Wyłowione z sieci 4

22 września 2022 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

O proszę czyli na coś się jednak przydał ten cały spis :-)

Przydał się 
04 października 2022 08:31 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/praca/placa-minimalna-w-niemczech-w-gore-mozna-patrzec-z-zazdroscia/nz4pmbz

W Polsce też wzrośnie w styczniu i lipcu 
04 października 2022 09:04 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

W Polsce też wzrośnie w styczniu i lipcu 

Wzrośnie też koszt utrzymania mieszkania, domu i żywności .To bezsensowne koło z którego wyjść nie można. Dają i zabierają .
04 października 2022 23:47 / 1 osobie podoba się ten post
05 października 2022 08:57 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Wzrośnie też koszt utrzymania mieszkania, domu i żywności .To bezsensowne koło z którego wyjść nie można. Dają i zabierają .:wiezienie:

O tym to nawet nie wspominam... Bo jest strasznie drogo. I nie zapowida się, by było lepiej. 
05 października 2022 20:16
mariakoc

Zakopane wprowadza prohibicje: 
 
https://wiadomosci.wp.pl/wielka-zmiana-w-zakopanem-to-nie-spodoba-sie-turystom-6819399334816608a

Czas najwyższy. 
Lubię Zakopane, mam tyle wspomnień sprzed, wielu lat, ale to też mnie zaczęlo przerażać.  Dlatego jeśli jeszcze dożyję, a z pewnością tak, pojadę tam... Ale to z końcem września lub w październiku. Wtedy jest spokój, nie ma kolejek na Kasprowy, szlaki są nie tak przepełnione jak latem. Ale też kiedyś mówiłem... Nie trzeba jechać do Zakopca, by się zrelaksować i odpocząć. Jest tyle pięknych miejscowości w naszych pięknych polskich górach, nawet na wschód od Zakopca, by móc odpocząć. Tam wkradł się, niestety, swoisty snobizm
14 listopada 2022 13:10 / 3 osobom podoba się ten post
Przeczytane w internecie... 
Żadna nowość chyba dla każdego z nas...

"Nie mamy dobrych wiadomości. Szalejąca inflacja nie zwalnia tempa, a to oznacza, że tegoroczne święta będą jeszcze droższe. Nie tylko w porównaniu do poprzedniego roku. Ceny poszczególnych produktów będą jeszcze wyższe niż teraz" 
14 listopada 2022 14:48 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/trzy-rzeczy-ktorych-lepiej-nie-robic-w-niemczech-groza-za-nie-wysokie-kary/939pkns

U nas to się nie przyjmie .
Za chińskiego luda 
14 listopada 2022 14:54 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

U nas to się nie przyjmie .
Za chińskiego luda :-):-)

Szczególnie o tej głośnej muzyce w niedzielę ?
Sama puszczam czasami głośno, jeśli mi się coś  podoba 
14 listopada 2022 15:05 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Przeczytane w internecie... 
Żadna nowość chyba dla każdego z nas...

"Nie mamy dobrych wiadomości. Szalejąca inflacja nie zwalnia tempa, a to oznacza, że tegoroczne święta będą jeszcze droższe. Nie tylko w porównaniu do poprzedniego roku. Ceny poszczególnych produktów będą jeszcze wyższe niż teraz" 

No i ja dlatego piekę dwie pieczenie przy jednym ogniu. Impreza w Boże Narodzenie od razu połączona u nas z 18 urodzinami córki. Każdy na to z zaproszonych gości przystał na ok i nam też pasuje. Miało być 18 grudnia ale każdy mówił co ty dwa razy będziesz pięć placki i w kuchni bałagan robić ? I zostało na 25 grudnia. Dwa tygodnie po urodzinach. Tort zamówiony .? Placki dopie że 2 jakieś , obiad, sałatki , wędlina , wódeczka ?????? i kawa ☕ plus herbata. ? Aha prezent też będzie jeden gwiazdkowy urodzinowy. ??
14 listopada 2022 15:06 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

U nas to się nie przyjmie .
Za chińskiego luda :-):-)

W Norwegii pod tym względem porządek. Robisz imprezę zawiadamiasz sąsiadów i do której będzie . Minuta dłużej i policja wita do drzwi. 
14 listopada 2022 16:02 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Szczególnie o tej głośnej muzyce w niedzielę ?
Sama puszczam czasami głośno, jeśli mi się coś  podoba :-)

Dostalam  na urodziny  mega prezent....słuchawki   bezprzewodowe firmy  co  w logo jabłuszko  ma...Rewelacja, słucham kiedy chcę
14 listopada 2022 16:41 / 5 osobom podoba się ten post
Też mam takie dlatego zaproponowałam Luke , mógłby słucha muzyki i innych rzeczy  np.