko świeci ale jest wiatr i chłodniej niż wczoraj ok 19stopni.Miłego dnia wszystkim :angel3:

Nincia, no to Ty dospalaś jeszcze a ja już doo... a, koniec. 
04 lipca 2020 09:17 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, słoneczko pięknie świeci,trzeba korzystać, już sałatkę przygotowałam, zaraz spakuje jeszcze coś niecos i jadę na działkę . Jeszcze łapie relaks, bo tydzień urlopu został i spowrotem do pracy. A więc wszystkim pięknego dnia
04 lipca 2020 09:29 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Nincia, no to Ty dospalaś jeszcze a ja już doo... a, koniec. :-(

Maluda to dośpisz sobie w pauzie tak to już jest w naszej pracy 
04 lipca 2020 11:13 / 6 osobom podoba się ten post
Dzieńdoberek  LUKE' am  sobie co u Was, czy się dobrze macie i takie tam 
Zaraz się wybieramy na roverchallenge z Jolą. Pogoda idealna.  Nie smaży jak na patelni, troszkę wieje , około 25 stopni ma dziś być w porywach. 
Grzech przed kompem kisnąć. Nawet lubię grzeszyć, ale nie aż tak  To już zakrawa na dewiację , dysfunkcję i nadaje się do....spisu  ....cywilizacyjnych chorup 
Dobrego, spokojnego dzionka