Jak minął dzień 10

18 stycznia 2021 22:48 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Obawiam się Werska, że tak jak było to już nie będzie i raczej to było założenie tej całej " korony" rozdzielić ludzi, skłócić ich, przejść na pracę zdalna i naukę też . Szkół i uczelni normalnych już nie będzie. Niestety....:-(

Mamy inne poglądy na temat tej korony, i ok.Ponad 100 lat temu, jak hiszpanka krążyła po świecie mogli ludzie obawiać się radykalnej zmiany świata. A mi się wydaje że potem znów wskoczył na tory- może trochę inne, ale zaczął pędzić. Po kolejnej wojnie też ruszyło. To sądzę, że i teraz ludzie szybko zapomną, jak sytuacja z grubsza zostanie opanowana. No, ci co potracili interesy, pracę niekoniecznie szybko. Spłata długów może im trochę zająć czasu. U nas minęło ponad 5 lat i wychodzimy na prostą. Dzięki pracy w NIemczech. Nawet już mogę sprzedawać rękodzieło legalnie, bo z jakiegoś powodu wprowadzono przepis, że osoba prowadząca działalność gospodarczą nie może dorabiać w ciągu 60 miesięcy od zakończenia działalności. Czyli popełniłabym wykroczenie, jak bym sprzedała zrobioną przez siebie serwetkę przez internet- na przykład. Teraz już mogę.
 
A obecnie interesuje mnie, jak rozwiązać umowę najmu tak, żeby ewentualnie furtkę synowi zostawić, gdyby jednak uczelnia ruszyła z jakąś hybrydową nauką jeszcze w tym roku akademickim. Dlatego pytałam, bo może ktoś ma jakieś informacje od uczelnianych władz. W końcu mamy znajomych, rodziny w różnych miejscach Nawet dziwnych.
19 stycznia 2021 18:21 / 7 osobom podoba się ten post
Spokojny dzionek...Mam już potwierdzonego busa na środę wieczór za tydzień. Babcia dostała zaproszenie na szczepienie, z landowego MZ. Szkopuł w tym, że zaproszenie dla jej męża, nieżyjącego już 5 lat...
Pdp teraz trenuje na rowerze do 19, potem kolacja, a o 20 mój czas wolny do 22. I tak minie kolejny dzionek
19 stycznia 2021 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
Mile odwiedzimy koleżanki , ciasto , kawa , lody , herbata z rumem i cytryną i miodem
 Takie tam ploteczki 
20 stycznia 2021 17:22 / 2 osobom podoba się ten post
Zaczyna się inauguracja kadencji  nowego Prezydenta??, moi 
20 stycznia 2021 18:17 / 2 osobom podoba się ten post
Oglądam
20 stycznia 2021 20:49 / 6 osobom podoba się ten post
Powolutku się pakuję, rano jadę do REWE i Lidla, no i piekarni. Więc wstaję wcześniej. Nie wiem, czy babci do tego szpitala nie będę wiózł. Jutro ustalimy. Bo wzrok ma naprawdę kiepski, a tu jeszcze auto prowadziła w grudniu... 
Pauzę przesunąłbym sobie na popołudnie, żaden problem. Jestem na wylocie, cóż te kilka dni... Fajnie było, ale człowiek chce odetchnąć polskim powietrzem. No i te moje terminy, potwierdzone, na rehabilitację. 
 
23 stycznia 2021 20:01 / 5 osobom podoba się ten post
Qrcze, mam wyrzuty sumienia... Rano wygoniłem dziewczyny do sprzątania sobotniego i jeszcze nie skończyły... Chyba.... 
23 stycznia 2021 20:34 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Qrcze, mam wyrzuty sumienia... Rano wygoniłem dziewczyny do sprzątania sobotniego i jeszcze nie skończyły... Chyba.... :gwizdanie:
:smiech3:

Ja w sobotę już weekenduje
Tylko rundka w obiad. Pierwszy raz zagadnęłam  kobietę w sklepie . Prowadziła wózek z pfp jak się okazało . Nie i mam towarzyszkę na bagna 
Dzisiaj2,5h .
23 stycznia 2021 20:52 / 4 osobom podoba się ten post
Bidna, nie może się na mnie doczekać
 

 
A dziś pospacerowałem sobie po lesie i do centrum... Kilometrów, chyba siedem zrobiłem. Ostatni, raczej jeden z nielicznych tu spacerów... Wszędzie autem, wygodnie, ha ha... Ale cieplutko było... Żadnych opadów. 
Jutro niedziela, ostatnie kilkadziesiąt godzin przed zmianą... Dopakuję, co trzeba i wszystko. 
23 stycznia 2021 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Bidna, nie może się na mnie doczekać:smiech3:
 

 
A dziś pospacerowałem sobie po lesie i do centrum... Kilometrów, chyba siedem zrobiłem. Ostatni, raczej jeden z nielicznych tu spacerów... Wszędzie autem, wygodnie, ha ha... Ale cieplutko było... Żadnych opadów. 
Jutro niedziela, ostatnie kilkadziesiąt godzin przed zmianą... Dopakuję, co trzeba i wszystko. 

Ale jakie ma posłanie jak królowa. 
23 stycznia 2021 22:29 / 5 osobom podoba się ten post
Powoli się pakuję, ale do auta nie chciało mi się targać tobołków. Jutro spróbuję jakoś wpakować do bagażnika. Muszę tam trochę ogarnąć, bo zakupy luzem się walają.
Po południu obowiązkowo
23 stycznia 2021 23:25 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi, szerokiej drogi!
24 stycznia 2021 06:09 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Malgi, szerokiej drogi!

Jeszcze dzień mi doszedł do odpracowania - wszystko przez testy...
24 stycznia 2021 10:14 / 3 osobom podoba się ten post
Od odsniezanua zaczęłam dzień . No po kawie
24 stycznia 2021 10:27 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Od odsniezanua:piekna_zima: zaczęłam dzień . No po kawie:pije kawe:

No i ja też... Po śniadaniu, sąsiedzi śpią, więc się nie spieszyło mi z odśnieżaniem chodnika... Ale dalej pada i chyba za jakiś czas będzie trzeba iść... jak ostatnio na fb na filmiku usłyszałem.starszą babcię... łopatować..