Powitajki przy kawie 62

25 września 2020 10:53 / 3 osobom podoba się ten post
Heloł.No to jadziem, czy lecim dalej z tym koksem. Co kto ma i jak potrafi.
Dobrego dnia 
25 września 2020 15:11 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  no i witam po dluższym czasie odwyku od forum. Za parę dni ruszam do dziadka. No nie powiem że jadę chętnie, bo w domciu jest mi dobrze, ale zarabiać trzeba - póki jeszcze można  Jesień - moja ukochana pora roku - za pasem, zrobiło się chłodniej i można lżej oddychać. Grzybki zamarynowane, ususzone więc tylko na Święta czekać cierpliwie 
 
Miłego popołudnia wam życzę. 
25 września 2020 15:55 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry :kwiatek dla ciebie: no i witam po dluższym czasie odwyku od forum. Za parę dni ruszam do dziadka. No nie powiem że jadę chętnie, bo w domciu jest mi dobrze, ale zarabiać trzeba - póki jeszcze można :oczko: Jesień - moja ukochana pora roku - za pasem, zrobiło się chłodniej i można lżej oddychać. Grzybki zamarynowane, ususzone więc tylko na Święta czekać cierpliwie :cheerleaderka2:
 
Miłego popołudnia wam życzę. 

Coś podobnego
Bezpieczniej podróży!
26 września 2020 06:10 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w sobotę  tych, którzy będą  bo ja nie robię dziś nic poza obowiązkami wokół podopiecznych. W końcu łykendzik jest i luz blues i hulaj dusza lenistwa ciąg dalszy. Przrdostatni weekend na szteli ( oczywiście jak nie zamknął granic bo straszą tym dookoła). Zobaczymy jak to się rozstrzygnie. Zycze Wam mimo wszystko spokojnego i pogodnego dnia  i smacznego kawusi. 
26 września 2020 07:33 / 6 osobom podoba się ten post
Deszcz jest też bardzo potrzebny... Więc niech... tylko trochę.. popada, nie przez miesiąc.
Witajcie , życzę Wam dobrego i spokojnego dnia
26 września 2020 07:40 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przy kawie. Dziś prawie zaspałam- budzik dzwonił, wyłączyłam z myślą, że chwilę poleżę i się potem budżę- ale tylko kilka minut minęło...
26 września 2020 07:51 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Ostatni weekend w Travemunde. Dzisiaj  rower , cały dzieńSpokojnego dnia kochani 
26 września 2020 08:07 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pięknej soboty życzę, chociaż u mnie deszczyk pada i zimno się zrobiło 
26 września 2020 08:45 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
26 września 2020 09:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry z rana  Za oknem szaro, buro i ponuro ale ja się cieszę, bo deszcz jest potrzebny. Dzisiaj ostatnia sobota w domciu, nastepna będzie już u dziadka  Będę więc leniuchowała do bólu. Dobrego dnia wam życzę.
26 września 2020 11:23 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich miłego dnia
27 września 2020 05:36 / 4 osobom podoba się ten post
Witam Was w niedzielę o poranku. Za godzinę schodzę z dyżuru i prześpię większość dnia. Została mi jeszcze jedna nocka z tej tygodniowej serii.
Pa
27 września 2020 05:50 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Za oknem jeszcze noc.Ja wyspana ,czekam  aż  się trochę rozjaśni  i wychodzę  na kijki. Dzisiaj mój dyżur...8.30 przejmuje PdpMiłego dnia nam Wszystkim  życzę 
27 września 2020 06:55 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w niedzielny poranek
 
W nocy padało, teraz spokój i super... Rześkie, trochę chłodne powietrze. U mnie ma być 18 gradusków i bez opadów. Ale i tak dziś dzień na spakowanie się itp. Dziadek śpi do 9, więc ja też jeszcze myk do łóżka na godzinę.
Smacznej  oraz miłego, fajnego dnia
27 września 2020 07:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Tutaj też szaro. Już niestety, jak wstaję to ciemnawo. Kawa pomaga się rozruszać.