Wyłowione z sieci 4

06 grudnia 2022 10:45 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie ma żadnej premii  rzecznik rządu powiedział, że takiej obietnicy nikt nie składał .
To wyssane z palca :smiech2::smiech3:

Składał Morawiecki, a teraz rzecznik odwraca kota ogonem
06 grudnia 2022 10:48 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Składał Morawiecki, a teraz rzecznik odwraca kota ogonem:-)

A czy to coś nowego?
06 grudnia 2022 12:02 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

A czy to coś nowego?

Nic nowego 
10 grudnia 2022 17:17
To smutne... 
 
https://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/100622-tragiczny-wypadek-pod-opolem-z-udzialem-busa-z-raciborza--nie-zyja-dwie-osoby--foto-i-wideo-
 
Jedno zdjęcie załączę, bo próbuję zgadnąć, który przewoźnik ma tak oznaczobe busy (tu akurat numer 8 w kółku). Może ktoś kojarzy.
Właśnie nie pamiętam,, czy Johann ma takie oznaczenie. Szkoda, być może  opiekunek, bo dwie osoby zginęły. Zdjęcie trochę drastyczne. A bynajmniej smutne 
 
Coś nie idzie, a w galerii zdjęcie 2/5
10 grudnia 2022 17:48 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

To smutne... :-(
 
https://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/100622-tragiczny-wypadek-pod-opolem-z-udzialem-busa-z-raciborza--nie-zyja-dwie-osoby--foto-i-wideo-
 
Jedno zdjęcie załączę, bo próbuję zgadnąć, który przewoźnik ma tak oznaczobe busy (tu akurat numer 8 w kółku). Może ktoś kojarzy.
Właśnie nie pamiętam,, czy Johann ma takie oznaczenie. Szkoda, być może  opiekunek, bo dwie osoby zginęły. Zdjęcie trochę drastyczne. A bynajmniej smutne :-(
 
Coś nie idzie, a w galerii zdjęcie 2/5

10 grudnia 2022 18:04
No i potwierdziły się moje przypuszczenia. Zidentyfikowałem przewoźnika, raciborskiego. Chociaż w tekście nadmieniono o tym, wolałem się jednak upewnić.
17 grudnia 2022 16:01
W czwartek Sejm odrzucił senackie poprawki, które gwarantowałyby niższe ceny gazu dla branży piekarniczej. To oznacza, że bochenek zwykłego chleba po nowym roku może kosztować nawet 15 złotych. - Skandaliczne jest dla mnie, że ta poprawka była głosowana zaledwie w kilka godzin po tym, jak przyjął ją Senat, bez żadnej analizy i praktycznie bez dyskusji - komentuje w rozmowie z o2.pl autor odrzuconej poprawki senator Krzysztof Kwiatkowski.
 
(źródło wp.pl)
17 grudnia 2022 17:58 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

No i potwierdziły się moje przypuszczenia. Zidentyfikowałem przewoźnika, raciborskiego. Chociaż w tekście nadmieniono o tym, wolałem się jednak upewnić.
:-(

17 grudnia 2022 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

W czwartek Sejm odrzucił senackie poprawki, które gwarantowałyby niższe ceny gazu dla branży piekarniczej. To oznacza, że bochenek zwykłego chleba po nowym roku może kosztować nawet 15 złotych. - Skandaliczne jest dla mnie, że ta poprawka była głosowana zaledwie w kilka godzin po tym, jak przyjął ją Senat, bez żadnej analizy i praktycznie bez dyskusji - komentuje w rozmowie z o2.pl autor odrzuconej poprawki senator Krzysztof Kwiatkowski.
 
(źródło wp.pl)

Cóż, jeść muß . Będziemy płacić i płakać . Oby wszystkich było stać na ten nasz chleb powszedni i żeby nikomu chleba  nie zabrakło 
10 lutego 2023 07:30 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś w nocy pomiędzy Magdeburgiem i Hanowerem. 
 
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wypadek-polskiego-autokaru-w-niemczech-sa-ranni/s4mp434,79cfc278
 
Autobus firmy Sindbad
 
 
 
 
 
 
10 lutego 2023 07:39 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś w nocy pomiędzy Magdeburgiem i Hanowerem. 
 
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wypadek-polskiego-autokaru-w-niemczech-sa-ranni/s4mp434,79cfc278
 
Autobus firmy Sindbad
 
 
 
 
 
 

Słucham wiadomości od samego rana na RMFFM
Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych i wszyscy sami o własnych siłach opuścili pojazd
10 lutego 2023 08:04 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Słucham wiadomości od samego rana na RMFFM
Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych i wszyscy sami o własnych siłach opuścili pojazd

6 osób ciężko ramach ponad 20 osób lżej .Autokar zmierzal z Warszawy do Belgii .
10 lutego 2023 09:57 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

6 osób ciężko ramach ponad 20 osób lżej .Autokar zmierzal z Warszawy do Belgii .