Wyłowione z sieci 4

18 grudnia 2020 07:04 / 2 osobom podoba się ten post
Kamaa argumentami z grubej rury wystrzeliłaś, a przecież wiadomo, że to wszystko wina Tuska 
18 grudnia 2020 08:15 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Ja niestety bez pracy w DE bym nie przeżyła (dosłownie). W Polsce nie ma dla mnie pracy, a nasz kochany ZUS mnie uzdrowił mimo orzeczonego inwalidztwa.
A kopalnie, stocznie i cały prywatny rynek wykańcza nie UE tylko partia rządząca.
Zaraz padną hotele i branża turystyczna i to nie dzięki UE.
Dowiedz się KTO niedawno kupił ORLEN i LOTOS???
A że do gadania nic nie mamy (nawet w osobistych sprawach intymnych) to wina małego człowieczka i jego podwładnych, którzy boją się "praworządności"? Bo ta cała "wojna" tylko o to słowo się toczy. Kojarzy mi się on z małym człowieczkiem, który rozpoczął II wojnę światową. Ten na razie rozpętał wojnę narodową.
To z góry zakładają łamanie prawa obywateli i oszustwa na grubą skalę?:zaskoczenie1:
A myślisz, że kobiety w Polsce wyszły na ulice dlatego że nie chcą być w UE???
I cała Polska skłócona?
Popatrz nawet na tablice przy drogach , placach zabaw i mini siłowniach osiedlowych dzięki komu powstały i są tworzone?

18 grudnia 2020 10:35 / 2 osobom podoba się ten post
poznanianka1

O proszę :D. Trolik nam się w grupie objawił :D

Że niby ja???
18 grudnia 2020 12:06 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Że niby ja???:zaskoczenie1:

Jasne,że nie :D
11 lutego 2021 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
15 lutego 2021 07:46 / 1 osobie podoba się ten post
15 lutego 2021 08:07 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Nawet nie wiedziałem, że i Norwegowie są tacy nieprzyjemni ...
 
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-polak-polakowi-zamknal-granice-o-pracownikach-tymczasowych-w-pandemii/39bkncj,79cfc278

To Ty nie wiesz, że Polska Polaka w łyżce wody utopi i to tym bardziej za granicą. A Norki się obudzą jak ich firmy ( już zaczynają) pozywać o odszkodowania za nie zrealizowane projekty. Tak się może za dziać w formie mojego  trzech strategicznych pracowników nie wjechało do Norwegii, terminy gonia a ludzie na chałupy czekają bo tam już sprzedane nawet jeszcze nie ma fundamentów to już sprzedane. Myślałam, że Norwegowie mądrzejsi od innych krajów ale widzę że im też masony kasa za świeciły i poszły w ściemę korony. 
11 kwietnia 2021 17:50 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

https://mojsenior.pl/dla-opiekunek/263-drastyczna-historia-opiekunki-w-niemczech-niestety-ale-kolejna

Zerknęłam. Arykuł przeczytałam ,obejrzałam strone i grupę fejsbookową też. Dobrze, że coś takiego powstało. Przeciwwaga jakże potrzebna do tego co się obecnie dzieje oraz alternatywa do opieki za granicą. W Polsce. Dla tych co pracy szukają i dla tych co szukają pomocy choćby z robieniu zakupów, czy opieki dla wiekowych rodziców. Wielu z nas takich posiada.
14 kwietnia 2021 13:26 / 3 osobom podoba się ten post
14 kwietnia 2021 13:42 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/ranczo-266/news-gwiazda-rancza-poprowadzi-kontrowersyjny-show-randkowy-magia,nId,5168748
 
Wysłałem zgłoszenie i co z tego wyniknie? ????

Ja szukam wersji niemieckiej
Powodzenia
14 kwietnia 2021 13:52 / 1 osobie podoba się ten post
Jezusicku kochany. Przez te teleporady już sie ludziskom we głowach przewraca. Sami sie badać chcom 
11 maja 2021 18:37 / 2 osobom podoba się ten post
Czytałam o tym. Kiepsko to zorganizowane, nie dla zdrowia, tylko na oko. Trudno, czasy są trudne i czasem trzeba ponieść koszty. A tutaj razem pracują i jeżdż osby po kwarantannie, z tymi akurat w trakcie...