Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

06 lipca 2020 10:15 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie powtórka z niedzieli ziemniaki szparagi,sos holenderski i szyneczka 
06 lipca 2020 13:14 / 1 osobie podoba się ten post
I u mnie dzisiaj powtórka z niedzieli 
Wczorajsze mielone, do tego świeżo przygotowana sałata i świeżo ugotowane ziemniaki, posypane świeżym koperkiem 
06 lipca 2020 13:19 / 3 osobom podoba się ten post
Już po obiedzie kuchnia wysprzątana, pedepcia lula, słońce świeci i nagrzało swiat do 20 st, wiatr chmury po niebie gania, no przyjemnie jest 
Lecę i ja z wiatrem w berka się pobawić .
Przyjemnej pauzy Wam życzę czy to w biegu, czy spacerkiem, albo na leżaka,jak kto lubi, byle było  miło 
06 lipca 2020 14:34 / 2 osobom podoba się ten post
Ryż z warzywami, filet z kurczaka grilowany i sałata vinegret 
07 lipca 2020 09:35 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Na sztelach idę na łatwiznę kupuje gotowy. W domu mam dużo jajek wiejskich więc makaron wychodzi pierwsza klasa. :-)

W to nie wątpie, pamiętam jak moja babcia robiła domowy makaron... Nie da się zapomnieć, jak on smakował. 
07 lipca 2020 11:12 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

W to nie wątpie, pamiętam jak moja babcia robiła domowy makaron... Nie da się zapomnieć, jak on smakował. 

Ja kiedyś dawno też robiłam makaron ale tylko do rosołu,żeby był drobny wbo w sklepach takiego nie było teraz to już mi się nie chce,wolę kupić 
07 lipca 2020 13:01 / 1 osobie podoba się ten post
Szybko, smacznie,lekko, jedna duża patelnia do ręcznego mycia . Wszystko tak jak lubię 
Warzywa różne z patelni, głównie papryka, cukinia i pomidory, dużo świeżej bazylii i tymianku. Na koniec wrzucony makaron, ugotowany wczoraj. Dla mnie z parmezanem, Pdp bez ,bo nie lubi. Dosłodziła sobie trochę 
07 lipca 2020 15:36
nincia

Ja kiedyś dawno też robiłam makaron ale tylko do rosołu,żeby był drobny wbo w sklepach takiego nie było:-) teraz to już mi się nie chce,wolę kupić :gwizdanie:

Mój dziadek robił taki makaron w każdą niedziele  zawsze z bratem podjadaliśmy surowe rozwałkowane ciasto 
07 lipca 2020 15:37 / 1 osobie podoba się ten post
 A u mnie dzisiaj powtórka z wczoraj czyli ryż z warzywami, filet z kurczaka grilowany i sałata vinegret 
07 lipca 2020 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

Mój dziadek robił taki makaron w każdą niedziele :mniam: zawsze z bratem podjadaliśmy surowe rozwałkowane ciasto :-)

Malgiszg surowe ciasto  przecież to szkodliwe   ja to piekłam takie rozwałkowane ciasto na piecu jak moja babcia miała jeszcze pięć węglowy i wychodziła coś jak dzisiejsza maca,dobre to było,teraz zadawałam się kupną macą
07 lipca 2020 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Malgiszg surowe ciasto :-( przecież to szkodliwe :tak:  ja to piekłam takie rozwałkowane ciasto na piecu jak moja babcia miała jeszcze pięć węglowy i wychodziła coś jak dzisiejsza maca,dobre to było,teraz zadawałam się kupną macą:-)

Oj tam zaraz niezdrowe  wtedy o tym nie myślałam a i żołądek trawił wszystko 
08 lipca 2020 08:15 / 2 osobom podoba się ten post
Zupka kalafiorowa ugotowałam w zeszłym tygodniu jedną część zjadłyśmy, drugą zamroziłam i mam na dzisiaj 
08 lipca 2020 08:34 / 2 osobom podoba się ten post
Pizza będzie.  własnoręcznie robiona. 
08 lipca 2020 09:23 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie też pizza ? 
08 lipca 2020 14:35 / 1 osobie podoba się ten post
A u mnie zimniocki, duszona marchefka i jajko sadzone.