Powitajki przy kawie 61

05 lipca 2020 05:50 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien doberek, chociaż ja jestem nieprzytomna. Spać tutaj nie mogę, no a nad ranem budzi mnie syrena z pokoju Mariane. Jutro ma podobno przyjechać koordynatorka, bo mi wczoraj pisała na WhatsAppie.Jak znam życie, niczego to nie zmieni. Już raz była moją koordynatorką i w niczym mi wtedy nie pomogła. Będzie też jutro corkapdp, to sama w miarę swoich językowych możliwości wyleje gorzkie żale. Ech... piję kawę, a potem do roboty. 
05 lipca 2020 06:50 / 8 osobom podoba się ten post
Dzien doberek  
po dlugiej przerwie znowu na forum,  milo poczytac wasze komentarze i pozdrawiam.
Chociaz brzydko pada to czas leci , nowa firma nowe wyzwania. 
Milego dzionka
05 lipca 2020 07:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Z grila wróciliśmy bardzo późno więc dziś domownicy pewnie znowu odeśpią go do późnych godzin. Nic to. W końcu mamy wakacje. Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia.  a teraz zapraszam na kawę. 
05 lipca 2020 07:56 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo 
Chłodno, wietrznie, mokro po nocnym deszczu i wygląda na to, że sucho to raczej dzisiaj nie będzie. 
Pdp jeszcze w łóżku pół godziny chce poleżeć, to ja tutaj z kawą życzę Wam miłego dnia 
05 lipca 2020 08:13 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dobrego dzionka kochani  
05 lipca 2020 08:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej niedzieli może mi ktoś powie,dlaczego na urlopie czas tak szybko umyka? 
05 lipca 2020 09:29 / 5 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1:spokojnej niedzieli :kwiatek dla ciebie2:może mi ktoś powie,dlaczego na urlopie czas tak szybko umyka? :bezradny:

Bo jest beztroski? Bo wiesz, że nie musisz. Coś moze poczekać na jutro. Ja niby dopieto weszłam do domu a już 8 dzień urlopu. Mnie też szybciutko zleci.  i trzeba będzie wyruszać do pracy. Się póki co cieszę się urlopikiem. 
05 lipca 2020 09:39 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1:spokojnej niedzieli :kwiatek dla ciebie2:może mi ktoś powie,dlaczego na urlopie czas tak szybko umyka? :bezradny:

Ciesz się, póki możesz 
Z wiekiem to czy na urlopie czy w pracy, czas biegnie jakby szybciej 
05 lipca 2020 10:23 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobrej ja dziś dłużej pospałam i pdp też przecież jest niedziela, teraz ogląda filharmonię a ja się witam z wami.U mnie pogodnie ale wietrznie pewnie znowu nici z rowerka bo mnie zdmuchnie  albo uszy przewieje niby jest wiatr 28 na h ale na tarasie wieje jak nie wiem co.Wolę być zdrowa niż później wyrzekać.Przed chwilą przyszedł do pdp jakiś znajomy a ja nie słyszałam dzwonka,nigdy go nie słyszę czyżbym była tak głucha? Starość nie radość ale on jest w przedpokoju a drzwi są zamykane,powinni go dać do pokoju.Dziwne że pdp zawsze go słyszy no ale ona siedzi i niczym nie trzaska a ja wiadomo garami czy talerzami trzaskam. Przecież trzeba obiad gotować.Miłego dzionka życzę wszystkim 
05 lipca 2020 10:42 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry z domowych pieleszy!
Spokojnie, powoli. Pewne sprawy załatwiam- zaczęlam od razu,  pośpiechu nie ma, ale z doświadczenia wiem, że nie warto zostawiać tego na później. Jakoś czas się kurczy przed powrotem do pracy. Wakacyjny wyjazd rowerowy na razie  w zawieszeniu, bo młodszy syn prawo jazdy robić zaczyna i jeszcze nie wiadomo, jak to się czasowo będzie układało.
Pogoda ładna, czereśnie dojrzewają. Chyba dwa poprzednie lata byłam w tym okresie w pracy, to teraz się nimi objadam. Sezon robienia soków otwarty- wczoraj pierwsza porcja- czereśniowo-porzeczkowego została zrobiona.
Pozdrawiam wszystkich pracujących i odpoczywających. Ja dołączę w połowie sierpnia do tych pierwszych...
05 lipca 2020 11:31 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Pogoda się zmieniła troszkę, ochłodziło się, chmurek na niebie w ...... tak więc po obiedzie lecę na dłuższy spacerek. 
Miłego dnia wam życzę. 
05 lipca 2020 11:40 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Czas szybciutko mija na  urlopie, tak, to prawda. Dziś słoneczny dzień, ale odpoczywam na balkonie. Trochę papierkowej roboty jeszcze mam, więc ok. I tak w piątek wyjazd na pierwszą część urlopu, kilka dni przerwy w domu i druga część urlopu. Później od sierpnia jestem dyspozycyjny do pracy.
Życzę Wam miłego dnia 
05 lipca 2020 14:16 / 8 osobom podoba się ten post
Cześć dotarlam wczoraj po 13 godz na nowe miejsce .Rodzina b.normalna,swojska atmosfera ,dziadek z mocną demencja ale uśmiechnięty pyta kilka razy kim jestem ale nie tylko mnie .Ja gotuję nie jak na poprzednim miejscu,jednak senior je jak wróbel B.spokojny człowiek, nie potrzebuje towarzystwa .Mam rower do centrum blisko, 5 min autem .To tyle na początek Miłej niedzieli ,ciepło ale słońca brak czyli do dopy 
05 lipca 2020 14:29 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witaj Konwalio :-)
Wpadła na chwilę i od razu weselej się zrobiło :radosc:
Niezłe ziółko z Ciebie-jeden chłop chrapie za ścianą a Ty już drugiego, i to z kuniem jeszcze wyglądasz :lol3:
Nie możesz poczekać, aż ten prywatny Luby się wyśpi ?:-)

Nie mogę czekać kunue polubiłam bardzo zwłaszcza na ostatniej szteli gdzie babka mniala 2 .Kunie mnie interesują jeźdźcy czy z głową czy bez nie mogą abo trocha ino 
05 lipca 2020 14:33 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo udanej niedzieli , czy to w pracy czy na urlopie