17 marca 2014 18:58 / 1 osobie podoba się ten post
Nencia my cię tu będziemy wspierać jak tylko się da.Wierz mi,każda z nas chce jak najlepiej dla ciebie.Mamy już trochę doświadczenia w tej robocie ale to ty musisz podjąć decyzje co dalej zrobić z tą sprawą.
17 marca 2014 19:00
zosia_samosia

Mmmhhhh ,tu mnie zaskoczylas  .Jestem z tych "dociekliwych" i..........do konca ...........????? .

Zosiu - co konkretnie Cię zaskoczyło?
17 marca 2014 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Nencia my cię tu będziemy wspierać jak tylko się da.Wierz mi,każda z nas chce jak najlepiej dla ciebie.Mamy już trochę doświadczenia w tej robocie ale to ty musisz podjąć decyzje co dalej zrobić z tą sprawą.

jeszcze raz bardzo wam dziekuje za wasze opinie na ten temat  ;) osiwecily mnie  ;) no tak to moja 1 praca na wyjazdy wiec o paru sparwach moge poprostu nie wiedziec .... te forum jest bardzo pomocne i sa takie fajne kobitki ;))
17 marca 2014 19:19
Nenciii

jeszcze raz bardzo wam dziekuje za wasze opinie na ten temat  ;) osiwecily mnie  ;) no tak to moja 1 praca na wyjazdy wiec o paru sparwach moge poprostu nie wiedziec .... te forum jest bardzo pomocne i sa takie fajne kobitki ;))

Twoja pierwsza praca i od razu 12tyg!! nie za długo??
17 marca 2014 19:20 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Twoja pierwsza praca i od razu 12tyg!! nie za długo??

Kasia ja tez wyjechalam na 12 tygodni.
17 marca 2014 19:44
kasiachodziez

Twoja pierwsza praca i od razu 12tyg!! nie za długo??

hmm no okaze sie pod koniec. ale tak jak wspominalam wczesniej  jak ja sie psychicznie nastawie i cos postanowie to raczej dam rade ;))
17 marca 2014 19:45
Nenciii

hmm no okaze sie pod koniec. ale tak jak wspominalam wczesniej  jak ja sie psychicznie nastawie i cos postanowie to raczej dam rade ;))

aa zbieram na mieszkanie itd wiec musze wytrzymac ;)
17 marca 2014 19:46
Nenciii

hmm no okaze sie pod koniec. ale tak jak wspominalam wczesniej  jak ja sie psychicznie nastawie i cos postanowie to raczej dam rade ;))

to super!! z nami czas ci szybciutko poleci.
I naprawdę jutro dzwoń do firmy.
22 marca 2014 16:58
Pytanie do opiekunek które pracują w Avorii-czy w umowie macie dokładnie wyszczególniony zakres obowiązków?
24 marca 2014 10:36
nie jest tylko ogolnie napisane .jedziesz jako pomoc.
24 marca 2014 10:36
nie jest tylko ogolnie napisane .jedziesz jako pomoc.
24 marca 2014 10:40
wdowa2207

nie jest tylko ogolnie napisane .jedziesz jako pomoc.

A to prawda że opłacają przejazd?
24 marca 2014 10:57 / 1 osobie podoba się ten post
tak firma organizuje dla ciebie przejazd chyba ze jedziesz malym buse i masz swojego przewoznika wtedy wplacaja ci nna konto pieniadze za busa, moge ci polecic te firme pracowaam i bylam zadowolona .
24 marca 2014 11:07
wdowa2207

tak firma organizuje dla ciebie przejazd chyba ze jedziesz malym buse i masz swojego przewoznika wtedy wplacaja ci nna konto pieniadze za busa, moge ci polecic te firme pracowaam i bylam zadowolona .

no właśnie zaczynam z nimi współprace.Wszystko brzmi ok ale jednak wolałam podpytać inne opiekunki-bardzo ci dziękuje za pomoc
24 marca 2014 12:09
kasiachodziez

no właśnie zaczynam z nimi współprace.Wszystko brzmi ok ale jednak wolałam podpytać inne opiekunki-bardzo ci dziękuje za pomoc

W umowie masz wyszczególniony zakres obowiązków, dojazd organizuje firma - autokar, lub busik. Jako, że ja jestem na zapadłej pipidówce, to firma organizuje mi przejazd busikiem z adresu pod adres.