Wyłowione z sieci 4

17 grudnia 2020 16:40 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Skąd masz tą informację? 
Na konferencji minister zdrowia nic nie mówił o kwarannie dla powracających z zagranicy czymkolwiek,? 

17 grudnia 2020 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
A jeżeli opiekunowie też i wracałbym po 28 grudnia, to na granicy żądam testu i w razie negatywnego wyniku, nie udaję się na żadną kwarantannę. I kropka. To jest moje zdanie. 
17 grudnia 2020 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
Lockdown a kwarantanna narodowa, czy to sie czyms rózni ? 
Jedno i drugie ma ścisłe powiązanie ze szczepionką ktora wchodzi od po świętach do wszystkich krajów tej cholernej Unii. Zastanawiające jest dlaczego w Niemczech sceptyków szczepienia jest tylko 5 % a u nas 60%.   Czyzby gorszej jakości albo inne składniki ...     
Ch ..j niewazne , ale juz dawno powinniśmy spierd. z tej mafii.  Tak jak zrobiła to WB. Co zresztą do dzisiaj męczy Niemców. ?
Najlepsze rozwiązanie by sie uwolnić od tej dyktatury cwaniaków, oszustów i kłamców.
 
Juz sie boją ze trzymamy sztamę z Węgrami i mozemy cos namieszać w ich destrukcyjnych planach.
 
Dziady jedne.
17 grudnia 2020 17:26 / 3 osobom podoba się ten post
"Tak zwana narodowa kwarantanna, czyli ograniczenie możliwości wychodzenia z domu przez wiele dni, będzie nielegalna. Nie ma podstawy prawnej, by wprowadzić ją w rozporządzeniu. Trzeba byłoby najpierw znowelizować ustawę. Nielegalna, niekonstytucyjna, zatem niekaralna restrykcja" - napisał doktor nauk prawnych Mikołaj Małecki, który wykłada na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 
17 grudnia 2020 18:29 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A jeżeli opiekunowie też i wracałbym po 28 grudnia, to na granicy żądam testu i w razie negatywnego wyniku, nie udaję się na żadną kwarantannę. I kropka. To jest moje zdanie. 

Obawiam się, że  może nie być takiej opcji niestety, nie rozumiem tej decyzji 
17 grudnia 2020 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Obawiam się, że  może nie być takiej opcji niestety, nie rozumiem tej decyzji 

Nie oglądałbym się, czy jest taka opcja, czy nie
17 grudnia 2020 18:39 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Nie oglądałbym się, czy jest taka opcja, czy nie:-)

A co zrobisz, jeśli na granicy nie będzie możliwości wykonania testu? Daj znać jeśli będziesz wiedział, czy my -opiekunowie, jesteśmy wyłączeni z tej bezpodstawnej moim zdaniem kwarantanny 
17 grudnia 2020 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

A co zrobisz, jeśli na granicy nie będzie możliwości wykonania testu? Daj znać jeśli będziesz wiedział, czy my -opiekunowie, jesteśmy wyłączeni z tej bezpodstawnej moim zdaniem kwarantanny 

Załatwiam test jeszcze przed wjazdem do Polski, a w razie czegoś, w miejscu zamieszkania. Zgodnie z Ustawą o chorobach zakaźnych, istnieje domniemanie, że jest się chorym dopiero z chwilą uzyskania negatywnych wyników. Więc nawet w miejscu zamieszkania łaski mi nie robią, by przebadać. Chcą udowodnić, że jestem chory, niech robią test. Ale zaznaczam, że to byłoby moje zachowanie, taki jest mój punkt widzenia. 
A jak się dowiem, co i jak, dam Ci znać. Zresztą jutro będę dzwonić do Agencji w innej sprawie, to nie omieszkam się spytać, jak to wygląda obecnie, bo też dużo opiekunów wraca do kraju po Świętach i po Nowym Roku
17 grudnia 2020 20:03 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Załatwiam test jeszcze przed wjazdem do Polski, a w razie czegoś, w miejscu zamieszkania. Zgodnie z Ustawą o chorobach zakaźnych, istnieje domniemanie, że jest się chorym dopiero z chwilą uzyskania negatywnych wyników. Więc nawet w miejscu zamieszkania łaski mi nie robią, by przebadać. Chcą udowodnić, że jestem chory, niech robią test. Ale zaznaczam, że to byłoby moje zachowanie, taki jest mój punkt widzenia. 
A jak się dowiem, co i jak, dam Ci znać. Zresztą jutro będę dzwonić do Agencji w innej sprawie, to nie omieszkam się spytać, jak to wygląda obecnie, bo też dużo opiekunów wraca do kraju po Świętach i po Nowym Roku:-)

