08 października 2014 19:09
A umowa-zlecenie od najniższej średniej krajowej? a i dziewczyny jedziecie same tym czym chcecie ??
08 października 2014 19:10 / 1 osobie podoba się ten post
herzen

A umowa-zlecenie od najniższej średniej krajowej? a i dziewczyny jedziecie same tym czym chcecie ??

tak, ja wolę samolot
08 października 2014 19:16
A dziękuję i wysokich lotów ;-)
08 października 2014 19:26
herzen

A umowa-zlecenie od najniższej średniej krajowej? a i dziewczyny jedziecie same tym czym chcecie ??

umowa zlecenie od najnizszej krajowej .Ja jezdze duzymi autobusami .Spytaj najlepiej  o dojazd .
08 października 2014 21:10
ja mam wpradzie dalej, cała podróż mi zajmuje 4h, to nie 16h
mam do lotniska w PL 130km, a pracuję w Dortmundzie
 
08 października 2014 21:18
agamor

ja mam wpradzie dalej, cała podróż mi zajmuje 4h, to nie 16h
mam do lotniska w PL 130km, a pracuję w Dortmundzie
 

A Ty Aga jeszcze w Dortmundzie? Miałaś chyba zmieniać stellę?
08 października 2014 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

A Ty Aga jeszcze w Dortmundzie? Miałaś chyba zmieniać stellę?

no zmieniłam 17km dalej jestem w Kamen :)  
będę miała więcej czasu po 22 to napisze ci nna meila 
08 października 2014 22:21
Ja, pomimo że do lotniska mam 5 godzin jazdy pociągiem, to też jak najbardziej preferuję samolot. Czekam cierpliwie, może coś sie zmiani i pochwalę się takim komfortem jak ma kolega.
09 października 2014 07:37
Geronimo ,to nie sprawiedliwe :) .Zazdroszcze Ci  do bolu takiego transportu .Mieszkam w Polsce B a to wiadomo.....Raz, jedyny trafilo mi sie miejsce gdzie moglam leciec.,ale dojazd do ....Bydgoszczy to.... .Takze na bezrybiu to i Sindbad tez "ryba" .
09 października 2014 08:47 / 2 osobom podoba się ten post
herzen

A jesteś zadowolona ze współpracy ?

Ja byłam z nimi tylko raz,potem zaczęły się dziwne rzeczy,przedstawiono mi pięć ofert i na wszystkich pięć pacjenci nagle umarli........dałam sobie spokój z nimi.
03 lutego 2015 11:14 / 2 osobom podoba się ten post
Milczenie jest złotem ,ale kto wie jak długo to złoto utrzymam?? .
05 sierpnia 2015 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
Witajcie...jak czytam to forum to widze ,że całkiem nieźle sie wypowiadacie na temat tej firmy...ja jak do tej pory kilka razy wyjeżdżałam do opieki przez posredniczke ,,,ale teraz chciałąm spróbowac przez firmę,z normalna umową...i tak właśnie się zastanawiałam nad Aworią...chyba zaryzykuję....Pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych.....
05 sierpnia 2015 14:27 / 2 osobom podoba się ten post
Honorka

Witajcie...jak czytam to forum to widze ,że całkiem nieźle sie wypowiadacie na temat tej firmy...ja jak do tej pory kilka razy wyjeżdżałam do opieki przez posredniczke ,,,ale teraz chciałąm spróbowac przez firmę,z normalna umową...i tak właśnie się zastanawiałam nad Aworią...chyba zaryzykuję....Pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych.....

Jak chcesz jechac przez firme to aplikuj do kilku firm. Zobaczysz ktora zaoferuje ci lepsze warunki zatrudnienia.
05 sierpnia 2015 17:27 / 2 osobom podoba się ten post
Oj wiesz oferować to oni duzo oferują a jak przychodzi co do czego to bardzo mija się to z prawdą,,ale gdzieś napewno spróbuję ...Dzięki za podpowiedź ...pozdrowionka....
05 sierpnia 2015 21:07
wg mnie jedna z lepszych firm..pracuje z nimi...