24 czerwca 2014 13:11
Mam pytanko do tych co pracuja w tej firmie ,własnie mam z nimi pojechac na zastepstwo wszystko ustalone!! ale nie podobaj mi sie te kary umowne u nich czy wszyscy tak maja ja nie mam zamiaru pracowac zle czy pic itp ale nie podobaja mi sie te kary i zastanawiam sie czy nie zrezygnowac!!
24 czerwca 2014 13:29 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Mam pytanko do tych co pracuja w tej firmie ,własnie mam z nimi pojechac na zastepstwo wszystko ustalone!! ale nie podobaj mi sie te kary umowne u nich czy wszyscy tak maja ja nie mam zamiaru pracowac zle czy pic itp ale nie podobaja mi sie te kary i zastanawiam sie czy nie zrezygnowac!!

Nie wiem jakie tam masz wyszczegolnione zakazy z ktorymi te kary sa związane.Ale jesli nie dotyczy to osobiście Ciebie i nie złamiesz ich to dlaczego sie martwisz.Chyba lepiej to wyglada ze strony firmy ktora w jasny sposob deklaruje czego oczekuje od pracownika.Ja lubie jasne sytuacje, a nie dywagacje.
24 czerwca 2014 16:37 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Mam pytanko do tych co pracuja w tej firmie ,własnie mam z nimi pojechac na zastepstwo wszystko ustalone!! ale nie podobaj mi sie te kary umowne u nich czy wszyscy tak maja ja nie mam zamiaru pracowac zle czy pic itp ale nie podobaja mi sie te kary i zastanawiam sie czy nie zrezygnowac!!

Prawie każda firma ma swoje "widzimisie" w jakiś sposób muszą się chronić,przecież do tej pracy wyjeżdżają bardzo różne osoby z różnymi pomysłami.Ja z nimi wyjechałam i bardzo sobie ich chwale.Jesteś doświadczoną opiekunką,wiesz co masz robic jadąc do pracy,nie przejmuj się tymi karami tylko rób co należy do twoich obowiązków,o każdym problemie informuj ich na bieżąco naprawde starają się zawsze pomóc
Kiedyś jak pracowałam w innej firmie to zer nie mogłam się doliczyc w ich karach.
24 czerwca 2014 22:37 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Nie wiem jakie tam masz wyszczegolnione zakazy z ktorymi te kary sa związane.Ale jesli nie dotyczy to osobiście Ciebie i nie złamiesz ich to dlaczego sie martwisz.Chyba lepiej to wyglada ze strony firmy ktora w jasny sposob deklaruje czego oczekuje od pracownika.Ja lubie jasne sytuacje, a nie dywagacje.

Tak ja sie nie martwie tym tylko po co takie straszki a nie ma okreslonego terminu zjazdu to chyba cos nie tak bo jak zechce zjechac po miesiacu a oni nie beda mieli kogo wysłac to mnie ukaraja za opuszczenie miejsca pracy i podopiecznej to chyba z ich stony nie jest wporzadku!!
24 czerwca 2014 22:40
kasiachodziez

Prawie każda firma ma swoje "widzimisie" w jakiś sposób muszą się chronić,przecież do tej pracy wyjeżdżają bardzo różne osoby z różnymi pomysłami.Ja z nimi wyjechałam i bardzo sobie ich chwale.Jesteś doświadczoną opiekunką,wiesz co masz robic jadąc do pracy,nie przejmuj się tymi karami tylko rób co należy do twoich obowiązków,o każdym problemie informuj ich na bieżąco naprawde starają się zawsze pomóc
Kiedyś jak pracowałam w innej firmie to zer nie mogłam się doliczyc w ich karach.

A czemu nie pisza w umowie skoro zgadzam sie tylko na miesiac ze umawa zlecenia opiewa na czas od -do?
24 czerwca 2014 23:06 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

A czemu nie pisza w umowie skoro zgadzam sie tylko na miesiac ze umawa zlecenia opiewa na czas od -do?

