Powitajki przy kawie 62

05 października 2020 15:20 / 5 osobom podoba się ten post
, może tak musi być jesienią?...
Witam serdecznie
Wszystkie punkty dzisiejszego dnia zrealizowałem, co mnie cieszy. 
Zrobiłem sobie nawet trwałą... 

 
Żartowałem, no... 
 
Życzę Wam miłego popołudnia 
05 października 2020 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
  No to może się kiedyś  spotkamy  w jakimś  busie,  to będzie  wiadomo ?serdecznie pozdrawiam ??
05 października 2020 16:08 / 2 osobom podoba się ten post
05 października 2020 16:13 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Widzę, że jeszcze dziadek " trochę fit" tylko z tego co pisałam córka wredna. 
05 października 2020 16:21 / 2 osobom podoba się ten post
Nie chcę zapeszać,  ale już  raczej się nie da  po tych  kilku dniach - dziadek  jest  złoty  człowiek,  93 lata to i schorowany ale umysł  jasny i bez przerwy  żartuje! 65 lat z żoną,  mówi,  że  jak ja zobaczył  to od razu  wiedział,że to ta  jedyna.
05 października 2020 16:37 / 1 osobie podoba się ten post
Marilyn

Nie chcę zapeszać,  ale już  raczej się nie da  po tych  kilku dniach - dziadek  jest  złoty  człowiek,  93 lata to i schorowany ale umysł  jasny i bez przerwy  żartuje! 65 lat z żoną,  mówi,  że  jak ja zobaczył  to od razu  wiedział,że to ta  jedyna.

Fajne zdjęcie... Oni są nam potrzebni, rodzina nie ma czasami pojęcia, jak bardzo. Widziałem ostatnio to po moim byłym W.  a na mojej fotce okulary trochę mi zjechały  Ale... ale tylko do czytania je mam... Dziś okulistka stwierdziła, że wzrok w ciągu roku mi się nie pogorszył... Jak miałem 3 i 3, tak i mam... Zapomniałem tylko czy plus czy minus 
05 października 2020 16:41 / 1 osobie podoba się ten post
Jeśli do czytania  to z pewnością  plusy ?
05 października 2020 16:47 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Widzę, że jeszcze dziadek " trochę fit" tylko z tego co pisałam córka wredna. :-)

Dziadek po tych kilku  dniach ze mną  od wczoraj  wyrzucił  pieluchomajteczki.  Jest znów  prawowitym  nosicielem  męskich  slipków 
05 października 2020 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Widzę, że jeszcze dziadek " trochę fit" tylko z tego co pisałam córka wredna. :-)

Córka  wredna  lub nieuświadomiona,  ach nie można  mieć  wszystkiego super,  na szczęście  mieszka  200 km stąd  i raz na tydzień  się zjawia.  A jak chłopa  sobie wytresowała, biega  wokół  niej na każdą  komendę 
06 października 2020 06:56 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  Ostatni mój dzień. Spakowana na 98 procent. Co się nie zmieści zostanie, rozpoczęte kosmetyki też zostawiam nie będę wiozła i potem spowrotem ich brała.  Dziś wizyta tshabilitanta, czekanie na zmianę i ogarniam swoje włości na gorze. Kelezanka ma być na około 17 więc mam jeszcze dużo czasu. Dla Was dobrego i spokojnego dnia i smacznego kawki.. 
06 października 2020 07:17 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia 
06 października 2020 07:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry o poranku. Kolejny deszczowy dzień. Cały tydzień ma taki być. Chciałoby się tej pięknej, złotej jesieni...
06 października 2020 08:06 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobryrozpadało sie i tak zapowiada sie cały dzień.W oczekiwaniu na rehabilitantke kawa wypita.Może popołudniu uda się trochę kości rozruszać.Miłego dnia wszystkim
06 października 2020 08:15 / 5 osobom podoba się ten post
Dzisiaj zapowiada się brzydki dzień, ale pogoda nie zepsuje mi humoru! Wstałam prawą nogą :) 
06 października 2020 08:46 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie u mnie o poranku przepięknie swieci słońce( pod Berlinem) jeszcze tylko tydzien i do domku  dobrego dnia Wszystkim