Mój punkt widzenia w tej kwestii jest dokładnie taki sam. Jeszcze nie wiem jak zdecyduje się postąpić ,najpierw trzeba się dokładnie dowiedzieć jak wygląda nasza sytuacja. Za info z góry dziękuję 
17 grudnia 2020 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Mój punkt widzenia w tej kwestii jest dokładnie taki sam. Jeszcze nie wiem jak zdecyduje się postąpić ,najpierw trzeba się dokładnie dowiedzieć jak wygląda nasza sytuacja. Za info z góry dziękuję :aniolki:

17 grudnia 2020 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Lockdown a kwarantanna narodowa, czy to sie czyms rózni ? 
Jedno i drugie ma ścisłe powiązanie ze szczepionką ktora wchodzi od po świętach do wszystkich krajów tej cholernej Unii. Zastanawiające jest dlaczego w Niemczech sceptyków szczepienia jest tylko 5 % a u nas 60%.   Czyzby gorszej jakości albo inne składniki ...     
Ch ..j niewazne , ale juz dawno powinniśmy spierd. z tej mafii.  Tak jak zrobiła to WB. Co zresztą do dzisiaj męczy Niemców. ?
Najlepsze rozwiązanie by sie uwolnić od tej dyktatury cwaniaków, oszustów i kłamców.
 
Juz sie boją ze trzymamy sztamę z Węgrami i mozemy cos namieszać w ich destrukcyjnych planach.
 
Dziady jedne.

Kama - zmień dilera - ten Ci szkodzi. Albo kanał w TV.
Przecież w UE pracujesz i stąd mamy same korzyści.
17 grudnia 2020 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Kama - zmień dilera - ten Ci szkodzi.:bezradny: Albo kanał w TV.:nerwowy:
Przecież w UE pracujesz i stąd mamy same korzyści.:radosc1:

O proszę :D. Trolik nam się w grupie objawił :D
17 grudnia 2020 23:57 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Kama - zmień dilera - ten Ci szkodzi.:bezradny: Albo kanał w TV.:nerwowy:
Przecież w UE pracujesz i stąd mamy same korzyści.:radosc1:

Diler dla mnie ? Samochodowy albo Stihl. 
Tvp? Nie oglądam. 
W ue pracować nie muszę jak się uprę. 
Jakie korzyści ?  Aktualnie to co zarabiam , nie bede zarabiać , nie bedzię korzyści. Dam radę.
Co jeszcze ?  Polska ma jakieś profity ? No jakieś tak ale niewymierne w stos do wymagań i narzuconych wymuszanych rozkładowych ideii. 
 
Myślę że sobie poradzimy bez tych gwiazdek wzajemnej adoracji.  ??
 
Kopalnie ,linie lotnicze ,cały nasz majątek przejąc zamknąć zlikwidować i wprowadzić swoje rządy, zagrabić . Żebyśmy nie mieli nic do gadania , i tak nie mamy.   O to im chodzi. Taka "współpraca". 
18 grudnia 2020 05:51 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Diler dla mnie ? Samochodowy albo Stihl. 
Tvp? Nie oglądam. 
W ue pracować nie muszę jak się uprę. 
Jakie korzyści ?  Aktualnie to co zarabiam , nie bede zarabiać , nie bedzię korzyści. Dam radę.
Co jeszcze ?  Polska ma jakieś profity ? No jakieś tak ale niewymierne w stos do wymagań i narzuconych wymuszanych rozkładowych ideii. 
 
Myślę że sobie poradzimy bez tych gwiazdek wzajemnej adoracji.  ??
 
Kopalnie ,linie lotnicze ,cały nasz majątek przejąc zamknąć zlikwidować i wprowadzić swoje rządy, zagrabić . Żebyśmy nie mieli nic do gadania , i tak nie mamy.   O to im chodzi. Taka "współpraca". 

Ja niestety bez pracy w DE bym nie przeżyła (dosłownie). W Polsce nie ma dla mnie pracy, a nasz kochany ZUS mnie uzdrowił mimo orzeczonego inwalidztwa.
A kopalnie, stocznie i cały prywatny rynek wykańcza nie UE tylko partia rządząca.
Zaraz padną hotele i branża turystyczna i to nie dzięki UE.
Dowiedz się KTO niedawno kupił ORLEN i LOTOS???
A że do gadania nic nie mamy (nawet w osobistych sprawach intymnych) to wina małego człowieczka i jego podwładnych, którzy boją się "praworządności"? Bo ta cała "wojna" tylko o to słowo się toczy. Kojarzy mi się on z małym człowieczkiem, który rozpoczął II wojnę światową. Ten na razie rozpętał wojnę narodową.
To z góry zakładają łamanie prawa obywateli i oszustwa na grubą skalę?
A myślisz, że kobiety w Polsce wyszły na ulice dlatego że nie chcą być w UE???
I cała Polska skłócona?
Popatrz nawet na tablice przy drogach , placach zabaw i mini siłowniach osiedlowych dzięki komu powstały i są tworzone?