05 sierpnia 2015 22:37
ania52

wg mnie jedna z lepszych firm..pracuje z nimi...

Skoro tak ,to jakie plusy i co ma do zaoferowania innego niz pozostałe agencje?
09 sierpnia 2015 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
Też kiedyś z nimi współpracowałam.Warunki takie jak w innych agencjach.Odeszłam ,bo panie urwane z choinki.Nie zawsze wiedziały komu o co chodzi i kto gdzie jest.Poza tym normalnie .Może być.
02 listopada 2015 18:42
Byłam ostatnio na spotkaniu z nimi w moim mieście w Dąbrowie.Panie bardzo konkretne. Zadzwoniły do mnie w zeszłym tyg czy dalej jestem zainteresowaną pracą u nich no i w sumie rozmowa zeszła na moją znaj. języka. Umówiłam się na pojutrze na sprawdzenie. Wiecie może o co konkretnie pytają?? Może macie jakieś " swieże" doświadczenia z rozmowy z nimi?? Mam trochę stresa...
02 listopada 2015 19:06
Helena pytają jak się nazywasz,o rodzinę dzieci ,mąż,czy już pracowałaś w De.Co gotujesz na obiad ,jaką jest pogoda.Może jeszcze z jakimi chorobami masz doświadczenie.Ale to chyba standart we wszystkich firmach.Teraz jest dobry czas na wyjazd bo święta za pasem ,więc tak maglować nie będą.Powodzenia .Napisz jak coś będziesz wiedziała
02 listopada 2015 21:44
Helen78

Byłam ostatnio na spotkaniu z nimi w moim mieście w Dąbrowie.Panie bardzo konkretne. Zadzwoniły do mnie w zeszłym tyg czy dalej jestem zainteresowaną pracą u nich no i w sumie rozmowa zeszła na moją znaj. języka. Umówiłam się na pojutrze na sprawdzenie. Wiecie może o co konkretnie pytają?? Może macie jakieś " swieże" doświadczenia z rozmowy z nimi?? Mam trochę stresa...

Dzisiaj z nimi rozmawiałm:) Rozmowa była bardzo krótka( słyszalnośc niestety kiepska, za drugim połaczeniem coś tam słyszałam). Pytania - m.in, jak wyglądał dzień pracy z pdp, co robiłam, moje zainteresowania, czy już pracowałam w De, dlaczego wybrałam ten rodzaj pracy.  
07 listopada 2015 12:00
ryba

Dzisiaj z nimi rozmawiałm:) Rozmowa była bardzo krótka( słyszalnośc niestety kiepska, za drugim połaczeniem coś tam słyszałam). Pytania - m.in, jak wyglądał dzień pracy z pdp, co robiłam, moje zainteresowania, czy już pracowałam w De, dlaczego wybrałam ten rodzaj pracy.  

Ryba i jak decydujesz sie na nich?? Ja rozmawiałam z nimi przedwczoraj , miałam podobne pytania ale całość ok,, dalam rade. :):)
07 listopada 2015 12:12
teresadd

Helena pytają jak się nazywasz,o rodzinę dzieci ,mąż,czy już pracowałaś w De.Co gotujesz na obiad ,jaką jest pogoda.Może jeszcze z jakimi chorobami masz doświadczenie.Ale to chyba standart we wszystkich firmach.Teraz jest dobry czas na wyjazd bo święta za pasem ,więc tak maglować nie będą.Powodzenia .Napisz jak coś będziesz wiedziała

Teresa dzięki za pytania w sumie było jak napisalaś,, od prostych typu 'jak sie nazywam' po rzeczy nieco trudniejsze ale dalam rade. Pytali mnie czy moge zostać na święta w sumie kusi mnie ta dodatkowa kaska. W sumie pamietam większośc pytań jakby ktoś chciał to napiszę tutj. Miłego weekendu!!
07 listopada 2015 12:53
Helen78

Ryba i jak decydujesz sie na nich?? Ja rozmawiałam z nimi przedwczoraj , miałam podobne pytania ale całość ok,, dalam rade. :):)

Mnie interesują tylko krótkie zlecenia,  a o te, niestety trudno. "Rozmawiam" z kilkoma firmami, może któraś coś bedzie miała ( Avorie też biore pod uwage):)
10 grudnia 2015 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
Fiufiu dawno mnie tutaj nie bylo,,,
Wracajac do tematu zdecydowalam sie na Avorie, siedze w DE i jak na razie wszystko jest ok!! ale wypowiem sie cos wiecej jak wroce do kraju bo jak to mowia"nie chwal dnia przez zachodem slonca" hehe
15 grudnia 2015 14:05
witam wszystkich,ja jeżdzę z firma AVORIA i jestem bardzoooo zadowolona,naprawdę firma jest oki,warto sie do niej przenieść tak jak ja to zrobiłam z dwóch innych firm.kasa jest na czas,prace są ok,dziewczyny z AVORIA interesuja sie każdym szczegółem w miejscu racy,poza tym panuje naprawde bardzo miła atmosfera,gdy sie do nich dzwoni.,ale one nie są na miejscu wiec w Niemzech trzeba sobie poradzic niestety ,a nie wymagac od nich żeby radziły za nas.pozdrawiam serdecznie K.Dz. z KIELC
15 grudnia 2015 14:11 / 2 osobom podoba się ten post
Ziomalko z Kielc,firma ta,jak i inne ,zapewnia że niesie pomoc koordynatorów w Niemczech,wiec czemu uważasz że opiekunka ma   sobie radzić sama?
15 grudnia 2015 14:26 / 4 osobom podoba się ten post
Wiem coś na temat bo kiedyś tam współpracowałam z Avorią.Koordynatora w Niemczech nie widziałam ,ani nie słyszałam.Tylko panie z Chorzowa były dostępne w godzinach pracy od poniedziałku do piątku.Radziłam sobie dosyć dobrze bez wszelkiej pomocy,ale różnie to przecież bywa.Odeszłam ,bo panie nie zawsze były zorientowane w sytuacji.Było to dla mnie nie profesjonalne i nie do przyjęcia.Od nas wymagają więc bardzo proszę w drugą stronę też.Praca w banku przez całe życie mnie tego nauczyła.Rzetelność.I to cenię.
15 grudnia 2015 14:51
No jednak piszą o sobie : Wsparcie koordynatora 24h
Więc? Jest to wsparcie czy go nie ma?
15 grudnia 2015 15:00 / 5 osobom podoba się ten post
Może to koordynator potrzebuje wsparcia? :))
15 grudnia 2015 15:04
Marta

No jednak piszą o sobie : Wsparcie koordynatora 24h
Więc? Jest to wsparcie czy go nie ma?

Marta jak ktoś z Avorii dzwonił to wiedział z kim rozmawia i gdzie opiekunka przebywa.Jak ją zadzwoniła to parę minut trwało zanim pani zaskoczyła z kim i o czym rozmawia.Panie z polskiego biura nazywały siebie koordynatorkami.W Niemczech też biura mają ,ale poza listami do mojej PDP żadnego kontaktu z nimi nie miałam.( 2 lata)