Powitajki przy kawie 62

27 września 2020 07:37 / 2 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Za oknem Niedziela więc jeszcze wszyscy w łóżkach i tak minimum do 9. Dziś obiadu nie gotuje bo syn i synowa zabierają nas do restauracji więc i śniadanie może być później.Wam życzę spokojnego i w miarę pogodnego dnia. 
27 września 2020 07:43 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w niedzielę też kwadransik później dzień zaczynam,więc na spokojne. Życzę wszystkim miłego, spokojnego dnia 
27 września 2020 08:40 / 4 osobom podoba się ten post
Witam całe opiekunkowo w leniwy niedzielny poranek
27 września 2020 09:52 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłej niedzieli
Dzisiaj wybieram się do pałacu Benrath.
27 września 2020 12:03 / 2 osobom podoba się ten post
spakowany już jestem, ale bus dopiero w środę no, co mam robić, w co się bawić.... 
27 września 2020 12:17 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:ogladam tv: spakowany już jestem, ale bus dopiero w środę:gwizdanie: :-( no, co mam robić, w co się bawić.... :smiech3:

Było pakowanie rozłożyć na kilka dni. Ja też już trochę spakowana. Resztę sukcesywnie będę dokładać do walizki. 
27 września 2020 12:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Było pakowanie rozłożyć na kilka dni. Ja też już trochę spakowana. Resztę sukcesywnie będę dokładać do walizki. :-(

Ja zawsze mówię, że tak na 80 procent się pakuję, a resztę ostatniego dnia... Wiadomo, w czymś trzeba chodzić
27 września 2020 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Ja zawsze mówię, że tak na 80 procent się pakuję, a resztę ostatniego dnia... Wiadomo, w czymś trzeba chodzić:-)

Ja też tak robię. A zmiana, kiedy będzie? Już masz nowe miejsce? Od kiedy? 
27 września 2020 13:09 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Ja też tak robię. A zmiana, kiedy będzie? Już masz nowe miejsce? Od kiedy? 

Jeszcze nie mam, a zmienniczka w środę rano będzie, gdzieś z Twoich okolic
27 września 2020 13:32 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Jeszcze nie mam, a zmienniczka w środę rano będzie, gdzieś z Twoich okolic:-)

To zapytaj skąd? 
27 września 2020 15:30 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

To zapytaj skąd? :-)

Jak przyjedzie, bo dziadek mi powiedział, że gdzieś przy ruskiej granicy to mogą być Suwałki, Hrubieszów albo Przemyśl, choć to inne granice... Ale równie dobrze Gołdap czy Braniewo... 
28 września 2020 03:21 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w środku nocy piszę. To już ostatni nocny dyżur. Na tydzień przejdę znowu do normalnego trybu życia. 
Dobrego tygodnia wszystkim. 
28 września 2020 05:59 / 4 osobom podoba się ten post

Porannie i poniedziałkowo witam i pozdrawiam załogę  Opiekunkowa
Życzę wszystkim dobrego i pogodnego dnia, pełnego uśmiechu
28 września 2020 06:05 / 4 osobom podoba się ten post
Witam i zapraszam na kawę Dzisiaj mój wolny dzień ale  to będzie dzień gospodarczy  A że  jesteśmy tu dwie , to wszystko pójdzie  ekspresowo Córka babci jest...trochę  nas blokuje...ale przy okazji poprosiłam  o referencje...do mojej kolekcji:- Miłego dnia kochani 
28 września 2020 06:20 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie Jeszcze tylko tydzień i zamierzam ruszać na urlopik do domciu. Wam życzę spokojnego i beztroskiego dnia. A teraz czas na