Ja też byłam na 4tyg zastępstwie i umowe dostałam do końca roku,wcale mi to nie przeszkadza bo niby w czym?Nie dają umowy z konkretnymi datami bo przecież zawsze coś się może zmienic.Jedziesz do pracy robisz swoje wracasz i koniec.Jak masz wątpliwości i pytania zadzwoń do nich,wiesz ile ja ich męczyłam pytaniami:)Byłam bardzo zadowolona ze współpracą z nimi w sierpniu znowu jade.
25 czerwca 2014 10:14 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Ja też byłam na 4tyg zastępstwie i umowe dostałam do końca roku,wcale mi to nie przeszkadza bo niby w czym?Nie dają umowy z konkretnymi datami bo przecież zawsze coś się może zmienic.Jedziesz do pracy robisz swoje wracasz i koniec.Jak masz wątpliwości i pytania zadzwoń do nich,wiesz ile ja ich męczyłam pytaniami:)Byłam bardzo zadowolona ze współpracą z nimi w sierpniu znowu jade.

Tak ja rowniez teraz jestem zadowolona,pani mnie wysłuchałazrozumiała zmienimy umowe na konkrety ja postawiłam rowniez sprawe jasno ja nie moge pozwolic sobie na przeciagniecia,własnie tym razem dlatego mnie to meczyło ale fajnie ze doszłysmy z pania do porozumienia,dzieki za podpowiedzi:))
07 października 2014 15:40
Dziewczyny dostałam od nich formularz do wypełnienia ale niestety po wyswietleniu nie moge nic w nim napisac ,a nie mam moążliwości druku .... robie cos nie tak?
07 października 2014 16:04 / 1 osobie podoba się ten post
Drukowalalam -wypelnilam , skanowalam i wyslalam.
07 października 2014 17:25
A jesteś zadowolona ze współpracy ?
07 października 2014 17:44 / 6 osobom podoba się ten post
herzen

A jesteś zadowolona ze współpracy ?

Pracuje z nimi juz ponad dwa lata  ,tak jestem zadowolona.Wyplata zawsze przed czasem tj.10 kazdego miesiaca.Opis-podopiecznych  mialam wiarygodny.Dzwonia czesto .Kupuja bilet .Trafiam na normalne rodziny ,gdzie wszystko idzie dogadac.Wolne mam .
07 października 2014 18:08
Ok dziekuje za odpowiedz zobaczymy jak długo będę czekała na jaką kolwiek ofertę ...
07 października 2014 18:38
zosia_samosia

Pracuje z nimi juz ponad dwa lata  ,tak jestem zadowolona.Wyplata zawsze przed czasem tj.10 kazdego miesiaca.Opis-podopiecznych  mialam wiarygodny.Dzwonia czesto .Kupuja bilet .Trafiam na normalne rodziny ,gdzie wszystko idzie dogadac.Wolne mam .

Czy wiesz może,na jaki najkrótszy wyjazd z nimi można wyjechać? Czy np.na 2 miesiące jest możliwość? Kusi mnie bardzo ta agencja,obawiam się tylko o zarobki bo w obecnej nie narzekam.
 
Ps. własnie doczytałam,ze od 1 miesiaca wzwyż :)
07 października 2014 18:42 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Czy wiesz może,na jaki najkrótszy wyjazd z nimi można wyjechać? Czy np.na 2 miesiące jest możliwość? Kusi mnie bardzo ta agencja,obawiam się tylko o zarobki bo w obecnej nie narzekam.
 
Ps. własnie doczytałam,ze od 1 miesiaca wzwyż :)

Z  tego co wiem to można ,bo ja tak robie .Mowie ,ze na dwa miesiace i ewentualnie ... .Na zarobki tez nie narzekam :):) .
07 października 2014 19:15
kasiachodziez

Twoja pierwsza praca i od razu 12tyg!! nie za długo??

Ja też wyjechałam pierwszy raz na 12 tygodni.
Mialam pracować przez 2 miesiące ale przedłużyłam do 3.